Autor Tema: Prvenstvo Europe za automodelare  (Posjeta: 2588 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Prvenstvo Europe za automodelare
« : Kolovoz 01, 2011, 09:33:42 poslijepodne »
http://www.cityportal.hr/vijesti/zavrseno-europsko-prvenstvo-u-automodelarstvu/

Proteklog tjedna Velika Gorica bila je domaćin Europskom prvenstvu automodelara koje se održalo od 25. do 30. srpnja, a u organizaciji Europske federacije modelara i Modelarskog kluba V-max. Kroz pet dana, unatoč lošim vremenskim prilikama, stadion je vrvio posjetiteljima, a prvenstvo je uspješno održano.
Na natjecanju je sudjelovalo 79 vozača iz 14 zemalja, a najspretnijim i spremnijim pokazali su se Nizozemci koji su osvojili sva tri prva mjesta, dok je naš Daniel Veseli završio na osmom mjestu. Titulu europskog prvaka ponio je mladi Nizozemac Kay Koops.

„Ukupna ocjena svih sudionika izuzetno je pohvalna što se tiče organizacije i domaćinstva. Većina ih je izrazila zahvalnost i činjenicu da će ponijet samo lijepe uspomene iz Velike Gorice – kaže predsjednik kluba Ante Dujić

Izvještaj s finala:

Large Scale Off Road Euros 2011 - The Final!!!!!

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Prvenstvo Europe za automodelare
« Odgovori #1 : Kolovoz 02, 2011, 11:42:14 prijepodne »
Je, je - krasan i skup hobby, ali izuzetno atraktivan...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”