Autor Tema: Drug TITO ZLOČINAC!  (Posjeta: 14384 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Master

  • Gost

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Drug TITO ZLOČINAC!
« Odgovori #31 : Kolovoz 20, 2013, 03:37:33 poslijepodne »
Ove riječi o hrvatskoj državi i Hrvatima u njoj kada bude stvorena, netko je pripisao Bruni Bušiću. No, već je odavno povodim toga slučaja reagirao Dražen Budiša i žestoko demantirao ove tvrdnje ističući kako ih Bruno Bušić nikada nije izgovorio. 

To očito nisi znao, ali bitno da se piše ....

A jako je bitno što laprda taj promašeni neodređeni luzer Budiša... lako je reći da nije Bušić, no to odmah postavlja pitanje - TKO JE? A Budiša zna da nije Bušić, ali očito i ne zna tko je... jebem ja takve stručnjake i takvu retoriku.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: Drug TITO ZLOČINAC!
« Odgovori #32 : Kolovoz 20, 2013, 08:43:55 poslijepodne »


A jako je bitno što laprda taj promašeni neodređeni luzer Budiša... lako je reći da nije Bušić, no to odmah postavlja pitanje - TKO JE? A Budiša zna da nije Bušić, ali očito i ne zna tko je... jebem ja takve stručnjake i takvu retoriku.

opaaa, znaci taj Gospodin je za tebe luzer..a luzeri nisu oni koji su umjesto Gospodina birali lakrdiju.

Master

  • Gost
Odg: Drug TITO ZLOČINAC!
« Odgovori #33 : Rujan 29, 2013, 01:55:08 poslijepodne »
« Zadnja izmjena: Rujan 29, 2013, 01:57:01 poslijepodne Master »

Master

  • Gost
Odg: Drug TITO ZLOČINAC!
« Odgovori #34 : Studeni 02, 2013, 10:28:36 poslijepodne »
http://www.24sata.hr/politika/smrtonosne-knjige-o-titu-hit-koji-otkriva-urekoviceve-tajne-337663

Javna tajna da je Tito bio pohotni diktator koji je propovjedao socijalizam a uživao u blagodatima kapitalizma od automobila,jahti do kurvi.Bravar koji svira klavir i guta kavijar do iznemoglosti dok je istovremeno  gospodar života i smrti.

Master

  • Gost
Odg: Drug TITO ZLOČINAC!
« Odgovori #35 : Studeni 04, 2013, 08:26:55 prijepodne »
« Zadnja izmjena: Studeni 04, 2013, 08:31:45 prijepodne Master »