Autor Tema: sto sa velikogorickim jatacima doktora Sanadera..  (Posjeta: 2379 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
sto sa velikogorickim jatacima doktora Sanadera..
« : Studeni 20, 2012, 07:13:12 poslijepodne »
e sad, znamo polovicnu buducnost naj doktora, trenutacno u remetinecu, poslije , dodatak za jos otvoreno optuzbe o fini medija,brat-bratu bit ce ukupno dvajst let sa popustom .

ali, mi imamo u v. gorici svjetskog finacijskog strucnjaka , koji je  uz krdo odojaka nakon 2x godina uspio je dobiti diplomu fakulteta za obrisati guzicu..

isti strucnak za financije , nas domaci svima znani macho sa brkovima , potpisao je ono sto je doktor iz dugobaba prodao madjarima.
 finacijas  je bio capo nad capima naj hrvatske naftne tvrtke, sramnim , degutantnim , potpisom predao taj hrvatski biser madjarima  uz izreku , em ,  da strucnjak za debelu karetinu nije znao sto potpisuje..

i sad, kuda  sa nasim finacijskim strucnjakom...da li da taj strucnjak kroji i dalje sudbinu ove nase jadne svakodnevnice,  ili...

da cujemo ..

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: sto sa velikogorickim jatacima doktora Sanadera..
« Odgovori #1 : Studeni 22, 2012, 09:48:19 poslijepodne »
Po zapovedne odgovornosti oni nisu niš krivi- kriv je "(Petam) Malo vitra". Nek organi delaju svoj posel.
Kak to veli `lega;
"Ivo Sanader je krivac za sve, a mi apsolutno ništa nismo znali!"
http://velikagorica.wordpress.com/
wwwg tablice

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: sto sa velikogorickim jatacima doktora Sanadera..
« Odgovori #2 : Studeni 23, 2012, 05:54:17 poslijepodne »

"Ivo Sanader je krivac za sve, a mi apsolutno ništa nismo znali!"
http://velikagorica.wordpress.com/

da, to je izreka njegovih jataka...za svakog koji ima imalo domoljublja, vise od dva zrna mozga u glavi , trebao bi se zapitati,  da li takvi mogu i dalje biti u politici ... zivjeti na grbaci onih koji velikim dijelom takvim strucnjacima mogu zahvaliti za  mracnu buducnost, starih i mladih u Hrvatskoj..

imamo i prekrasan primjer u hadez-u, gdje ta stanka poslije doktorove ere  , vodi policijski dvojac, jedan o tih je drzao ljestve dok se otvarala prostorija za transkripte za nase goste iz engleske, drugi, upravo nas veseli u crnoj kronici svojom diplomom..
ne vjerujem da bilo gdje u svijetu, u zemljama i sa trunkom demokratske tradicije, da policajci budu na celu najvece stranke

za sve one sa vise od dva zrna mozga u glavi,  preporucujem knjigu koja uskoro izlazi , gdje ce imati prilike ponovno citati, saznati, kakvu su fukaru hranili 10 god. na pantovcaku, i kojoj danas placaju godisnje dva milijuna kuna , da ta nistarija moze i dalje pluvati po drzavi koja ga hrani.

http://hrvatska-povijest-biblioteka.blogspot.com/2012/11/uskoro-ivan-aralica-u-novoj-knjizi.html
« Zadnja izmjena: Studeni 23, 2012, 05:57:09 poslijepodne @Franjo@ »

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: sto sa velikogorickim jatacima doktora Sanadera..
« Odgovori #3 : Studeni 23, 2012, 06:52:36 poslijepodne »
Nije bitno jesu li policajci ili što drugo, bitno je da ne vrše tu službu kada obnašaju dužnosti. Mada iskreno - niti jedan niti drugi baš nemaju nekih veza sa policijom i policijskim poslom...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

kruno

  • Gost
Odg: sto sa velikogorickim jatacima doktora Sanadera..
« Odgovori #4 : Studeni 23, 2012, 11:23:22 poslijepodne »
Istina je voda duboka - netko reče