Osoblje > O forumgorica.com stranici

Obrisane poruke

(1/2) > >>

Stjepan:
Obrisan je cijeli niz poruka iz teme http://www.forumgorica.com/gradonacelnik-gradsko-vijece-i-mjesni-odbori/gradonacelnik-glavom-i-bradom-nepatvoren-kao-takav/

gdje je veselo društvo časkalo off-topic o tome tko gdje radi i na čiji račun. Dio tih poruka je bilo i napipkavanje identiteta što je protivno pravilima.

Sledgehammer:
Dobro kaj sam ja najeb'o zbog takvih stvari, nemoj sad i njih... iako to pitanje nečijeg šatro identiteta postaje ozbiljan problem foruma. Prvenstveno zbog nepostojanja ikakvih kriterija koji reguliraju to područje - pistoje neka pravila, no očito ih nitko ne zna protumačiti.

Stjepan:
Obrisane poruke su bile uglavnom onelineri koji više odgovaraju chat porukama, a identitet članova koji su ga odlučili zaštititi (mada znamo da u slučaju nečeg ozbiljnijeg sve pada u vodu) budemo štitili.

Inače da je bilo po mojem ja bih pokrenuo forum na kojem bi pisali samo ljudi s imenom i prezimenom. Kao što je nekada bilo na BBS-ovima. :-)

Sledgehammer:
Pa što te spriječava da bude tako?

Pokreći!!

Stjepan:

--- Citat: Sledgehammer - Kolovoz 23, 2011, 10:36:49 prijepodne ---Pa što te spriječava da bude tako?
Pokreći!!

--- Kraj citata ---

A tko će pisati? Vidiš da svi pričaju kako se boje za sebe i za obitelj. Ziheraši.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju