Autor Tema: Hrvatska zora!  (Posjeta: 3366 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Hrvatska zora!
« : Srpanj 13, 2013, 09:48:42 poslijepodne »
Da li ce ova uskoro novoosnovana stranka biti prepopoznata u hrvatskom puku..

http://arenainfo.net/milan-kujundzic-trebamo-svjetlo-ovo-je-projekt-sanse-za-nasu-djecu/

ili ne??

Nova stranka nebi bila potrebna da je ona bulumenta u Lisinskom prosle godine prepoznala  , kojeg dragulja su imali za kandidata na stranackom saboru.

ali, bulumenta je birala to sto je birala odnosno , zderuci janjetinu preko puta lisinskog...

bojim se, bojim se da slicnih adezejskoj   bulumenti ima na tone u hr. i jedan istinski iskorak iz politicke i moralne mocvare nece biti  primjerno nagradjanen na slijedecim izborima.


Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Hrvatska zora!
« Odgovori #1 : Srpanj 13, 2013, 11:31:28 poslijepodne »
Hercegbosanska zora ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Hrvatska zora!
« Odgovori #2 : Srpanj 14, 2013, 08:33:02 prijepodne »
Nije nikakva "hercegbosanska zora", ali je i ta bolja od stradavanja hrvatskog naroda u BIH negoli da o njima brine netko kao sadašnja vlast - koja ne izpunjava svoje ustavne zadaće zaštite hrvatskih iseljenika i manjina u drugim zemljama, već kada se iste šikanira, ukida, zabranjuje i raseljava naši kmeri šute i okreću glavu, i to ravno na manjine kojima ližu dupe dok te iste manjine u matičnim zemljama zatiru hrvatski narod... to znači biti govno, to znači biti dvoličan, nenarodni i antihrvatski. A sve to sadašnja hrvatska vlast je.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Hrvatska zora!
« Odgovori #3 : Srpanj 14, 2013, 11:41:04 prijepodne »
Taj Kujunđič ili je totalni genijalec da osniva "456 stranku" v države il je na sasma druge strane skale inteligencije.
wwwg tablice

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: Hrvatska zora!
« Odgovori #4 : Srpanj 15, 2013, 09:29:10 poslijepodne »
Hercegbosanska zora ?

sto ti to znaci..nesto te jebe. nije ti to tema

pretpostavljam da si i ti jedan od domaceg srota koji pljuju po bosanskim hrvatima i hercegovcima.
ti prekrasni ljudi, vrijedni, koji grade , stvaraju, dobro su dosli..

da ima mogucnosti sa svih strana moje kuce samo bi si pozelio te ljude za susjede.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Hrvatska zora!
« Odgovori #5 : Srpanj 16, 2013, 05:43:28 prijepodne »
da ima mogucnosti sa svih strana moje kuce samo bi si pozelio te ljude za susjede.

... Franjo, i to se da lako riješiti ... preseliš se preko granice, tamo k njima i imaš ih za susjede sa svih strana.   :D
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: Hrvatska zora!
« Odgovori #6 : Studeni 23, 2013, 09:32:50 poslijepodne »
pozurite gospodine Kujudzic osnivanjem novih ogranaka, bit cete potrebni prije nego sto mislite

Vi ste jedina zora u ovom hrvatskom mraku...

http://www.hrvatska-zora.hr