Autor Tema: Nevjerojatni Ivo  (Posjeta: 2054 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

amarkulin

  • Gost
Nevjerojatni Ivo
« : Listopad 22, 2010, 04:24:31 poslijepodne »
Iako sam odlučio potpuno se povući iz hrvatske politike, nevjerojatni razvoj događaja poslije mog odlaska iz politike praktički me natjerao da aktiviram mandat, rekao je Ivo Sanader o razlozima svog povratka u Sabor.

http://www.24sata.hr/news/ivo-se-ukazao-u-saboru-pa-su-ga-10-minuta-parkirali/196333/

Jedino kaj je nevjerojatno, je kak je jedan tak iskusan političar totalno krivo procijenil hrvatske ljude. On je mislil da budu svi plakali za njim i molili ga da se vrati.  :-[  Pa kad ga već nisu molili (naprotiv!) onda se odlučil vratiti sam.  :P

Evo njemu kluba vijećnika:  ;)

Iako je običaj da se nakon prisege plješće novom zastupniku, u slučaju Sanadera ovacije su izostale. Zapljeskali su mu jedino Ivan Čehok, Josip Rošin i Mario Zubović, a pljesak se jedva čuo
« Zadnja izmjena: Listopad 22, 2010, 04:27:41 poslijepodne amarkulin »

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Nevjerojatni Ivo
« Odgovori #1 : Listopad 23, 2010, 10:32:16 prijepodne »
Citat:
Jedino kaj je nevjerojatno, je kak je jedan tak iskusan političar totalno krivo procijenil hrvatske ljude.

Ne bi se složio s tobom...itekako je dobro procijenio a to je dokazao svojim dolaskom u Sabor prisežući prisegu, naime HDZ-ovci umjesto da iskoriste tu prigodu na način da pokažu ono što nedostaje u Hrvatskom društvu PRISTOJNOST oni su na čelu s Hebrangom pali na ispitu...isto tako pala je i oporba, pogotovo izjavom Slinića, lik je jedva dočekao da zakrekeće i baci blato u HDZ-ovo dvorište zaboravljajući pri tom koliko smeća ima u svom dvorištu. npr. koja je razlika odnosa SDP-ovaca prema svojim dojučerašnjim kolegama (Bandić, Pančić)....Sanader je tako uprkos vidljivoj nelagodi zapravo uspio u svom naumu, uspio je prikazati i dočarati cjelokupnoj Hrvatskoj javnosti licimjerstvo i pokvarenost večine Hrvatskih političara...he..to me podsjeća na jednu priču kad je jedan poznati bogataš iscenirao svoju smrt ne bi li se tako uvjerio tko mu je prijatelj od od silnih prijatelja...nemojmo zaboraviti da svi oni koji su mu jučer okrenuli leđa sjede u Saboru zahvaljujući Sanaderu...

JosipJoža

  • Gost
Odg: Nevjerojatni Ivo
« Odgovori #2 : Listopad 23, 2010, 06:06:50 poslijepodne »
naime HDZ-ovci umjesto da iskoriste tu prigodu na način da pokažu ono što nedostaje u Hrvatskom društvu PRISTOJNOST oni su na čelu s Hebrangom pali na ispitu.........

isto tako pala je i oporba, pogotovo izjavom Slinića, lik je jedva dočekao da zakrekeće i baci blato u HDZ-ovo dvorište zaboravljajući pri tom koliko smeća ima u svom dvorištu. npr. koja je razlika odnosa SDP-ovaca prema svojim dojučerašnjim kolegama (Bandić, Pančić).......

....nemojmo zaboraviti da svi oni koji su mu jučer okrenuli leđa sjede u Saboru zahvaljujući Sanaderu...

A kad to HDZ-ovci nisu pali na ispitu? Samo dok to neki shvate.........prođe vlak. Tu smo gdje jesmo.
Postoji jedna velika razlika između Bandića i Sanadera, prvi se odmetnuo sam a drugog su potjerali iz stranke.
Ovo zadnje govori samo koji su to karakteri i profili ljudi i što su u stanju napraviti Sanaderu a tek što su u stanju nama, građanima?
Kao da to nisu i potvrdili do sada, al dok nekima dođe iz......... u ........prođe vlak. :o

amarkulin

  • Gost
Odg: Nevjerojatni Ivo
« Odgovori #3 : Listopad 23, 2010, 06:12:31 poslijepodne »
Postoji jedna velika razlika između Bandića i Sanadera, prvi se odmetnuo sam a drugog su potjerali iz stranke.

Nekaj si pomiješal. I jedan i drugi su otišli (jedan na predsjedničke izbore, a drugi je pustil vjetar), a onda su ih stranke isključile.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Nevjerojatni Ivo
« Odgovori #4 : Listopad 23, 2010, 08:33:54 poslijepodne »
Ne bi se složio s tobom... itekako je dobro procijenio

Tako je... on jaaaako dobro poznaje psihologiju mlitavog, priglupog, neinteligentnog, prosječnog hrvatskog građanina, koji ne zna misliti svojom glavom... OOooo, kao ih dobro poznaje!

I on i mnogi koji su uz njega - zato nam sve to i rade, jer se bijesa ne moraju bojati.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Nevjerojatni Ivo
« Odgovori #5 : Listopad 23, 2010, 08:42:55 poslijepodne »
Sramota za stranku, apsolutno. Ali oni su puni sebe , pa to ne mogu priznati i da žele.

A narod,,ko telad i opet će glasati za njih.

Živjela Hrvatska, a možda i Grčka...tko zna?
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....