Domaće teme > Grad Velika Gorica

Upravljanje zgradama

<< < (3/3)

Snegi:
Je, sistem je totalno vriti (da ne bum prost). A ovi papci su si osigurali deranje suvlasnika još sigurnih 10ak godina koliko traje kredit. Pljačka samo takva, a radi se o privatnom vlasništvu. Onda samo zamislite što takvi ljudi rade na javnim radovima, gdje su iznosi kudikamo veći, gdje je kontrola nikakva... Mene to užasno smeta, spoznaja da takvi ljudi, sjede na javnim sisama, da ih plaćamo. Mi crncimo ko konji, da bi financirali takve lopovluka. Koliko koštaju obnove fasada na vrtićima, radovi na školama ili nekim drugim javnim ustanovama koje ti isti ljudi vode?

Evo vam jedan primjer iz Zagreba, mislite da je kod nas drugačije?

http://www.h-alter.org/vijesti/skupe-igre-na-djecjim-igralistima

Troškovi života vi mogli biti kudikamo manji, kad bi takve oportuniste makli s takvih pozicija...

Sledgehammer:

--- Citat: kuntakinte - Travanj 17, 2018, 12:22:46 prijepodne ---Ovo me podseča na posmrtnu pripomoč, zamp, ""tv" "pretplatu"", "roze uplatnice",.. - si plačaju a nemaju pojma kaj. Kombajneranje (penez)!
--- Kraj citata ---

Našao si posve pogrešnu usporedbu, jer to nema veze sa ničim od svega toga... ovdje je riječ o ponudi koju prihvaćaš i plaćaš, a NE ZNAŠ kaj u njoj piše. Kao drugo, kod ostalih svih imaš neki papir, znaš što te pripada, koji je opseg usluge... ti kod Posmrtne pripomoći točno znaš kaj te pripada i kaj ćeš za određenu razinu iznosa uplata dobiti (i to ti sve taksativno piše nabrojeno u ugovoru!), ZAMP je obični parafiskalni namet kojeg ti NISI odabrao (ta razlika je vrlo bitna - jer kod ugovora za kredit TI si tražio njih, ne oni tebe!), TV Pretplata je nasilje propisano zakonom kojim se štiti nesposobna TV-kuća od propasti... znači svi ti primjeri su vrlo različiti od tih ugovora za uređenje objekta, a različiti su i međusobno jer svaki funkcionira i predstavlja nešto sasvim nevezano i nimalo slično sa kreditom za uređenje fasade zgrade ili ugradnje dizala u zgradu...

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju