Domaće teme > Gradonačelnik, Gradsko vijeće i mjesni odbori

Energetska obnova višestambenih zgrada i slučajevi ucjenjivanja

(1/6) > >>

Opčinar:
Eto, raspalilo se na sve strane s obnovama zgradurina po gradu.
Koje kak ti većinu nofci financira naša "draga" Unija. Mnogi misle da je stvarno tak, da nam "naša" Eu dala novce.
Gospodo, to su ionako naši novci koje smo morali davali Eu još dok nismo bili u EU. :) Kak su ljudi naivni... financirat će Vas eu mafija. Dobro hajde biti će ugodnije ljudima i toplije u tim kokošinjcima, aaa… ovaj zgradama. To nije bit teme već slijedeće. Ok, znači EU sufinancira neki veći dio novaca a ostatak za PVC stolariju i fasadu vlasnici stanova, odnosno suvlasnici.

No, što je zanimljivo, kako saznajem od nekih naših sugrađana koji su u tim zgradama kao podstanari--->Da od njih stanodavci zahtijevaju da plaćanju te fasade i stolariju ili ako neće da se sele dalje.  >:(  >:(  >:(

Mislim koji je to bezobrazluk, ljudi žive u tim malim ćumezima, prčevima i rupama - plaćaju oko 1300 do 1600 kuna za 35-40 četvornih metara stana + režije od 1000 ( SAD PO ZIMI) kuna + bonus PRIČUVA(koju bi zapravo trebali plaćati gazde, osim za čišćenje i za struju za lift itd) bez UGOVORA O NAJMU. Ima li kraja bezobrazluka toj mini mafiji, tim malim crvima koji pokušavaju imitirati vladajuće strukture. Umislili ako kradu Vlasti možemo i mi, mini stoka sitnog zubevlja.
Jesi li ti ljudi svjesni da među tim stanoprimcima ima samohranih majki. Pa obitelji koje žive od jedne plaće od pišljivih 3000 do 4000 kuna i sad računajte koliko ima ostane za život.

Ma sramite se stoko, fujjjj…  >:(

GDJE SU VLASTI I KOMUNALSKE EKIPE TE FINANCIJSKE SLUŽBE DA KAZNE I OGLOBE TU MINI STANODAVSKU MAFIJU. TE MALE VAMPIRE I LIGNJE.

Mlačanin:
Ne koristi velika slova za pisanja , bez obzira na sve. Vikanje  nije dozvoljeno , ni kulturan način pisanja na forumu. Pozdrav!

Ovo se ne komentira!

Sledgehammer:
Pa sva ulaganja u nekretninu dužan je snositi vlasnik, a ne podstanar. Znači, ako će nova fasada na zgradi povećati vrijednost objekta, a time i stana u njemu, ta povećana vrijednost će ići vlasniku stana u džep, pa je i on dužan plaćati ulaganje u tu novu fasadu. Jebeni pukljavci bi brali novce i još da im drugi ulažu u stan i nekretnine, a oni buju samo brali lovu...

Sa druge strane, plaćati 200 eura za kokošinjac od 30 kvadrata - to je glupost, kada mogu otići koji kilometar dalje na selo i za iste novce - pa i dosta manje - imati kuću sa 5x više kvadrata i okućnicom. No svi bi špilali gospodu na samom gradskom centru - pa onda neka im je.

Opčinar:

--- Citat: Sledgehammer - Ožujak 26, 2018, 04:04:40 poslijepodne ---Pa sva ulaganja u nekretninu dužan je snositi vlasnik, a ne podstanar. Znači, ako će nova fasada na zgradi povećati vrijednost objekta, a time i stana u njemu, ta povećana vrijednost će ići vlasniku stana u džep, pa je i on dužan plaćati ulaganje u tu novu fasadu. Jebeni pukljavci bi brali novce i još da im drugi ulažu u stan i nekretnine, a oni buju samo brali lovu...

Sa druge strane, plaćati 200 eura za kokošinjac od 30 kvadrata - to je glupost, kada mogu otići koji kilometar dalje na selo i za iste novce - pa i dosta manje - imati kuću sa 5x više kvadrata i okućnicom. No svi bi špilali gospodu na samom gradskom centru - pa onda neka im je.

--- Kraj citata ---

U pravi si kaj se toga tiče da je svakak bolje živeti na selu nego u centru. Nego, neznam za ovo tko bi ti daj kućicu s dvorištem za te peneze. Mislim da pretjeruješ.
Pogledaj samo ove dvije kućice - zjape prazne jer su u Nemačkoj
https://www.google.hr/maps/@45.7070926,16.0679968,3a,75y,208.87h,81.47t/data=!3m6!1e1!3m4!1subziS98TK1vB2xp8ArkXRg!2e0!7i13312!8i6656?dcr=0

kuntakinte:

--- Citat: Opčinar - Ožujak 24, 2018, 09:20:03 poslijepodne ---Koje kak ti većinu nofci financira naša "draga" Unija.
--- Kraj citata ---

Ja sem mislil da to plača GSGVGSGSG. (Oni se voliju kititi ` tuđem stiroporom.  :D )
Kaj se dotikavle "energecke" "termo" "izolacije" i sl., volel bi čuti kaj o iste teme misliju pulmologi i dermatologi.


--- Citat: Opčinar - Ožujak 26, 2018, 09:44:55 poslijepodne ---
--- Citat: Sledgehammer - Ožujak 26, 2018, 04:04:40 poslijepodne ---Sa druge strane, plaćati 200 eura za kokošinjac od 30 kvadrata - to je glupost, kada mogu otići koji kilometar dalje na selo i za iste novce - pa i dosta manje - imati kuću sa 5x više kvadrata i okućnicom.
--- Kraj citata ---

Nego, neznam za ovo tko bi ti daj kućicu s dvorištem za te peneze. Mislim da pretjeruješ.
--- Kraj citata ---

Veruval ti mene il ne, des sem se spominal z čovekom na tu temu i spominal je termin "za smiješne novce".  ;)

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju