Autor Tema: BRAVO! za Hajduk, BU! za Dinamo  (Posjeta: 5515 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

amarkulin

  • Gost
BRAVO! za Hajduk, BU! za Dinamo
« : Kolovoz 05, 2010, 10:28:23 poslijepodne »
Bilo je lijepo gledati kako se mladi domaći dečki junački bore protiv Rumunja. Svaka im čast na pobjedi!!!

S druge strane, povraćalo mi se od Dinamove igre, a pogotovo od njihove postave: čak i do 7 stranaca na terenu!?! Radije dajte našim dečkima da igraju, pa ako i izgube - znamo da smo MI izgubili. A ovak su izgubili neki Česi, Brazilci, Argentinci, Čileanci... Ne zovu ga badava LOS DINAMOS.  :(

Badava je El Maminjo rekao pred dvije godine:
http://www.ezadar.hr/clanak/zdravko-mamic-nikad-vise-stranac-u-dinamu

Bljak!!!

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: BRAVO! za Hajduk, BU! za Dinamo
« Odgovori #1 : Kolovoz 06, 2010, 11:39:40 prijepodne »
Čime se ti oduševljavaš, i čemu se čudiš??

Niti jedan hrvatski klub nema više-manje pojma o nogometu (kad nema ni prvi na ljestvici, kakvi su tek onda ostali??), a sa druge strane - to su firme, profesionalci, tu odavno nema osnovnih pojmova lokalpatriotizma kao u prvim danima nogometa... stoga je navijanje za neke "naše" odavno samo favoriziranje jedne firme koja uspješnije posluje od neke druge, a klađenje na rezultate samo pogađanje što su se već prije dogovorili iza kulisa... sve skupa - zanimacija za budale...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Bilaj

  • Gost
Odg: BRAVO! za Hajduk, BU! za Dinamo
« Odgovori #2 : Kolovoz 06, 2010, 11:48:23 prijepodne »
Niti jedan hrvatski klub nema više-manje pojma o nogometu (kad nema ni prvi na ljestvici, kakvi su tek onda ostali??), a sa druge strane - to su firme, profesionalci, tu odavno nema osnovnih pojmova lokalpatriotizma kao u prvim danima nogometa... stoga je navijanje za neke "naše" odavno samo favoriziranje jedne firme koja uspješnije posluje od neke druge, a klađenje na rezultate samo pogađanje što su se već prije dogovorili iza kulisa... sve skupa - zanimacija za budale...

Bome istina, svaka riječ.

A ovo "naši".
Nisu ""naši" nego Mamičevi.


amarkulin

  • Gost
Odg: BRAVO! za Hajduk, BU! za Dinamo
« Odgovori #3 : Kolovoz 17, 2010, 09:52:41 poslijepodne »
Još jedan BU za Dinamo: najurilo Zeku...  :'(

Dodu, Mamića, Slepičku
poslao bih ja u PI ar..

http://www.antenazagreb.hr/news.php?newsId=30217

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: BRAVO! za Hajduk, BU! za Dinamo
« Odgovori #4 : Kolovoz 17, 2010, 11:34:30 poslijepodne »
Na tvoju žalost - oni su ti koji šalju u milu majčinu... i neka! Mora se znati tko je gazda.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline fitt

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 193
  • Karma: +3/-0
  • Spol: Muški
Odg: BRAVO! za Hajduk, BU! za Dinamo
« Odgovori #5 : Kolovoz 19, 2010, 05:15:33 poslijepodne »
Meni se sve to gadi, još malo pa počinje sezona hokeja na ledu pa Mamić, Svaguša i ostali diletanti za mene odlaze iz trečeg u četvrti plan... zig zag...
Besposleni internetski ,nadimkom zaštićen, anonimni zloporabitelj - inanugurirani masturbator

amarkulin

  • Gost
Odg: BRAVO! za Hajduk, BU! za Dinamo
« Odgovori #6 : Kolovoz 19, 2010, 10:14:27 poslijepodne »
Boli mene briga kaj se vama gadi - tekma je odlična!
Opet je hajdučko srce naših mladih dečki pobijedilo!!!

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: BRAVO! za Hajduk, BU! za Dinamo
« Odgovori #7 : Kolovoz 19, 2010, 10:28:02 poslijepodne »
Bravo za Hajduka, lipo odigrano i atmosfera je bila odlična
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

amarkulin

  • Gost
Odg: BRAVO! za Hajduk, BU! za Dinamo
« Odgovori #8 : Kolovoz 21, 2010, 01:38:52 prijepodne »
Evo, i jedan od najboljih naših stručnjaka misli kao i ja.  :)

http://www.index.hr/sport/clanak/tomislav-ivic-cim-su-na-teren-poslali-nasu-dicu-hajduk-i-split-su-procvali-/508011.aspx

čim su na teren poslali našu dica, odgojenu u našoj školi i na našem mentalitetu, odmah je sve krenulo nabolje

amarkulin

  • Gost
Odg: BRAVO! za Hajduk, BU! za Dinamo
« Odgovori #9 : Kolovoz 26, 2010, 09:23:08 poslijepodne »
Remi Hajduka i prolaz u Euroligu!

Čestitke!

amarkulin

  • Gost
Odg: BRAVO! za Hajduk, BU! za Dinamo
« Odgovori #10 : Kolovoz 26, 2010, 11:11:36 poslijepodne »
Evo, i Dinamo je pobijedio!
Sa "samo" tri stranca u momčadi.

Za inat svim šupcima koji ne vjeruju u našu mladost, danas su najbolji bili dvojica mladih reprezentativaca Hrvatske: Vrsaljko i Ademi.

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: BRAVO! za Hajduk, BU! za Dinamo
« Odgovori #11 : Kolovoz 26, 2010, 11:21:11 poslijepodne »
Bravo za Dinamo i Hajduk
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

amarkulin

  • Gost
Odg: BRAVO! za Hajduk, BU! za Dinamo
« Odgovori #12 : Kolovoz 27, 2010, 02:24:39 poslijepodne »
I Dinamo i Unirea su vrlo dobre momčadi i zato mi je posebno drago što smo uspjeli. Oni su puno iskusniji za razliku od ove djece koju mi imamo. No i s ovim dječjim vrtićem smo se plasirali u Europsku ligu. Uspjeli smo to borbenošću i htijenjem. Igrali smo hajdučki! - slavodobitno je rekao Špaco nakon utakmice.

http://www.24sata.hr/sport/djecji-vrtic-igrao-hajducki-priznajem-bojao-sam-se/188245/

amarkulin

  • Gost
Odg: BRAVO! za Hajduk, BU! za Dinamo
« Odgovori #13 : Kolovoz 31, 2010, 09:30:20 prijepodne »
Strašno je to što u igračkom kadru Dinama ima 12 stranaca...

http://www.jutarnji.hr/svagusa--dobijemo-li-derbi--vise-nas-dinamo-nece-stici/882100/

I ja velim...

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: BRAVO! za Hajduk, BU! za Dinamo
« Odgovori #14 : Kolovoz 31, 2010, 10:38:35 prijepodne »
Evo, i Dinamo je pobijedio!
Sa "samo" tri stranca u momčadi.

Za inat svim šupcima koji ne vjeruju u našu mladost, danas su najbolji bili dvojica mladih reprezentativaca Hrvatske: Vrsaljko i Ademi.

A jesi naivan. Kad igraju domaći onda je to uglavnom zbog jednog cilja: da budu u izlogu kako bi ih Mamić bolje prodao. I što se dogodilo? Umjesto da se oslone na mlade snage u Dinamu opet kupuju (tri stranca), a mladići odlaze na kaljenje u slabije klubove. Tko ne vjeruje u tu mladost?