Domaće teme > Zagrebačka županija

Projekti Zagrebačke županije

<< < (3/6) > >>

Master:

--- Citat: Alen - Ožujak 08, 2010, 09:35:16 prijepodne ---
--- Citat: JosipJoža - Ožujak 04, 2010, 06:53:47 poslijepodne ---
--- Citat: Master - Ožujak 04, 2010, 10:44:53 prijepodne ---Na jednoj od gradskih sjednica Dogradonacelnik Kos je rekao: Što se tiče prometnica. Pa ne očekujete valjda da za pet mjeseci možemo napraviti nešto. Pričekajte godinu dana pa ćete se uvjeriti i onda ćete, ja se nadam, sa ove vijećnice pohvaliti sve ono što je napravljeno. Samo da vam napomenem da se u četvrtom mjesecu provezete tamo, kada vrijeme dozvoli, provezite se po ovoj cesti od Veterinarske stanice prema mostu, prema Kušancu pa budete pogledali na lijevu stranu i onda budete mogli reći da se tu zbilja nešto radi i gradi. Stoga, malo strpljenja, ali biti ćete zadovoljni.“
Jel to gospon Kos misli na Županijsku cesu do Gospodarske Zone Vukovina ili Kusanec???

--- Kraj citata ---

Svašta gospon Kos spominje, negdje sam pročitao da je izjavio da će svi postupci izdavanja građevinskih dozvola u 4 mjesecu biti na 0, to znači neće biti ni jednog predmeta u uredu neriješenog, g. Kos kao pravi slavuj od ptica voli 4 mjesec, to je ipak mjesec proljeća, kada se slavuji raspjevaju. Živi bili pa vidjeli al mi se nakak čini da bi mi mogli imati najviše ipak krtičnjaka posebno na terenu sportske dvorane. :'( ;)

--- Kraj citata ---

Koliko sam prije nekoliko dana vidio na oglasnim pločama u gradskoj upravi, trenutno tamo vise završeni predmeti koji su u postupak predani u rujnu 2008. godine. Baš me zanima kako će se u 20 dana riješiti toliki zaostaci.

--- Kraj citata ---
Nemas brige Drasek bu to resil ;)

Master:

--- Citat: Master - Ožujak 10, 2010, 09:25:45 poslijepodne ---
--- Citat: Alen - Ožujak 08, 2010, 09:35:16 prijepodne ---
--- Citat: JosipJoža - Ožujak 04, 2010, 06:53:47 poslijepodne ---
--- Citat: Master - Ožujak 04, 2010, 10:44:53 prijepodne ---Na jednoj od gradskih sjednica Dogradonacelnik Kos je rekao: Što se tiče prometnica. Pa ne očekujete valjda da za pet mjeseci možemo napraviti nešto. Pričekajte godinu dana pa ćete se uvjeriti i onda ćete, ja se nadam, sa ove vijećnice pohvaliti sve ono što je napravljeno. Samo da vam napomenem da se u četvrtom mjesecu provezete tamo, kada vrijeme dozvoli, provezite se po ovoj cesti od Veterinarske stanice prema mostu, prema Kušancu pa budete pogledali na lijevu stranu i onda budete mogli reći da se tu zbilja nešto radi i gradi. Stoga, malo strpljenja, ali biti ćete zadovoljni.“
Jel to gospon Kos misli na Županijsku cesu do Gospodarske Zone Vukovina ili Kusanec???

--- Kraj citata ---


Svašta gospon Kos spominje, negdje sam pročitao da je izjavio da će svi postupci izdavanja građevinskih dozvola u 4 mjesecu biti na 0, to znači neće biti ni jednog predmeta u uredu neriješenog, g. Kos kao pravi slavuj od ptica voli 4 mjesec, to je ipak mjesec proljeća, kada se slavuji raspjevaju. Živi bili pa vidjeli al mi se nakak čini da bi mi mogli imati najviše ipak krtičnjaka posebno na terenu sportske dvorane. :'( ;)

--- Kraj citata ---

Koliko sam prije nekoliko dana vidio na oglasnim pločama u gradskoj upravi, trenutno tamo vise završeni predmeti koji su u postupak predani u rujnu 2008. godine. Baš me zanima kako će se u 20 dana riješiti toliki zaostaci.

--- Kraj citata ---
Nemas brige Drasek bu to resil ;)

--- Kraj citata ---
bogami se počela gradit županijska cesta do vukovinske zone  ;)
bude nekaj od HDZ-a  ;D

kuntakinte:
Natječaj br. 8:
 IZRADA IDEJNOG PROJEKTA NOVE ŽUPANIJSKE CESTE: GRANICA GRAD ZAGREB-MIĈEVEC-ŠĈITARJEVO-BUKEVJE-VELEŠEVEC SA GRANICOM SISAĈKO-MOSLAVAĈKE ŽUPANIJE

Dokumentacija:
 1. Tender http://www.zuczg.hr/images/dokumenti/javnanabava/2013/mn-8-2013/TENDER-MN-8-2013.pdf
http://www.zuczg.hr/index.php/component/content/article/100-javna-nabava/javna-nabava-2013/152-jn2013-8

kuntakinte:
Zagrebačka županija - 3 milijuna kuna osnovnim i srednjim školama za opće troškove
http://www.dugoselo.hr/component/content/article/3-novosti/2839-zagrebaka-upanija-3-milijuna-kuna-osnovnim-i-srednjim-kolama-za-ope-trokove.html

Nove županove odluke
http://www.zagrebacka-zupanija.hr/vijesti?year=2013&id=2496

kuntakinte:
4,2 milijuna kuna za poboljšanje uvjeta života u ruralnom području
Veljača 25, 2013
 Zagrebačka županija uputila je, gradovima i općinama na svom području, javni poziv za dostavu projekata za poboljšanje gospodarskih i socijalnih uvjeta života u ruralnom prostoru. Za tu namjenu Zagrebačka je županija, putem mjera ruralnog razvoja, osigurala 4,2 milijuna kuna bespovratnih sredstava.

Javni poziv za dodjelu 2 milijuna kuna za poduzetničke zone
Veljača 27, 2013
 Zagrebačka županija uputila je javni poziv gradovima i općinama na svom području za dodjelu 2 milijuna kuna bespovratnih sredstava za poticanje osnivanja i razvoj poduzetničkih zona.

Proglašena elementarna nepogoda za dio Samobora
Veljača 28, 2013
 Župan Zagrebačke županije proglasio je elementarnu nepogodu za područje grada Samobora, na dijelu nerazvrstane ceste između naselja Grdanjci i Javorek, nastalu 7. veljače uslijed odrona zemlje i stijenske mase što je onemogućilo promet na spomenutoj prometnici te je dovelo do prometne odsječenosti naselja Javorek i Beder. Time je bitno poremećen život ljudi na tom području.
http://www.zagrebacka-zupanija.hr/

Kaj još nem prečital... Još bu i "mjestimična kiša" elementarna nepogoda. Treba je sp* Proračun županije v ove 2-3 mesece...

POZIV ZA ISKAZ INTERESA – POTPROGRAM “PRIPREMA LOKALNIH PROJEKATA NA POTPOMOGNUTIM PODRUČJIMA”
Veljača 25, 2013
Ministarstvo regionalnog razvoja i fondova Europske unije u suradnji s razvojnim agencijama – regionalnim koordinatorima nastavlja provoditi Program pripreme i provedbe razvojnih projekata prihvatljivih za financiranje iz fondova Europske unije te kroz Potprogram “Priprema lokalnih projekata na potpomognutim područjima” nastoji prikupiti lokalne razvojne projekte s područja jedinica lokalne samouprave sa statusom I. i II skupine prema indeksu razvijenosti (potpomognuta područja) za sufinanciranje pripreme i izrade projektne dokumentacije i stvoriti zalihu projekata prihvatljivih za financiranje iz budućih EU fondova odnosno budućih natječaja u okviru planiranih operativnih programa iz strukturnih fondova i Kohezijskog fonda Europske unije.
http://www.zacorda.hr/novosti/poziv-za-iskaz-interesa-potprogram-priprema-lokalnih-projekata-na-potpomognutim-podrucjima/

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju