Autor Tema: HŽ- Radovi na ZAGREB G.K  (Posjeta: 10408 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline tic-tac

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 11
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
HŽ- Radovi na ZAGREB G.K
« : Veljača 21, 2013, 09:42:34 prijepodne »

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: HŽ- Radovi na ZAGREB G.K
« Odgovori #1 : Ožujak 02, 2013, 12:44:56 poslijepodne »
Naravno, kada budu gotovi ti radovi, počinju drugi, o kojima ni riječi - samo se pitam zašto se ne vrše ISTODOBNO sa radovima na GK?

Naime, od 13.-og veljače počinju radovi na sanaciji željezničkog mosta po kojemu dolaze vlakovi iz smjera juga na GK Zagreb, pa će vlak iz VG ići preko Ranžirnog... svejedno će dolaziti na GK Zagreb, ali ne treba biti jako pametan da se zaključi kako će kašnjenja i duža vožnja biti normalna pojava...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: HŽ- Radovi na ZAGREB G.K
« Odgovori #2 : Ožujak 02, 2013, 03:03:07 poslijepodne »
Naravno, kada budu gotovi ti radovi, počinju drugi, o kojima ni riječi - samo se pitam zašto se ne vrše ISTODOBNO sa radovima na GK?

Naime, od 13.-og veljače počinju radovi na sanaciji željezničkog mosta po kojemu dolaze vlakovi iz smjera juga na GK Zagreb, pa će vlak iz VG ići preko Ranžirnog... svejedno će dolaziti na GK Zagreb, ali ne treba biti jako pametan da se zaključi kako će kašnjenja i duža vožnja biti normalna pojava...

Zar taj most ( kod Mičevca ) nije več popravljan?

Ili je sad u pitanju neki drugi?
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: HŽ- Radovi na ZAGREB G.K
« Odgovori #3 : Ožujak 04, 2013, 12:41:03 poslijepodne »
Onaj drugi, čelični zeleni željeznički most kod okretišta na Savi... a preko tog popravljenog će ići vlakovi.
« Zadnja izmjena: Ožujak 04, 2013, 12:51:53 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”