Autor Tema: Imati ili biti?  (Posjeta: 22155 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Imati ili biti?
« : Ožujak 17, 2013, 03:30:09 poslijepodne »
Rodjeni ste kao Original, nemojte umreti kao Kopija
Rodjeni ste kao Original, nemojte umreti kao Kopija
Šta je istina? Prolazimo kroz život verujući u sistem koji nam nameće norme i kako treba da živimo, koji prihvata ono što većina odlučuje da veruje...uspeh na kraju puta. Kada dođemo negde na sredinu ili na kraj puta, mi shvatimo da smo obmanjeni, jer osećamo da se ništa nije promenilo. Svrha puta je sam put i način na koji odlučimo da ga proživimo. Iako ste u manjini jednog, istina je uvek istina. Svaka civilizacija koja je prestala da voli sebe i druge došla je do svog kraja. Volite sebe i volite druge...
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Što biste radili da novac nije cilj
« Odgovori #1 : Ožujak 17, 2013, 03:30:58 poslijepodne »
Što biste radili da novac nije cilj
Što biste radili da novac nije cilj
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Imati ili biti?
« Odgovori #2 : Studeni 02, 2014, 09:19:04 poslijepodne »
Totalni krah društva: Pogledajte šokantne podatke o stavovima njemačkih studenata
 Nova studija njemačke vlade o vrijednostima i svjetonazoru tamošnjih studenata donijela je još jedan dokaz o tome da njemačko društvo potonulo u totalnu moralnu i duhovnu destrukciju. Studenti su većinom politički nezainteresirani te usmjereni na materijalne vrijednosti, pa ih čak 73 posto odgovara kako im je cilj u životu “moći si priuštiti lijepe stvari”, naravno, u materijalnom smislu. ...
http://www.sloboda.hr/totalni-krah-drustva-pogledajte-sokantne-podatke-o-stavovima-njemackih-studenata/

A, kaj reči... Na mlademi svet ostaja.
wwwg tablice

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Imati ili biti?
« Odgovori #3 : Studeni 10, 2014, 10:33:01 poslijepodne »
A, kaj reči... Na mlademi svet ostaja.

Ne znam kaj bi ti rekel... Kaj si često na tom portalu?

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Imati ili biti?
« Odgovori #4 : Studeni 11, 2014, 12:40:03 prijepodne »
Tu i tam. Namam čas.
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Imati ili biti?
« Odgovori #5 : Studeni 11, 2014, 11:34:35 prijepodne »
Kaj ne valja sa tim portalom?

Ili je zaključak - koji treba biti usvojen - da se jedino smiju rabiti portali u vlasništvu i pod kontrolom EPH i Styrie, te - treba li govoriti - "neovisne, demokratske i tolerantne hrvatske Vlade"...  :-X
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Imati ili biti?
« Odgovori #6 : Studeni 13, 2014, 09:58:15 poslijepodne »
Kaj ne valja sa tim portalom?

Ili je zaključak - koji treba biti usvojen - da se jedino smiju rabiti portali u vlasništvu i pod kontrolom EPH i Styrie, te - treba li govoriti - "neovisne, demokratske i tolerantne hrvatske Vlade"...  :-X
Opet ti svoje znanje gradiš na svojim pretpostavkama. Kaj se nigdar nebuš naučil da je to majka svih zajeba?

Svi portali koji nemaju "Impressum" su mi i više nego sumnjivi. Još kaj vidim "Vjeru" kao jednu od glavnih točaka u meniju, onda je jasno odakle dolaze te "vijesti".

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Imati ili biti?
« Odgovori #7 : Studeni 14, 2014, 01:39:02 poslijepodne »
Opet ti svoje znanje gradiš na svojim pretpostavkama. Kaj se nigdar nebuš naučil da je to majka svih zajeba?

Svi portali koji nemaju "Impressum" su mi i više nego sumnjivi. Još kaj vidim "Vjeru" kao jednu od glavnih točaka u meniju, onda je jasno odakle dolaze te "vijesti".

Nisu nikakve pretpostavke, nego je to tužna i crna realnost. U zemlji u kojoj komunistička cenzura itekako kosi i jebe mačku mater, glumata demokraciju a jedva se suzdržava da ne ubija od mržnje i netolerancije sve koji nisu kako partija kaže, u kojoj se svakome tko se usudi misliti drugačije i to stavlja na papir, a misli kontra mišljenja partije, direktno radi o radnom mjestu, pravnoj sigurnosti, jebenom pritisku sa svih strana, usiljenim inspekcijskim nadzorima, u kojoj se zabranjuje sve što ne paše vladajućoj garnituri - imati impressum uglavnom znači biti režimski poslušnik, i kao takav zaštićen, jer te u ovoj zemlji ni pravda ni iskrenost ne štete, dapače...

Glede vjere, kada budeš mogao svoju ateističku mržnju barem malo ublažiti, kada budeš prestao glumiti i kada ćeš izvaditi glavu iz režimskog šupka, tada će ti se otvoriti oči i shvatit ćeš da se tolerancija, demokracija i sloboda ne mogu glumiti. To je povijest nebrojeno puta dokazala, a narod nije glup. Kada jednom budeš najebao zbog svojeg sluganstva, ili ti ili i svi oni koji danas rigaju mržnju po javnim glasilima, kojekakva smeća iz kojekakvih udruga, kojekakvi Jergovići, Tomići, partizanski i oficirski  sineki - onda ćeš se buniti da je to "politički motivirano, da se kose tvoja prava" - no dok režim to radi drugima na pravdi BOga - do tada je to sve "u najboljem redu"... najgluplji posao, onaj najniži - je služiti laži.

Jednostavno, ne može se biti netolerantan, pun mržnje i zlobe kako si ti, i istodobno prodavati priče o "slobodi, jednakosti i toleranciji", a što je tvoje pravilo ponašanja i pisanja. Ti si običan režimski slugan, i to je preočito, preprozirno je tvoje glumatanje objektivnosti, vidi se sa Mjeseca da je tvoj glavni "drive" jedino netrpeljivost i netolerancija. ČIm se spomene vjera, skačeš na zadnje, pjena ti šprica i oči ti se zakrvave (u to ne sumnjam), sve su to simptomi "tolerancije, slobode i demokracije"... prokletinji služiš, no koliko god se trudio - ista NEĆE pobijediti, tvoj komunizam, ateistička diktatura i jugoslavenstvo neće proći. Vjera je obilježje ovog naroda stoljećima vjera ga je vodila i spašavala korz stoljeća, vjera je očuvala identitet, kulturu i ime ovog naroda, i nikakve partizančine, udbaški koljači i ubojice i slična izmišljena gamad neće to pobijediti, sve da se postave na trepavice.

Sa jedne strane, ja te razumijem - da ne prdiš u te diple, bio bi vjerojatno bez posla, no postoje kategorije od kojih normalan čovjek nije cijepljen - poštenje, moral, objektivnost itd... a niti bi ti trebao biti. Služi ti kome hoćeš - ali barem budi toliko normalan da se onda još ne javljaš u reklamiranju zla.

U zemlji u kojoj se zabranjuju udruge koje istražuju vlastitu povijest, a štite se propali režimi, države i zataškavaju zločini tih režima i država, slizuje se sa agresorom i u suradnji sa njim krivotvori vlastita povijest - imati impressum, ponavljam, jasan je znak samo dvije stvari - ili si jebeno ludo hrabar, ili si jebeno duboko u šupku vladajućih. Za tebe barem nema dvojbe...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Imati ili biti?
« Odgovori #8 : Studeni 14, 2014, 08:50:46 poslijepodne »
Nisu nikakve pretpostavke,...
Jesu. Sve! I to blesave do boli.

Oprostiću ti ovaj put ovu hrpu uvrijeda i smeća, ali neovisno od toga mogao bi svejedno ubuduće pripaziti na te tvoje laži i izmišljotine.

I ti onda još ideš ovdje pisati o objektivnosti i moralu? I kaj je najgore - nije te ni malo sram!!!

O jadan ovaj naš forum...

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Imati ili biti?
« Odgovori #9 : Studeni 15, 2014, 11:16:59 prijepodne »
Pusti tu šuplju demagogiju čuđenja i glumatanja, demantiraj me činjenicama i argumentima, a ne odvlačenjem teme u nekakve kulturološke teritorije gdje se možeš prijetiti položajem admina (jer položajem člana si potpuno inferioran u apsolutno svakoj raspravi, obzirom ne raspolažeš znanjem, činjenicama ili argumentima, već isključivo "mišljenjem" i nepatvorenom mržnjom prema svemu hrvatskom, tradicionalnom i vjerskom. Možeš se sramiti - kada bi znao što to je, jer dobar je strah i sram kome ih je Bog dao...).

Glede uvreda - ništa nije uvredljivije nego braniti politiku nesposobnosti i antidržavnosti. Da je to kriterij, ti odavno ne bi smio ni učitavati ovu stranicu, kamoli biti član, ili - sic! - admin... stvarno je forum šaka jada kada ga vode takvi kao ti. No nekome, tko ti je sličan (no svakako je pametniji i inteligentniji od tebe jer barem ne galami ideologiju na sva zvona) to očito paše. Zato i ima posve različite kriterije kada sam ja bio mod, i kada si ti. Ti si zaštićen kao endemska vrsta, mene je čerečio dozvoljavanjem apsolutno svakome da proziva i vrijeđa, dapače sam bio "moderator" koji nije mogao čak ispravljati ni vlastitie postove, jebenih li ovlasti.... zato ti možeš nekažnjeno i u neograničenom opsegu liječiti komplekse kako god ti se prohtije. Stvarno, "o jadan ovaj naš forum".
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Imati ili biti?
« Odgovori #10 : Studeni 17, 2014, 10:04:36 poslijepodne »
Pusti tu šuplju demagogiju čuđenja i glumatanja, demantiraj me činjenicama i argumentima...

Odkad se neko tebi mora tumačiti na tvoja prebacivanja, laži i uvrijede?

Ti stvarno nemaš mjere, a bogme ni tolerancije, ni morala, ni poštivanja prema drugima. Niš dobrog ti iz takvog tvojeg ponašanja nemre izaći. To bi ti trebalo biti jasno.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Imati ili biti?
« Odgovori #11 : Studeni 18, 2014, 11:34:53 prijepodne »
Imaš pravo. Najbolji dokaz za to je što otkada ti glumiš admina nitko više ovdje i ne piše, spala knjiga na tri-četiri slova. Pitam neke od ljudi koje poznam - zašto? I dobijem odgovor da "pa kaj si lud?", "to je gubitak vremena", "kaj da me onaj partizan maltretira i ucjenjuje" itd itd... to je naaaaajbolji dokaz koliko vrijediš, očito si ti interes foruma.

Ti i koko imate monologe, ja i Kunta tu i tamo nekaj napišemo, Ljudevit je ionako republika za sebe, nikog više i nema, a bit će još manje, živjelo jednoumlje, nitko nam ne treba! Treba Štefu čestitati na odabiru, ipak si ti uvaženi kolega i "stručnjak" iz slične medijske kuće, opomene i bannanja za iskazano neistomišljenje i napuhavanje nekakvih "uvreda" - koje kod sebe, od zasljepljenosti ideologijom - ni ne vidite. Halal vera. Stvarno si moralna veličina i karakter doooo jaja. Svi su budale - jedino si ti prepametan.

Kako argumenti govore isključivo na moju stranu (ti ne možeđ demantirati ništa od toga što sam tu rekao), ostaje ti samo na silu prodavati svoja uvjerenja i tako dokazivati, na poznato "demokratski" način, kako si ti u pravu. Budi, tko ti brani!

Alan imenom, Bob Rock przničkim, kompleksaškim mentalitetom - kombinacija do bola. Ako je itko odabrao nick koji ga točno opisuje - to si ti. Kao i kukuriku koko.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Imati ili biti?
« Odgovori #12 : Studeni 18, 2014, 03:26:47 poslijepodne »
.... pošto si spomenuo i mene, odgovorit ću ti u svoje ime ... kaj si fakat toliko čorav, da ne velim i glup,  da ne vidiš da si sa svojim pisanjem i pljuvanjem rastjerao sve sa foruma ... ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Imati ili biti?
« Odgovori #13 : Studeni 18, 2014, 06:04:25 poslijepodne »
Nebih se baš složio... zbog mene nije otišao nitko, ako i je - onda i nije zaslužio tu ni biti jer je jadnik kao osoba, kakav moraš biti da se ne znaš boriti u životu... i ti koji su otišli "zbog mene" - ponosan sam ako su stvarno otišli zbog mene, jer nisu im prolazile njihove faze ultimativnog stranačkog reklamiranja i veličanja... nisu podnijeli da se njihove eskapade političke reklame ovdje primaju pa su otišli, a učešće koje su kasnije pookazali na drugim mjestima je samo pokazalo da sam bio u pravu sa raskrinkavanjem njihovih HNS-ovskih debilana i ispraznih lupetanja za naivne. Za ostale sve mogu reći, jer dobar dio poznajem osobno, da bi se jako iznenadio koliko je to što opisuješ primjenjivo baš na tebe, iako to tebi, samom sebi dovoljnom, ne znači ništa... u njihovim riječima i ja sam glup - jer mi se još da, barem tu i tamo, biti na forumu na kojem je tako bajna atmosfera...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Imati ili biti?
« Odgovori #14 : Studeni 27, 2014, 10:14:43 poslijepodne »
... onaj partizan ...
Kad bi samo znao kolko griješiš. I kakve gluposti pišeš. I to čitavo vrijeme!
Citat:
Kako argumenti govore isključivo na moju stranu ...
Kaj ti govore? A jel i ti kaj govoriš njima? Pričate jedno drugom?
Citat:
Alan imenom, Bob Rock przničkim, kompleksaškim mentalitetom - kombinacija do bola. Ako je itko odabrao nick koji ga točno opisuje - to si ti. Kao i kukuriku koko.
Evo, sad svjesno, u svojoj ubijeđenosti da znaš ko ja jesam, ideš razotkrivati moj identitet. Sama (OČITA!) namjera je i više nego dovoljna da te kaznim. A pošto se radi o recidivistu, i pošto je to kod tebe već ne znam koji put, mogo bi te sad bez imalo grižnje savjesti kazniti na ... ajmo reći ... jedan dugačak zimski san. Ak ne i duže. Samo, kaj bi to dalo?

Niš.

Ti iz grešaka ne znaš izvući nikakve pouke. Ma, u svojoj slijepoj ubijeđenosti da si u pravu niti si ne znaš promisliti dal bi to moglo biti ikako drugačije. Samo da znaš - teško griješiš. U svemu.

Sad imam dilemu. Dal da te kaznim ili ne? Trebao bi, jer si, bar neko vrijeme poslije kažnjavanja malo smireniji i kulturalniji. Bar malo. No, to te dugo ne drži. Opustiš se i misliš da ti niko niš nemre. Samo zaboravljaš da me to niti malo ne dira kaj ti sebi umišljaš. Ja tebe mogu banati bez da i trepnem okom, bar tebe. Ti kao da baš nikog ne poštuješ, i u kratkom vremenu to moraš svojim neprimjernim ponašanjem javno pokazati.

Zato zapamti, u dobroj namjeri i zbog ovog novog božićnog doba ja to neću učiniti. Pošto si pokušao oštetiti "samo" mene uzimam si za pravo (pošto se radi o meni) da zažmirim na jedno oko i da odma ne reagiram. Ne odmah sada, a kasnije - ko zna? Ali samo zato jer sam dobre volje, i u ime blagdana.

A i zato jer mi srce nije puno bijesa, netolerancije i zlobe kao kod nekih.

Peace!