Autor Tema: nova udruga "Zauvijek će živjeti hrvatski ratnici"  (Posjeta: 9207 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
nova udruga "Zauvijek će živjeti hrvatski ratnici"
« : Srpanj 20, 2012, 11:50:57 prijepodne »
Udruga «Zauvijek će živjeti hrvatski ratnici» večeras s početkom u 19 sati upisivat će nove članove u kafiću «Roko» na velikogoričkoj tržnici.

Velikogorička druga u spomen svim braniteljima u Domovinskom ratu čija se ideja o osnivanju javila prošle jeseni nakon posjete pojedinih članova Vukovaru, do sada je već nekoliko puta najavljivala svoje aktivnosti pozivajući sve građane da im se pridruže. Posljednja aktivnost bila je u travnju kada je organiziran turnir u beli za obitelj hrvatskog branitelja Veljka Marića, koji se nalazi u beogradskom zatvoru.

«Svi dobronamjerni prijatelji kojima je Hrvatska u srcu, dobro su došli! Jasno, druženje i domjenak su neizbježni.» poručuju iz udruge.

http://www.vgdanas.hr/Kultura/Clanak/4999/-zauvijek-ce-zivjeti-hrvatski-ratnici-prima-nove-clanove.aspx

nadam se da to nije ona ista ekipa "branitelji za branitelje"  Oni su pokazali čiji su, tko njima dirigira, a i koliko im je vijek trajanja ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: nova udruga "Zauvijek će živjeti hrvatski ratnici"
« Odgovori #1 : Listopad 26, 2014, 12:48:43 poslijepodne »
Baš me zanima, je li tko od ovih iz udruge "Branitelji za branitelje"  u Savskoj, ovih dana ... 
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: nova udruga "Zauvijek će živjeti hrvatski ratnici"
« Odgovori #2 : Listopad 26, 2014, 02:36:44 poslijepodne »
Pa što ih ne pitaš, bez nagađanja, zlonamjernosti i cinizma (ako ti to uopće možeš)?...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: nova udruga "Zauvijek će živjeti hrvatski ratnici"
« Odgovori #3 : Listopad 28, 2014, 08:26:46 poslijepodne »
... pitao, pa mi nisu znali odgovoriti jer ... niti Vesna zvana FRIZURA više nije "in", a ni onaj bogec koji se bavil fotokopiranjem ...

... o zlonamjernosti i cinizmu ... možeš svima na forumu držati predavanja ...   :D
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.