Domaće teme > Gradonačelnik, Gradsko vijeće i mjesni odbori

Gradski portal

<< < (2/46) > >>

spoofy:
i ja

repo:
bolje i to nego nista. al samo ako ce se zaista odgovarati na sva pitanja, a jednako
tako, i objavljivati sva pitanja.


i ako je za nekog forum bio previse "raskalasen" po pitanju komunikacije, onda
je ovaj pristup prestegnut i prekrut. trebao bi postoajti i neki oblik interaktivne komunikacije.
ovako, odgovoriti se na neko pitanje moze i na takav nacin da zapravo nis korisno ne kazes.

perojosi:
Ukidanje Foruma na gradskom portalu samo po sebi je zahtijevalo objašnjenje i bez naših upita.Zašto?
Forum je bio prevažan da bi se samo tako maknuo bez  ikakvog obrazloženja javnosti,te upravo zato što je bio prevažan je i maknut,te upravo zato nije ni dato obrazloženje,jer kako obrazložiti takav postupak?Nema obrazloženja za takav postupak osim da se jedino moglo reći:

"E ljudi ovo nam uopće ne odgovara da bi održali vlast ovakva kakva je,maknimo to,jer na tom Forumu se sve zna a to nam ne odgovara ni malo u ovom trenu i nama ovakvim kakvi jesmo."

Ali jednom prigodom napisa "......mučen pod Poncijem Pilatom,raspet,umro i pokopan,sašao nad pakao,treći dan uskrsnuo od mrtih......
                                      .....odonud će doći suditi žive i mrtve.................................oproštenje grijeha................................."

To će se obiti nekima o glavu kadtad,jer ovim potezom su se pokazale sve časne,moralne i poštene namjere upravljanja Gradom,kao i niz drugih (ne)poteza  koji su do sada (ne)napravljeni a katalog istih bogme nije malen i Građani sve bilježe,na sreću pa imamo većim dijelom pismene Građane koji znaju čitati i pisati a bogme i razumjeti.

I zato nema potrebe da se čudimo zašto nisu ovo ili ono,naravno dobro netko reče napraviti će samo ono što im je pohvalno i što im eventualno ide na ruku,na žalost toga je premalo,a sve ostalo što je kritički će bahato ignorirati,što će im se isto tako jednog dana obiti o glavu.
Dobra Vlast mora biti sposobna i jaka podnijeti sve kritike i iz istih učiti i biti još bolji a ne ih bahato ignorirati.A da li je naša Vlast dobra?Po svemu kako postupa do sada mislim da nije.

shaka zulu:
Kulko se ja razmem v medicinu,za vsebinu foruma odgovara administrator,znači ak su se tam na***ali masturbatori to je bilo treba raz***ati.Ali si znamo da se igra druga igra...
Činjenica je da je nekakova firma "Modernizeramo portale i rušimo forume doo" "modernizerala" i ovo naše.Jednak tak i da bivši administrator prima plaču da bi del 7 vesti tipa "gradonačelnik.vg" tjedno na portal.I to v c/p obliku...A lepo se čovek bunil da je imal preveč posla i ministrerati na forumu i kak novinar juriti za Gradonačelnikom.Pa vi recete da Draš ne sluša.

Tur:

--- Citat: perojosi - Rujan 18, 2009, 02:09:50 poslijepodne ---
I zato nema potrebe da se čudimo zašto nisu ovo ili ono,naravno dobro netko reče napraviti će samo ono što im je pohvalno i što im eventualno ide na ruku,na žalost toga je premalo,a sve ostalo što je kritički će bahato ignorirati,što će im se isto tako jednog dana obiti o glavu.

--- Kraj citata ---

Ja se recimo nis baš preveč ščuđeval (to je bilo i za očekivati od Adezeovcof), ali nemre se ni samo tak prejti prek toga. Kej bi ljudi sad trebali? Mučati jer "će im se isto tako jednog dana obiti o glavu", kak vi velite? Ja nisem v životu mučal ni kad sem trebal, a kamoli sad. Nemrem preveč premeniti, ali kad mi nekej ni po praf to glasno i jasno velim.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju