Anketa

Podržavate li ovakvu akciju samo za JEDNU školu?

Da
5 (62.5%)
Ne
3 (37.5%)
Ne znam
0 (0%)

Ukupno Glasova: 7

Glasanje završeno: Ožujak 25, 2010, 11:25:13 prijepodne

Autor Tema: Ormarići u školi - koncert  (Posjeta: 37426 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Točkica

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 395
  • Karma: +8/-4
  • Spol: Ženski
Odg: Ormarići u školi - koncert
« Odgovori #45 : Ožujak 15, 2010, 12:02:57 poslijepodne »

Otkuda ti znaš da ja - ne znam?? Otkud si i na temelju to zaključila,



Iz ovoga:


Zato je splićanima važnije koga Kerum ševi i što je rekao nego što je napravio vrtiće, uredio prilaze i napravio puno za grad - i to od svoje privatne love, dok drugi "velikani" samo odnose, a ne daju ni koliko je pod noktom crno...


Onaj tko zaista poznaje situaciju u Splitu to nikada neće reći. I ostati živ.

Sledge, ne znam tko ti je izvor, ali ja bih se nad takvim izvorom dobro zamislila. Jer onaj tko ti je ovo rekao ili je slijep kod sdravih očiju i gluh kod zdravih ušiju, ili naprosto razmišlja na isti načiun kao i Kerum, pa mu je sve što ovaj napravi - i što je još važnije, način na koji ovaj to napravi! - sasvim  OK, jer se vodi po onoj staroj "cilj opravdava sredstvo!".

Niti Kerum išta radi u Splitu zbog svojeg altruizma (ako je takav filantrop, kako to da mu radnici imaju jednu od najnižih plaća u Hrvatskoj i doslovno spadaju s nogu od posla za crkavicu!), niti to radi svojim parama. Takvo što kazati doista je teški idiotizam. (Znam da je ovo teška riječ i u odgovoru bilo kojem drugom forumašu bih se libila upotrijebiti je, ali riječi sličnog tipa kod tebe su uobičajene, pa u tvom slučaju svaki obzir i ustručavanje nestaju!).

Na stranu Kerumov primitivizam (takav se rodiš i tu ne možeš mnogo učiniti ako to ne želiš i ne pokušavaš), na stranu i njegov privatni život (u njega ne ulazim i to uopće nije predmet ovoga posta). Ovdje govorimo o načinu na koji Kerum postiže ciljeve, ne birajući sredstva. Ovdje govorimo o činjenici da je Kerum kralj nepotizma u tome gradu, koji na čelne gradske funkcije postavlja svoje podrepaše i jarane kako bi osigurao utjecaj u svakoj važnijoj gradskoj instituciji, govorimo i o o činjenici da će u svačiji džep posegnuti (a u gradski pogotovo, jer smatra da mu funkcija daje za pravo to činiti) kako bi kroz navodno korisne projekte začepio gubice onima koji dižu glas protiv njega zbog ilegalnih poslova i mutnih radnji. Njegovo geslo je donekle prerađena krilatica "daj narodu kruha i igara" pa će biti zadovoljan i uvijek ti pljeskati. Samo što kod njega ta krilatica glasi "daj narodu ono što traži, udari im na emocije, na djecu, svakidašnje probleme i ono što ih tišti, daj im povremeno malo mrvica sa stola i oni će u tebi gledati Boga!". Pritom ne bira sredstva kojima će to postići, pa su mu valjda zbog toga za vratom ljudi iz Općinskog državnog tužiteljstva,l koji su protiv njega podigli prijavu zbog dodjelivanj posla "po babi i po stričevima".

Stvarno vjeruješ da je svoje novce dao za taj projekt? Pa on svoju kesu rado odriješi tek kada treba kupiti novu bijesnu pilu ili jahtu. I da to radi iz čistog altruizma?

Ovdje govorimo i o činjenici da je svoju sestru postavio za predsjednicu Gradskog vijeća, kako bi osigurao da svi njegovi projekti budu odobreni bez suvišnih pitanja. Kao i o činjenici da sve poslove na javnim radovima u gradu dodjeljuje svojim prijateljima, poznanicima i jaranima.
Misliš da pretjerujem?

Ovo je Kerum:

http://www.jutarnji.hr/slucaj-kampus--zeljko-kerum-pod-istragom-drzavnog-odvjetnistva/610449/

I ovo:

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Afere/Zeljko-Kerum-prenio-imovinu-na-Zeljka-Keruma

I ovo:

http://www.index.hr/vijesti/clanak/gradonacelnik-zazire-od-suda-kerum-i-danas-izbjegao-sudjenje-za-vrtice/479646.aspx


Ukratko: Kerum je čovjek koji je, dijelom zbog genetskog naslijeđa (koje vuče iz područja otkuda dolazi), a dijelom zbog takvog mentalnog sklopa (kojeg nije ni pokušao mijenjati i koji se samo još snažnije ispoljio na novoj funkciji), naviknut raditi, živjeti, razmišljati i funkcionirati na način da izigrava zakone i traži rupe u njima koje će mu pomoći da ostvari ciljeve. Velika većina njegove poslovne energije odlazi upravo na takve aktivnosti. A dio stanovništva Splita (koji je do krajnjih granica pauperiziran od rata naovamo) koji velikom većinom dolazi upravo iz Dalmatinske zagore (Splićani bi rekli "Vlaške"), razmišlja na posve isti način kao i on i njima je takav način rada posve u redu. O posljedicama takvog ponašanja, ali i o činjenici da se krši zakon, oni uopće ne razmišljaju. Tako su navikli i tako su preživljavali desetljećima. Da se bilo kome od takvih Splićana koji Keruma podržavaju dade vlast i moć na samo jedna dan, ponašali bi se posve jednako kao i on.

Evo ti jedan link koji će ti savršeno potvrditi ono što govorim, tim više jer dolazi od čovjeka kojeg dobro znam i u čije se procjene može pouzdati jer savršeno opisuju okvire u kojima se kreće Kerum:

http://www.monitor.hr/clanci/pavicic-zeljko-kerum-nije-self-made-man-vlaj/25281/


Sve je to Kerum. I još puno više. I ja bih, da sam na tvom mjestu, doista postavila pitanje tko je izvor koji ti je dao informacije o Kerumu. Kerum? Taj te dobro "uvatija na baketinu". A ti se raspitaj što to znači. Kod tog istog izvora.

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Ormarići u školi - koncert
« Odgovori #46 : Ožujak 15, 2010, 01:51:28 poslijepodne »
...
Takvo što kazati doista je teški idiotizam. (Znam da je ovo teška riječ i u odgovoru bilo kojem drugom forumašu bih se libila upotrijebiti je, ali riječi sličnog tipa kod tebe su uobičajene, pa u tvom slučaju svaki obzir i ustručavanje nestaju!).
...

Tak sam si i mislil.
Polako bu se ljudi sve manje i manje ustručavali koristiti takve izraze. I to samo zato jer jedan (ili više, nije bitno) forumaš to dela. Iskreno govoreći, imaš prav, Točkice, i ja tako osjećam kao i ti. I ja se ne bi ustručaval to koristiti prema jednom forumašu kojeg ne interesira kak ja prihvaćam njegove izraze prema meni, da li me to uvrijeđuje ili ne. Ali ako bumo stvarno dopustili da se tak spustimo u našem načinu izražavanja, onda jadan naš forum. Ne bi trebali oponašati loše stvari. A Sleđu bi trebali pokazati sa dobrim primjerom da griješi, mada ja, vjerojatno isto ko i ti, ne vidim stvarno nade da to još kaj promijeni. Ali to nije moja stvar ljude u nešto ubijeđivati, a kamoli nešto kod njih mijenjati. Ja zbog drugih ne namjeravam mijenjati svoj način izražavanja. Što ne znači da i nikad ne budem.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Ormarići u školi - koncert
« Odgovori #47 : Ožujak 15, 2010, 02:44:59 poslijepodne »
Jer onaj tko ti je ovo rekao ili je slijep kod sdravih očiju i gluh kod zdravih ušiju, ili naprosto razmišlja na isti načiun kao i Kerum,

Ti to meni spočitavaš način razmišljanja kojeg tako velikodušno prodaješ?

Niti Kerum išta radi u Splitu zbog svojeg altruizma (ako je takav filantrop, kako to da mu radnici imaju jednu od najnižih plaća u Hrvatskoj i doslovno spadaju s nogu od posla za crkavicu!), niti to radi svojim parama.

Daj to malo konkretiziraj, jer je poznato da Kerumovi radnici imaju jedne od najvećih plaća u trgovačkoj branši.

Stvarno vjeruješ da je svoje novce dao za taj projekt? Pa on svoju kesu rado odriješi tek kada treba kupiti novu bijesnu pilu ili jahtu. I da to radi iz čistog altruizma?

Zašto ne bi dao, kada ima desetke milijuna? Ja ne vjerujem generalno stvorenim umišljajima kojima ti pravdaš svoje stavove.

Ovdje govorimo i o činjenici da je svoju sestru postavio za predsjednicu Gradskog vijeća, kako bi osigurao da svi njegovi projekti budu odobreni bez suvišnih pitanja. Kao i o činjenici da sve poslove na javnim radovima u gradu dodjeljuje svojim prijateljima, poznanicima i jaranima. Misliš da pretjerujem?

Njegovu sestru je mogao predložiti, a birao ju je netko drugi. On je iskoristio svoje pravo, a drugi su mu to pravo potvrdili.

U nastavku otkrivaš toplu vodu, istu onu koja teče po svim gradovima i svim županijama...

Ukratko: Kerum je čovjek koji je, dijelom zbog genetskog naslijeđa (koje vuče iz područja otkuda dolazi)

Pričaš li nam o sebi??

, a dijelom zbog takvog mentalnog sklopa (kojeg nije ni pokušao mijenjati i koji se samo još snažnije ispoljio na novoj funkciji), naviknut raditi, živjeti, razmišljati i funkcionirati na način da izigrava zakone i traži rupe u njima koje će mu pomoći da ostvari ciljeve.

Sada sam sigurna da nam pričaš (i) o sebi, jer je tvoja logika i argumentacija na ovom froumu od prvog dana upravo na takvim temeljima koje spočitavaš Kerumu. Ne biraš sredstva da bi sebi dala za pravo, umjesto da barem jednom pokušaš sa činjenicama, argumentima, dokazima i sličnim "nebitnim" detaljima... umjesto toga, stalno nas "hraniš" isključivo sa svojim mišljenjem, koje - barem mene - ne zanima ni najmanje...

Velika većina njegove poslovne energije odlazi upravo na takve aktivnosti. A dio stanovništva Splita (koji je do krajnjih granica pauperiziran od rata naovamo) koji velikom većinom dolazi upravo iz Dalmatinske zagore (Splićani bi rekli "Vlaške"), razmišlja na posve isti način kao i on i njima je takav način rada posve u redu. O posljedicama takvog ponašanja, ali i o činjenici da se krši zakon, oni uopće ne razmišljaju. Tako su navikli i tako su preživljavali desetljećima. Da se bilo kome od takvih Splićana koji Keruma podržavaju dade vlast i moć na samo jedna dan, ponašali bi se posve jednako kao i on.

Političare biraju birači, pobjeđuje većina. Naravno da luzeri i gubitnici uvijek imaju što za prigovarati, svi i sve im je krivo, pa ovi, pa oni, pa bedasti, pa došljaci, pa svi su nam ukinuli pravdu i donijeli nepravdu!

Da je i tebi dati vlast kao i tim "nepravim" Splićanima, i ti bi bila ista, ako ne i gora od njega. Jer on ima i brdo svoje love, koje ti nemaš, tako da njemu i ne bi bila tolika "sila" kao tebi da se osiguravaš...

Glede poslova, i treba da o takvim stvarima ne vode brigu baš svi, jer onda ispada "puno baba - kilavo dijete". On radi svoje, ako ne bude dobar - maknite ga na izborima, ali da sam za to da baš svaka šuša određuje baš sve, za to nisam, jer takav recept ne donosi - provjereno - nikakav rezultat, a kao drugo - to i ne postoji nigdje osim u hrvatskom veleučenju demokracije. One u kojem još nije ni protumačeno što demokracija je. A prije se to zvalo - socijalizam.
« Zadnja izmjena: Ožujak 15, 2010, 02:53:21 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Ormarići u školi - koncert
« Odgovori #48 : Ožujak 15, 2010, 02:52:29 poslijepodne »
a zbog drugih ne namjeravam mijenjati svoj način izražavanja. Što ne znači da i nikad ne budem.

A ja bih trebao?

Razlika između mene i tebe i tebi sličnih je već opisana - mene ne jebe kaj tko govori, mene jebe kaj tko radi, i ljude cijenim po djelima.

Po meni je veća uvreda iznositi laži, konstrukcije i neistine o nekome, nego u postu nazvati neku stvar njegovim pravim imenom. I u tome je razlika između nas. A ja sam ovdje najviše puta doživio da me kojekakvi "znalci" - koji o meni ne znaju niš, ne poznaju me, nikad me nisu vidli i još koješta - seciraju, etiketiraju i stavljaju mi u usta riječi koje nisam nikada ni pomislio, a ni rekao. A sve zakaj - da bi opravdali sebe, jer to sa svojim znanjem, tvrdnjama i stavovima ne mogu. Jadno da jadnije ne može...

Ako vidiš kurac, reci da je to kurac. Ali ako ne možeš dokazati da je nešto laž, nemoj čovjeka zvati lažovom. To je sukus svega. A moj rječnik je takav kakav je. Bolje biti i prostak, negoli lažov. Jer biti prostak barem nema nikakvih štetnih implikacija osim lošeg mišljenja nekoga o nekome, no laž radi veliku i konkretnu štetu.

Možda da ne pušete u iste diple, da se ne skrivati jedan iza drugoga i dajete si podršku, i da ste barem voljni razmisliti o tome, možda bi i uvidjeli da ste daleko od bilo kakvih temeljnih vrijednosti u odnosima ljudi, barem tu na forumu. Inzistirate na nevažnim stvarima, a krupne stvari preskačete. I želite poštovanje za to?? Koješta...
« Zadnja izmjena: Ožujak 15, 2010, 02:55:30 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Ormarići u školi - koncert
« Odgovori #49 : Ožujak 15, 2010, 07:09:01 poslijepodne »

A ja bih trebao?

Tvoja stvar.
Citat:

Razlika između mene i tebe i tebi sličnih je već opisana - mene ne jebe kaj tko govori, mene jebe kaj tko radi, i ljude cijenim po djelima.


Ma ne pričaj svašta, počinješ stvarno pričat gluposti. Kad sam se ja na drugoj temi malo na tvoj račun našalio, živci su ti proradili. A kaj bi bilo da te neko počne i direktno vrijeđat? To te ne bi diralo? I dalje bi se držal te tvoje "mene ne jebe kaj tko govori"?

I kaj misliš da način tvog izražavanja ne govori niš o tebi? Pa kaj je tebi? Pričaš ko da nemaš pojma o životu. Možeš imat svoja mjerila o ljudima, to je tvoja stvar, ali tvrditi da te riječi ne diraju, time varaš samog sebe. Ili ti to nama prodaješ toplu vodu na tvoj voljeni način - APP.

Citat:
Po meni je veća uvreda iznositi laži, konstrukcije i neistine o nekome, nego u postu nazvati neku stvar njegovim pravim imenom.

Znači ipak te briga ko kaj govori? Pogledaj si koji redak prije. Kaj ne vidiš kak si proturječan sam sebi? Nekak ti tvoj stav nije baš složen. Saberi se malo i poslaži svoje stavove da ne budu baš kontradiktivni.

Citat:
I u tome je razlika između nas. A ja sam ovdje najviše puta doživio da me kojekakvi "znalci" - koji o meni ne znaju niš, ne poznaju me, nikad me nisu vidli i još koješta - seciraju, etiketiraju i stavljaju mi u usta riječi koje nisam nikada ni pomislio, a ni rekao. A sve zakaj - da bi opravdali sebe, jer to sa svojim znanjem, tvrdnjama i stavovima ne mogu. Jadno da jadnije ne može...

Ako vidiš kurac, reci da je to kurac. Ali ako ne možeš dokazati da je nešto laž, nemoj čovjeka zvati lažovom. To je sukus svega. A moj rječnik je takav kakav je. Bolje biti i prostak, negoli lažov. Jer biti prostak barem nema nikakvih štetnih implikacija osim lošeg mišljenja nekoga o nekome, no laž radi veliku i konkretnu štetu.

Slažem se 100% s tobom da je biti prostak manje loše nego biti lažov, ali se ne slažem niti malo da je to u redu biti prostačina. Ako ti smatraš da je to u redu biti prostačina, onda kod tebe nekaj ne štima. Ne vjerujem da su tebe tak tvoji roditelji odgajali, a ni da ti svoju djecu učiš da je biti prostačina u redu. Teško se nadam da sam u pravu.

Svaki čovjek je zaslužio ono minimalno: respekt. Svaki. Bar tak dugo dok ne dokaže da ga nije zaslužio. Ali i onda, kad smatraš da ta osoba po tim nekim tvojim mjerilima nije zaslužila respekt, svaki od nas dokazuje kakav ima odgoj kad se i prema takvima ne spušta ispod svojeg nivoa. Nije teško biti kulturan prema ljudima koji te cijene i poštuju. Pravi izazov je biti smiren i kulturan prema ljudima koji to nisu zaslužili.

Citat:
Možda da ne pušete u iste diple, da se ne skrivati jedan iza drugoga i dajete si podršku, i da ste barem voljni razmisliti o tome, možda bi i uvidjeli da ste daleko od bilo kakvih temeljnih vrijednosti u odnosima ljudi, barem tu na forumu. Inzistirate na nevažnim stvarima, a krupne stvari preskačete. I želite poštovanje za to?? Koješta...

Sleđ, ima nas svakakvih. Ali nismo svi isti. Sve stavljati u isti lonac je greška, i ti bi to trebao znati. A već polako bi se mogao i ispričati za tu neku tvoju opću uvredu svima nama koji smo na forumu.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Ormarići u školi - koncert
« Odgovori #50 : Ožujak 15, 2010, 08:22:33 poslijepodne »
Vidim rasprava je živahna i prpošna.
Dečki pozdrav,kad bu na redu pivica ili kava,javite mi prosim lepo.

Plemenita ......bute i vi nekaj poslužili??
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Ormarići u školi - koncert
« Odgovori #51 : Ožujak 15, 2010, 08:58:15 poslijepodne »
Znači ipak te briga ko kaj govori? Pogledaj si koji redak prije. Kaj ne vidiš kak si proturječan sam sebi? Nekak ti tvoj stav nije baš složen. Saberi se malo i poslaži svoje stavove da ne budu baš kontradiktivni.

Nisam kontraproduktivan. Ili jesam - ako ideš tumačiti ultimativno doslovno. No mene baš briga nečije mišljenje ili kaj govori dok ne govori laži, koje pak impliciraju rađenje štete nekome. A to je i kazneno djelo, tako da me sa te strane također interesira.

Ja ću te više cijeniti ako me u facu steraš u rodno mjesto, nego da mi se smiješiš i glumiš pristojnog čovjeka, a kada okrenem leđa - drvlje i kamenje.

Slažem se 100% s tobom da je biti prostak manje loše nego biti lažov, ali se ne slažem niti malo da je to u redu biti prostačina. Ako ti smatraš da je to u redu biti prostačina, onda kod tebe nekaj ne štima. Ne vjerujem da su tebe tak tvoji roditelji odgajali, a ni da ti svoju djecu učiš da je biti prostačina u redu. Teško se nadam da sam u pravu.

A već polako bi se mogao i ispričati za tu neku tvoju opću uvredu svima nama koji smo na forumu.

Budem se ispričao za prostote onog trena kada prestanete služiti se lažima.

Glede djece si u pravu, no ona ovo i ne čitaju. Nije u redu biti prostak, no još je manje u redu služiti se lažima.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Ormarići u školi - koncert
« Odgovori #52 : Ožujak 16, 2010, 12:13:02 prijepodne »
Nisam kontraproduktivan. Ili jesam - ako ideš tumačiti ultimativno doslovno. No mene baš briga nečije mišljenje ili kaj govori dok ne govori laži, koje pak impliciraju rađenje štete nekome. A to je i kazneno djelo, tako da me sa te strane također interesira.

Gdje sam napisal da si ti kontraproduktivan? Nemoj izmišljat nego delaj ono kaj sam tak često zahtjevaš od drugih: pažljivo čitaj! Ja sam napisal da su ti stavovi kontradiktivni.

Citat:
Ja ću te više cijeniti ako me u facu steraš u rodno mjesto, nego da mi se smiješiš i glumiš pristojnog čovjeka, a kada okrenem leđa - drvlje i kamenje.

Kaj bu te to stvarno zadovoljilo ak te sad pošaljem u to kak ti veliš rodno mjesto? Čuj, ja ti tu uslugu rado napravim ak to baš trebaš i želiš. Tu želju ti mogu ispuniti. Ali ti sad insinuiraš da ču ja, tebi iza leđa, nešto loše o tebi govoriti. To sad ti loše o meni pričaš. Zakaj? Objasni? Jel mi to možeš reći?

Citat:
Budem se ispričao za prostote onog trena kada prestanete služiti se lažima.

Sad mene, između ostalih, pak vrijeđaš da sam lažov. Zbog čega? Ajde ako si tak korektan kak tvrdiš, sad mi objasni na osnovu čega tvrdiš da sam ja lažov? To upravo ti od drugih tražiš - obrazloženje. Onda daj, da te čujem. Ili me samo bacaš u lonac sa svima, pa APP?
Sada upravo ti delaš ono kaj od drugih tražiš da ne rade: širiš glasine, vrijeđaš, ne čitaš pozorno kaj se piše, insinuiraš gluposti, provociraš uvrijede. Daj budi onda i ti korektan kak od drugih tražiš.

Citat:
Glede djece si u pravu, no ona ovo i ne čitaju. Nije u redu biti prostak, no još je manje u redu služiti se lažima.

Fala Bogu da sam i ja jenput u pravu. Ali nemoj biti siguran da to ne čitaju i neka djeca. Zakaj ona to ne bi čitala? To nikad ne znaš.

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Ormarići u školi - koncert
« Odgovori #53 : Ožujak 16, 2010, 12:16:27 prijepodne »
Vidim rasprava je živahna i prpošna.
Dečki pozdrav,kad bu na redu pivica ili kava,javite mi prosim lepo.

Plemenita ......bute i vi nekaj poslužili??

Bum, mlačanin, bum. Ti si u svakom slučaju pozvan kad bum ja išel kaj popiti. A ak bi plemenitašica posluživala, e onda se to nikak nemre odbiti.  :)

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Ormarići u školi - koncert
« Odgovori #54 : Ožujak 16, 2010, 08:07:28 prijepodne »
Bobe, nisam ni mislio da te treba nagovarati.
 
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

shaka zulu

  • Gost
Odg: Ormarići u školi - koncert
« Odgovori #55 : Ožujak 16, 2010, 05:34:38 poslijepodne »
Na koncertu prikupljeno 40 tisuća kuna
15.03.2010. Vijesti 
http://www.rvg.hr/index.php?id=2694

Grad podržao humanitarni koncert
15.03.2010.
Koncert je s kupnjom 200 ulaznica podržao i gradonačelnik Dražen Barišić koji se i sam na koncertu prisjetio lijepih, školskih dana u Kumičiću.
http://www.gorica.hr/2010/03/grad-podrzao-humanitarni-koncert/

Jel to znači da i druge škole letos budu dobile 5-6 jezeri (vrednost ulaznic)+ vrednost najma Dvorane il se si moraju igrati Naše Male Klinike da bi "pazarili"?
Il je negova gradonačelnička visost Br.1 posegel v svoj žep?
Il ni?
Ah,tak puno pitajn a tak malo odgovorov...Jel bu Reporter raporteral of petek da ne moram zujati po sednica i imtermetu..?

Offline juraja

  • Inicijativni odbor i osoblje
  • Učim se pisati
  • *******
  • Postova: 81
  • Karma: +1/-0
Odg: Ormarići u školi - koncert
« Odgovori #56 : Ožujak 16, 2010, 06:01:25 poslijepodne »
Htio bi samo na temu reći: zaspamali ste goričke školske ormariće sa Kerumom do te mjere da i sam moderator koji takvo ponašanje treba sankcionirati se priključio offtopičarenju! Joj, joj!

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Ormarići u školi - koncert
« Odgovori #57 : Ožujak 16, 2010, 07:21:30 poslijepodne »
Jel to znači da i druge škole letos budu dobile 5-6 jezeri (vrednost ulaznic)+ vrednost najma Dvorane il se si moraju igrati Naše Male Klinike da bi "pazarili"?
Il je negova gradonačelnička visost Br.1 posegel v svoj žep?
Il ni?
Ah,tak puno pitajn a tak malo odgovorov...Jel bu Reporter raporteral of petek da ne moram zujati po sednica i imtermetu..?

Da bi dobil odgovor na sva ta pitanja - a prije pljuvanja bez pokrića - prvo pokrenite istu akciju kao i OŠ Kumičića, pa kada vas odbiju ili vam ne budu dali isti tretman - budem ja prvi s vama na barikadama, u ime pravde i jednakosti.

No do tada me poštedite hračkanja bez pokrića i samo na temelju umišljaja "što bi bilo kad bi bilo"...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Ormarići u školi - koncert
« Odgovori #58 : Ožujak 16, 2010, 07:42:59 poslijepodne »
Htio bi samo na temu reći: zaspamali ste goričke školske ormariće sa Kerumom do te mjere da i sam moderator koji takvo ponašanje treba sankcionirati se priključio offtopičarenju! Joj, joj!

Simptomatično je kako se iz jedne teme ode u drugu krajnost. Ako se želite međusobno prepucavati otvorite si beskrajnu temu u Birtiji. Ovo nema smisla. Tema je zaključana.