Autor Tema: Vahid Halilhodžić podnio ostavku! Poludio na Mamića  (Posjeta: 3035 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Vahid Halilhodžić podnio ostavku! Poludio na Mamića
« : Svibanj 06, 2011, 09:20:09 poslijepodne »
Vahid Halilhodžić, naime, više nije trener Dinama!

Bosanskohercegovački stručnjak nije se pojavio na konferenciji za medije nakon utakmice, poslao je glasnogovornicu Moranu Đurčević, a direktor kluba Damir Vrbanović samo je šturo objasnio da se Vaha više ne osjeća trenerom maksimirskog kluba.

Iz Dinama su poručili da će sutra objasniti razloge njegova odlaska, no pojavila se informacija da je na poluvremenu svlačionicu posjetio Zdravko Mamić, pa je Vaha zbog toga poludio i napustio klub.

http://www.vecernji.hr/sport/nogomet/vahid-halilhodzic-podnio-ostavku-poludio-mamica-clanak-284803

... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

amarkulin

  • Gost
Odg: Vahid Halilhodžić podnio ostavku! Poludio na Mamića
« Odgovori #1 : Svibanj 06, 2011, 10:48:38 poslijepodne »
A jes mi velika šteta - posvadili se Bosanac i Hercegovac tko će biti veliki gazda zagrebačkog kluba.   >:D

Najbolje da odu obojica!   >:(

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Vahid Halilhodžić podnio ostavku! Poludio na Mamića
« Odgovori #2 : Svibanj 07, 2011, 07:19:25 prijepodne »
... sigurno su se posvadili radi isto tak nekog domačeg crnca ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

amarkulin

  • Gost
Odg: Vahid Halilhodžić podnio ostavku! Poludio na Mamića
« Odgovori #3 : Svibanj 07, 2011, 07:50:42 prijepodne »
Vaha je naravno znao kuda sve to vodi i potpuno je u pravu kada iskazuje gađenje ovdašnjom malograđanštinom, neiskrenošću, provincijalizmom i kompleksima. Samo što je i on reprezentativni primjerak takvog podneblja.

http://www.index.hr/sport/clanak/bilo-je-plaisir-zivjeti-s-vahom-hercegovacki-mourinho-nije-otisao-zbog-maminha/550594.aspx

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Vahid Halilhodžić podnio ostavku! Poludio na Mamića
« Odgovori #4 : Svibanj 08, 2011, 09:45:31 prijepodne »
Navodno je "jebo mater" Vahi... iako me libo i za jednog i za drugog...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”