Autor Tema: Programi političke stranke  (Posjeta: 79282 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Programi političke stranke
« Odgovori #105 : Svibanj 17, 2013, 08:02:35 prijepodne »
http://www.poslovni.hr/hrvatska/politicari-bi-tramvaj-strucnjaci-vlak-241147

Političari bi tramvaj, stručnjaci vlak

Tramvaj do Velike Gorice bio bi prespor i ovisan o prometu.

Tramvaj ili vlak iz Zagreba do Zračne luke i centra Velike Gorice?

Aktualna je to tema koje su se dohvatili gotovo svi kandidati za gradonačelnika u predizbornoj utrci. I dok su političari skloniji građanima ponuditi tramvajski prijevoz kao najbolje rješenje bolje prometne povezanosti dvaju gradova, struka je jednoglasna: željeznica ...

P.S. Članak je zaključan za pretplatnike, ali se otključava nakon 24 sata.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Programi političke stranke
« Odgovori #106 : Svibanj 17, 2013, 12:20:22 poslijepodne »
Između VG i Zagreba je prevelika udaljenost za tramvaj, vlak je - što je najbolje - već POSTOJEĆA stvar, daleko isplativija, brža, komotnija, prima puno više putnika od tramvaja, trebalo bi samo poraditi i uložiti novac u još jedan kolosijek do ruba županija (kolodvora Turopolje) i vlakovi bi mogli ići svakih pola sata prema Zagrebu i iz Zagreba (a ako se ne varam, takve studije već postoje, a i planovi HŽ-a sa EU fondovima se baziraju na takvim razmišljanjima...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Programi političke stranke
« Odgovori #107 : Svibanj 17, 2013, 03:31:45 poslijepodne »
Ivica Hrženjak, tajnik ogranka Velika Gorica danas je na Radio Martinu predstavljao naš program za Zagrebačku županiju.

https://soundcloud.com/laburisti-vg/ivica-hr-enjak-na-radio

Članovi ogranka Velika Gorica su 2. (Željko Tijeglić) i 4. (Ivica Hrženjak) na kandidacijskoj listi Hrvatskih laburista - Stranke rada za skupštinu Zagrebačke županije.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Programi političke stranke
« Odgovori #108 : Svibanj 17, 2013, 03:32:56 poslijepodne »
http://www.vecernji.hr/vijesti/kampanja-nesto-drukcija-drugih-clanak-555133

Kampanja nešto drukčija od drugih

Hrvatski laburisti - Stranka rada u Velikoj Gorici neće sudjelovati u podjeli fotelja u gradskim poduzećima već će tražiti otpuštanje političkih namještenika s vodećih pozicija i otvorene natječaje



Offline Turopoljka.com

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 71
  • Karma: +0/-0
    • Turopoljka
Odg: Programi političke stranke
« Odgovori #109 : Svibanj 17, 2013, 05:53:31 poslijepodne »
ZORAN ŽIC: GLASAJMO ZA PROMJENE!

Kao udruga Hrvatskih obrtnika i poduzetnika čija podružnica  djeluje na području Velike Gorice od 2008. godine, zadnjih godina dana, zbog nezadovoljstva i sveopće krize, planirali smo izaći na lokalne izbore sa svojom listom za Gradsko vijeće. Kako se vrijeme izbora približavalo zbog velike zainteresiranosti naših članova kao i građana našeg grada koji su nam se priključili odlučili smo na što demokratskiji način izabrati kandidata za gradonačelnika koji će ravnopravno zastupati sve građane Velike Gorice bez obzira na vjeroispovijest, ideologiju ili materijalni status.

Objavili smo javni natječaj pod nazivom Postani gradonačelnik kako bi iznjedrili najkvalitetnijeg kandidata neopterećenog stranačkom poviješću te proveli odabir.
U komisiji su sjedili predstavnici pojedinih udruga koje djeluju na području Velike Gorice, kao i stručni ljudi koji se bave razvojem ljudskih resursa.

Kandidatkinja za gradonačelnicu Ksenija Car Šembera ima naše potpuno povjerenje i kao nositeljica naše Nezavisne liste bila je prvi izbor komisije.

Zajedno s njom raditi ćemo na jačanju Velikogoričkog gospodarstva, podizanje proizvodnje kao i plasman Velikogoričkih proizvoda. Obrtnicima i poduzetnicima u ovoj situaciji je potrebna pomoć lokalne vlasti koja to do sada i nije prakticirala.

Obrtnici i poduzetnici pune gradski proračun ako dobro posluju, a dobro posluju samo ako građani kod njih kupuju. Političarima to nikad nije bilo jasno pa su preferirali velike trgovačke lance koji direktno uništavaju realni sektor. Upravo onaj koji je jedni generator likvidnosti, kako u gradu tako i u državi.

Kao Velikogoričanin i predsjednik udruge Hrvatski obrtnici i poduzetnici (HOP) nalazim se na drugom mjestu na našoj Nezavisnoj listi za Gradsko vijeće.

Radom i zalaganjem koje sam pokazao do sada u svom djelovanju raditi i dalje na ostvarivanju zajedničkih interesa građana Velike Gorice, a posebno Velikogoričkih obrtnika i poduzetnika.



Pozivam građane Velike Gorice, obrtnike i poduzetnike da 19. svibnja  izađu na birališta i svog glas daju Kseniji Car Šembera!

Zoran Žic
Predsjednik HOP-a

http://turopoljka.com/2013/05/17/poziv-na-promjene/

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Programi političke stranke
« Odgovori #110 : Svibanj 17, 2013, 06:48:57 poslijepodne »
Pozivam građane Velike Gorice, obrtnike i poduzetnike da 19. svibnja  izađu na birališta i svog glas daju Kseniji Car Šembera!

Ja joj ne trebam dati svoj glas - jer nisam ni građanin Velike Gorice, ni obrtnik, ni poduzetnik... očito je i tu vrlo poseban krug onih koji dolaze u obzir... jer se očito kampanja obraća određenom krugu ljudi, s visoka i potcjenjivački, valjda mi seljaci nismo dostojni ni obraćati se građanima, osobito jednog takvog velegrada... seljaci su dobri samo za redovito plaćanje u gradski proračun tog "velegrada"... no ne i da vele koju pametnu, jer se očito smatra da toga nisu ni vrijedni ni sposobni...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Mato

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 24
  • Karma: +0/-0
    • Živjeti dostojanstveno je potreba, a ne privilegija
Odg: Programi političke stranke
« Odgovori #111 : Svibanj 17, 2013, 08:16:57 poslijepodne »
Poštovani sugrađani,

Neću pričati isprazne floskule od boljitku i sličnim stvarima, reći ću samo jednu stvar.

Živjeti dostojanstveno je potreba, a ne privilegija

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Programi političke stranke
« Odgovori #112 : Svibanj 17, 2013, 10:24:47 poslijepodne »
Pozivam građane Velike Gorice, obrtnike i poduzetnike da 19. svibnja  izađu na birališta i svog glas daju Kseniji Car Šembera!

Ja joj ne trebam dati svoj glas - jer nisam ni građanin Velike Gorice, ni obrtnik, ni poduzetnik... očito je i tu vrlo poseban krug onih koji dolaze u obzir... jer se očito kampanja obraća određenom krugu ljudi, s visoka i potcjenjivački, valjda mi seljaci nismo dostojni ni obraćati se građanima, osobito jednog takvog velegrada... seljaci su dobri samo za redovito plaćanje u gradski proračun tog "velegrada"... no ne i da vele koju pametnu, jer se očito smatra da toga nisu ni vrijedni ni sposobni...

Ajde ne trkeljaj gluposti! Žic je iz jebene Čičke Poljane, a Ksenija Car Šembera iz Lazina! Ni to nije Gorica po tvome...
Goricani su svi koji zive na podrucju Gorice i okolice. Osim toga Kseniju su kao nezavisnu kandidatkinju podrzali i Ljubo Jurčić, Udruga Franak, udruga mladih VG, Akcija mladih koja izlazi s svojom listom za Gradsko vijece.
I rđavom qurcu dlaka smeta!

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Programi političke stranke
« Odgovori #113 : Svibanj 17, 2013, 10:26:45 poslijepodne »
Procitaj program pise i obnova policijske stanice :)

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Programi političke stranke
« Odgovori #114 : Svibanj 17, 2013, 11:26:35 poslijepodne »
Hrvatski laburisti - Stranka rada u Velikoj Gorici neće sudjelovati u podjeli fotelja u gradskim poduzećima već će tražiti otpuštanje političkih namještenika s vodećih pozicija i otvorene natječaje
Ak hdz i sdp dobe po 15 stolcov a laburisti 1, kak?
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Programi političke stranke
« Odgovori #115 : Svibanj 18, 2013, 02:50:20 poslijepodne »
Ajde ne trkeljaj gluposti! Žic je iz jebene Čičke Poljane, a Ksenija Car Šembera iz Lazina! Ni to nije Gorica po tvome...
Goricani su svi koji zive na podrucju Gorice i okolice. Osim toga Kseniju su kao nezavisnu kandidatkinju podrzali i Ljubo Jurčić, Udruga Franak, udruga mladih VG, Akcija mladih koja izlazi s svojom listom za Gradsko vijece. I rđavom qurcu dlaka smeta!

Nisu to gluposti... i ne se sekirati, nije dobro za političara da nema žifčeke kao dalekovod...

Ja nisam Goričan, nikada nisam bio niti budem. Naturalizirani sam Turopoljec, preciznije Mraclinec, no Goričan nisam nikad bio, nisam i neću ni biti. VG je nekakav glavni grad Turopolja, pa ste mogli u najmanju ruku pozivati TUROPOLJCE, a ne Goričane (ako ne shvaćate ni te elementarne pojmove iz zemljopisa - kaj pod kaj spada i zakaj - ne znam kak mislite dalje...)... dojdi u bilo koje selo u Turopolju i pitaj ljude jesu li oni "Goričani" - mislim i siguran sam da buš otišel vrlo razočaran, nitko ti nebu rekel da je on "Goričan"... rekel bu Buševčanin, Mraclinec, Vukovinac, z Bune, z Šiljakovine, z Kuča, nerijetko i globalno Turopoljec... no nitko nebu rekel da je Goričan!! Moremo se i kladiti u to!

Sa druge strane, nisam baš ni ziher da je lokalni čovjek ikakva garancija dobrog, poštenog, uspješnog gradonačelnika i gradske vlasti, jer to su menadžerske kategorije koje nemaju previše veze sa lokal-patriotizmom... sjetim se Zagreba gdje su unazad 20 godina svi gradonačelnici Zagrepčani bili čista katastrofa za Zagreb (Mikša, Buzančić, Dropuljićka...), da bi ispalo da je sadašnji hercegovački lopov znakovita imena još daleko najbolja opcija koja daje bar nekakve rezultate...

Tak da se nemoj ljutiti, ali mislim da vam je kampanja odrađena katastrofalno traljavo, nepromišljeno, ishitreno, podilazeći najnižim strastima i najplićem populizmu, bez natruha poštenja i pravice... utjeha je samo u tome kaj su crveni kmeri i plavi kmeri još gori u tome, i ako nekaj i napravite - to bu ne zato jer ste vi jako dobri, nego zato kaj su drugi još gori od vas...

Kako je natjecanje u idiotizmu još poprilično živahno - a ono je trenutno na disciplini "tko će dati jeftiniju legalizaciju kriminala" - tri najjača kandidata vode tijesnu bitku za dužinu lažljivog nosa tko će bolje prodati zadnju tranšu muda pod bubrege...
« Zadnja izmjena: Svibanj 18, 2013, 02:53:46 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Programi političke stranke
« Odgovori #116 : Svibanj 25, 2013, 08:37:59 poslijepodne »
Nesto nam nema jaguara... Cujem da je zgorel  ;D i da mora na sud zbog svojih "papazjanija i igrarija"  ???

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Programi političke stranke
« Odgovori #117 : Srpanj 05, 2013, 12:57:42 prijepodne »
Osnovana Mladež HSP-a Velike Gorice, Ivan Malić izabran za predsjednika
 Ove godine je Velika Gorica po prvi put imala pravaškog kandidata za gradonačelnika, a od danas Hrvatska stranka prava u našem gradu ima i osnovan Klub mladih HSP-a.
...Kao što je jednoglasno predložen tako je uz pljesak i odobravanje nazočnih, za predsjednika Kluba Mladih HSP-a Velike Gorice, izabran Ivan Malić, državni reprezentativac u atletici, višestruki prvak države i jedan od najtalentiranijih velikogoričkih sportaša u povijesti.
 Ivan je u bliskim krugovima poznat i priznat kao istinski domoljub i pravaš, mladić koji se ponosi svojim Tomislavgradskim korijenima (u atletici ga znaju kao Tigra iz Kongore), svojim Turopoljskim domom i svojom katoličkom vjerom.
...Bez lažne skromnosti možemo ustvrditi da Hrvatska stranka prava u Velikoj Gorici nikada nije bila jača i homogenija kao danas.
http://www.hsp.hr/osnovana-mladez-hsp-a-velike-gorice-ivan-malic-izabran-za-predsjednika/

-

Izabrano novo vodstvo Mladeži HČSP-a Zagrebačke županije
...Za predsjednika je izabran Ivan Knežević (općina Luka), za dopredsjednike Miroslav Hrvatin (Velika Gorica) i Matej Lončar (Dugo Selo), a za tajnicu Zrinka Pezer (Sveta Nedelja).
 Svi izabrani članovi vodstva su vrlo aktivni članovi HČSP-a koji su kroz svoj dosadašnji rad dokazali da su spremni i sposobni za ozbiljan politički rad na kojemu će stranka graditi svoju budućnost. HČSP upravo u Zagrebačkoj županiji najbolje manifestira svoj politički smjer koji je usmjeren na izgradnju nove mlade političke generacije. Naime, Ivan Knežević je povjerenik HČSP-a za općinu Luka, te je na proteklim lokalnim izborima bio nositelj najmlađe liste u općini. Zrinka Pezer je dopredsjednica podružnice Samobor – Sveta Nedelja, te je na proteklim lokalnim izborima bila najmlađa HČSP-ova nositeljica liste u Hrvatskoj. Matej Lončar je predsjednik podružnice HČSP-a za Dugo Selo, a Miroslav Hrvatin je predsjednik Mladeži HČSP-a Velike Gorice, te jedan od vodećih ljudi u velikogoričkoj podružnici HČSP-a.
...Čirko je najavio pojačani intenzitet ustroja Mladeži HČSP-a po čitavoj državi, pošto je upravo Mladež HČSP-a najveće jedro koje vodi stranku. Stvaranje nove mlade generacije pravaša glavno je usmjerenje kojem ide HČSP. No, pošto se te nove generacije neće stvoriti same od sebe, potrebno je na njima intenzivno raditi i izgrađivati ih.
http://hcsp.hr/izabrano-novo-vodstvo-mladezi-hcsp-a-zagrebacke-zupanije
wwwg tablice