Domaće teme > Grad Velika Gorica

Promet

(1/145) > >>

Vegi:
Palo malo snjega i odmah kolaps na goričkoj. A zakaj?

Zato jer su cestu "zauzeli" jebivetreni čelestonci i čelestonke. Gmižu,kližu, vrte se blokiraju sve i svakoga, a najgore je kaj vas te budale mogu naguziti na svakom zavoju, raskršću ili semaforu . Laprdaju po skliskoj cesti i  ugrožavaju sve i svakoga. Škrci jedni blesavi, kupite si zimske gume pa se onda vozite, a ne da nas ostale ovak hebete i ak niste sigurni da imate dovoljno vozačkog iskustva za vožnju u zimskim uvjetima odite pešice ili z busom.
 >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(

De Loren:
... tako je ... a ima onih koji bi mogli i dokupiti koji sat učenja vožnje sa instruktorom ... a o kulturi ... kaj treba govoriti ?

Mlačanin:
VIII. OGRANIČENJE PROMETA

Članak 193.


(2) Za vrijeme zimskih uvjeta na cestama zabranjuje se promet motornim vozilima koja nemaju propisanu zimsku opremu i teretnim automobilima s priključnim vozilom.

(6) Novčanom kaznom u iznosu od 700,00 kuna kaznit će se za prekršaj vozač ako upravlja vozilom suprotno odredbama ovoga članka.

Sve je poznato i znano ,samo se treba provoditi i nema problema. Ako netko od vožaća putuje u sloveniju svaki zna da bez zimske opreme nema ulaska u zemlju.

Ali ta pravila ne vrijede kada smo doma!? Zanimljivo????

manimal:
...gorica - autobusni kolodvor 17:00 - 18:00 ... (prek mićevca)
...autobusni kolodvor - gorica  18:10 - 19:15... (prek mićevca pa na gradiće - inače frendova žena mi veli da je od buzina do gorice po glavnoj gmizala više od vure i pol  :o...)

...katafuckingstrofa... cesta k'o staklo.. gume chelestonke... idioti koji se ganjaju pa se razbiju ... da sam znal da bu tak išel bi vlakom, on valjda ina zimske gume  ;D...

plemenitashica:
Ja sam iz VG do Zgb vozila više vuru i 15, i to ne 20 na sat nego 5.

Međutim, ako već spominjete gume, zanima me zakaj naš vrli ministar nije nazvao kolegu ministra i u dogovoru poslali patrole policije na svako autobusno ugibalište ili skretalište.
I svaki, ali svaki auto zaustavili, provjerili gume. Na licu mejsta naplatili 700 kn i još taj isti auto ne pustili u promet dok se cesta ne očisti da bi oni s tim polugumama mogli otpeljati auto.
I da vidiš kak bi proračun vrlo brzo bio bogatiji. Možda bi MUP mogao dobiti i božićnicu.

Kod nas se nitko ne opameti dok ne dobije po džepu. Ili obrnuto proporcionalno, kupiš ih za malu paru čim im nešto tutneš u džep, pa bila to i jednokratna naknada, ili božićnica od 200 kn.
Još nek mi netko veli da ga je iznenadio snijeg, a pada od jučer. Ponašaju se kao da je napadalo 40 cm u 2 sata, a ne 2 cm u 12 sati. Strašno.

No, do prije neki dan kad je gradonačelnik bio u obilasku lijepo se VG komunalc naslikavao uz ralice i rekli su da su spremni.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju