Autor Tema: SDP u VG  (Posjeta: 166602 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: SDP u VG
« Odgovori #330 : Ožujak 21, 2011, 08:33:44 prijepodne »
Citat:
Oprosti ali ako sam ja dobro shvatio ti si predlagao trgovati-kompenzirati nešto? Uh, to je tako poznato od nekud. Naježim se.

Daj nas pouči kako ti pregovaraš?...svašta.. javi se svinjskim nakupcima koji petkom trže svinje, he..ti bi ih mogao uvjeriti da kandidiraju bicka za gradonačelnika, naravno ti ćeš mu biti savjetnik..he...

Citat:
naravno slažem se da se pametni ljudi dogovaraju

He...zaboravio si "sitnicu" ...tvoji sugovornici ne smiju biti pametni jer si ti najpametniji, sory, odnosno GBR...svi oni koji promišljaju svojom glavom i ne libe se reći istinu neposredna su opasnost za takve kao što si ti i tvoj vođa, ti si običan ritoljubni otirač bez stava i mišljenja (imaš tuđe) kojim GBR briše guzicu, onog trenutka kad te se zasiti završićeš kao i Anđelko...

Jaguar

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #331 : Ožujak 21, 2011, 08:45:32 prijepodne »
Citat:
Oprosti ali ako sam ja dobro shvatio ti si predlagao trgovati-kompenzirati nešto? Uh, to je tako poznato od nekud. Naježim se.

Daj nas pouči kako ti pregovaraš?...svašta.. javi se svinjskim nakupcima koji petkom trže svinje, he..ti bi ih mogao uvjeriti da kandidiraju bicka za gradonačelnika, naravno ti ćeš mu biti savjetnik..he...

Citat:
naravno slažem se da se pametni ljudi dogovaraju

He...zaboravio si "sitnicu" ...tvoji sugovornici ne smiju biti pametni jer si ti najpametniji, sory, odnosno GBR...svi oni koji promišljaju svojom glavom i ne libe se reći istinu neposredna su opasnost za takve kao što si ti i tvoj vođa, ti si običan ritoljubni otirač bez stava i mišljenja (imaš tuđe) kojim GBR briše guzicu, onog trenutka kad te se zasiti završićeš kao i Anđelko...


Ops, počeo si se svađati sam sa sobom, usput ako dobro primjećujem citirao si mene, pa ću ti i odgovriti.

Niti sam ti ja Rovišan a niti je GBR Vesna Škare Ožbolt, ako imaš nešto protiv bilo koga, a koliko vidim imaš, jer stalno briješ po GBR, ja nisam niti njegov odvjetnik niti imam potrebe da ga branim, samo mogu konstatirati da si već dosadan sa ponavljanjem istih stvari 1000 puta, liječi se , popi apaurin za smirenje, a kada ti budeš bio svoj kao ja, ako ikada budeš, svijet će izgledati puno ljepše i bolje. ;D

amarkulin

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #332 : Ožujak 21, 2011, 09:06:46 prijepodne »
onog trenutka kad te se zasiti završićeš kao i Anđelko...

Muha, mala korekcija. Nitko se Anđelka nije zasitio, nego se Anđelko povukao iz "ekipe" u kojoj nema uvjeta za korektan i konkretan rad. Imam previše posla, a da bih gubio vrijeme na promašene priče.

Daleko od toga da je Anđelko završio...  ;)

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: SDP u VG
« Odgovori #333 : Ožujak 21, 2011, 09:36:16 prijepodne »
onog trenutka kad te se zasiti završićeš kao i Anđelko...

Muha, mala korekcija. Nitko se Anđelka nije zasitio, nego se Anđelko povukao iz "ekipe" u kojoj nema uvjeta za korektan i konkretan rad. Imam previše posla, a da bih gubio vrijeme na promašene priče.

Daleko od toga da je Anđelko završio...  ;)

Nije mi bila namjera uvrijediti te... stoga ukoliko to misliš sory... 

amarkulin

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #334 : Ožujak 21, 2011, 09:37:04 prijepodne »
Sve ok.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: SDP u VG
« Odgovori #335 : Ožujak 21, 2011, 09:49:55 prijepodne »
Citat:
jer stalno briješ po GBR, ja nisam niti njegov odvjetnik niti imam potrebe da ga branim, samo mogu konstatirati da si već dosadan sa ponavljanjem istih stvari 1000 puta

Ako nisi njegov odvjetnik i niš neznaš kako puno puta u nedostatku argumenata tvrdiš i ako si kako tvrdiš samo neovisni nekakav promatrač koga vraga onda uvlakački (vidi se iz aviona) u svim svojim postovima navijaš za HNS i GBR-a...jbg-a nisi vjerodostojan...ovaj forum služi za istinu  a ne za tvoja dodvoravanja GBR-u...pa kaj ne vidiš da te isti iskorištava do kocena?...gdje si?..kaj ti je obećao kad tak zdušno skačeš da u svakom trenutku braniš čak i njegove neuspjehe ...?..nisi svjestan da si samo još jedna prolazna igračka u njegovim rukama...iskoristio te na lokalnim izborima kandidirajući te tamo gdje je znao da nebuš prešel...nije li ti to dovoljan pokazatelj?...

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: SDP u VG
« Odgovori #336 : Ožujak 21, 2011, 10:24:56 prijepodne »
Nije mi bila namjera uvrijediti te... stoga ukoliko to misliš sory... 
Sve ok.

Kaj je sad pak ovo?  ???
Nova ljubav ili stara?
  ;)   :)

Jaguar

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #337 : Ožujak 21, 2011, 10:39:59 prijepodne »
Citat:
jer stalno briješ po GBR, ja nisam niti njegov odvjetnik niti imam potrebe da ga branim, samo mogu konstatirati da si već dosadan sa ponavljanjem istih stvari 1000 puta

Ako nisi njegov odvjetnik i niš neznaš kako puno puta u nedostatku argumenata tvrdiš i ako si kako tvrdiš samo neovisni nekakav promatrač koga vraga onda uvlakački (vidi se iz aviona) u svim svojim postovima navijaš za HNS i GBR-a...jbg-a nisi vjerodostojan...ovaj forum služi za istinu  a ne za tvoja dodvoravanja GBR-u...pa kaj ne vidiš da te isti iskorištava do kocena?...gdje si?..kaj ti je obećao kad tak zdušno skačeš da u svakom trenutku braniš čak i njegove neuspjehe ...?..nisi svjestan da si samo još jedna prolazna igračka u njegovim rukama...iskoristio te na lokalnim izborima kandidirajući te tamo gdje je znao da nebuš prešel...nije li ti to dovoljan pokazatelj?...

Ti si opako nekaj pobrkal, ja razumijem da je u tvoj glavi zbrka, da te GBR izluđuje do iznemoglosti, što se vidi u tvom pisanju,
nazivaš mene uvlakačom, ništa novoga od tebe, jer tebi tko god spomene HNS u bilo kojem kontekstu je uvlakač, moj stav i moje mišljenje je moje, pasalo to tebi ili ne, to što si ti osjetljiv na GBR i HNS, to je tvoja stvar i ne zanima me uopće.
Istina? E ti si baš pravi primjer istine. ;D
Između ostaloga ja kako spominjem HNS tako spominjem i SDP i HDZ, samo što tebi odgovorim svaki puta, da upravo tebi koji stalno se*uckaš jedno te isto i već sam napisao da si već predosadan s svojim gnjevom i zlobom prema nekome kao što je GBR i HNS.
I samo zbog tebe takvoga spomenem i GBR i HNS, kao što možeš primjetiti u mojim postovima inače ih ne spominjem, ali tebi mi ih je gušt spomenuti, jer ti se upravo najviše pališ na njih, pa u tome uživam, kao i kad mene svrstavaš ovako, jadan neznajući i neimajući u vidu činjenicu da pokušavaš samo nagađati. Rasprava s tobom mi je pravi užitak. ;D



Jaguar

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #338 : Ožujak 21, 2011, 10:42:57 prijepodne »
Nije mi bila namjera uvrijediti te... stoga ukoliko to misliš sory... 
Sve ok.

Kaj je sad pak ovo?  ???
Nova ljubav ili stara?
  ;)   :)


Niš neobično za ove sudionike, vidite kak je ljudima malo potrebno da se zaljube, živjela ljubav ;D

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: SDP u VG
« Odgovori #339 : Ožujak 21, 2011, 12:22:57 poslijepodne »
Citat:
Ti si opako nekaj pobrkal

Ne..ne..ti opako izvrćeš, znaš da ja znam pa pokušavaš jetinom demagogijom ostale sudionike otpeljat na stranputicu nekakvim svojim idiotsko kvazi scenarijima...na ovom forumu nemaš podršku niti ćeš je ikad imati takvom tvojom retorikom...ti si samo običan izvršitelj...tvoj nalogodavac udobno sjedi zavaljen u fotelji i smije se ...smije se i sam se sebi divi kako je uspio svojom političkim umijećem indoktrinirati takve poslušnike... he...još malo pa će vas i iznamljivati....čujem da ste se do sad kupali u bazenu bez vode no s obzirom ste bili dobri i poslušni pustiće vam ubuduće vodu ..he ..

Jaguar

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #340 : Ožujak 21, 2011, 09:14:34 poslijepodne »
Citat:
Ti si opako nekaj pobrkal

Ne..ne..ti opako izvrćeš, znaš da ja znam pa pokušavaš jetinom demagogijom ostale sudionike otpeljat na stranputicu nekakvim svojim idiotsko kvazi scenarijima...na ovom forumu nemaš podršku niti ćeš je ikad imati takvom tvojom retorikom...ti si samo običan izvršitelj...tvoj nalogodavac udobno sjedi zavaljen u fotelji i smije se ...smije se i sam se sebi divi kako je uspio svojom političkim umijećem indoktrinirati takve poslušnike... he...još malo pa će vas i iznamljivati....čujem da ste se do sad kupali u bazenu bez vode no s obzirom ste bili dobri i poslušni pustiće vam ubuduće vodu ..he ..

Muha ja nisam na izborima da trebam podršku ili glasove. ;D
Ajde dobro, bar jedan post da nisi spomenuo svog ljubimca. :-*
Nego kako smo u temi o SDP-u korisnije bi bilo možda da nam objasniš, kako to da je SDP zvao sve svoje bivše članove a ne Rovišana i Žica, ionako ti sve znaš o SDP-u i HNS-u, pa mogao bi nam iz prve ruke objasniti, ja sam čuo, priča se u Gradu ali ne bi htio špekulirati, bolje da nam ti iz prve ruke objasniš?  :D

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: SDP u VG
« Odgovori #341 : Ožujak 22, 2011, 07:34:30 prijepodne »
Citat:
ja sam čuo, priča se u Gradu

I na plotu svašta piše....

Jaguar

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #342 : Ožujak 22, 2011, 08:46:51 prijepodne »
Citat:
ja sam čuo, priča se u Gradu

I na plotu svašta piše....


Kaj ne priča se više po Gradu? ;D
I na plotu piše, da gornjeg dvojca u SDP-u nema više. :P Ni za povijest.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: SDP u VG
« Odgovori #343 : Ožujak 22, 2011, 09:26:29 prijepodne »
Citat:
ja sam čuo, priča se u Gradu

I na plotu svašta piše....


Kaj ne priča se više po Gradu? ;D
I na plotu piše, da gornjeg dvojca u SDP-u nema više. :P Ni za povijest.

Jel znaš istinu?..neznaš...stoga da ne bauljaš bez veze evo istine....Ideologija koju zastupa spomenuti dvojac je da štiti one kojima je teže, one koji su se igrajući pošteno malo slabije snašli....na žalost SDP-e Velike Gorice se ponaša totalno kontra, provodi krivu politiku a dokaz je fijasko i debakl na proteklim izborima...koliko znam spomenuti dvojac je svojedobno na sve to ukazivao no nedemokratska stranačka poslušna tijela odradila su svoje...kako biti pošten i pravedan u stranačkim aktivnostima gdje povrh svega vlada nepoštenje i nepravda, ljubomora i mržnja, jal i zavist ?...eto tak ja vidim SDP-e ..

Jaguar

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #344 : Ožujak 22, 2011, 09:42:05 prijepodne »
eto tak ja vidim SDP-e ..

Imaš potpuno pravo da vidiš, kako osjećaš, sviđa mi se kada kažeš "eto tako ja vidim SDP-e" i ovo mogu prihvatiti, cijeneći da imaš pravo stvari vidjeti svojim očima, ma kakve one bile, kao i svatko od nas, to je bit slobode općenito i slobode promišljanja svakoga pojedinca pa tako, svakoga od nas i ovdje na forumu. Mene je život naučio da istina obično i u pravilu ima uvijek dvije strane, a prihvaćam i ovu tvoju stranu, imajući u vidu i onu drugu stranu.