Autor Tema: VIS Peri Deri  (Posjeta: 109161 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

plemenitashica

  • Gost
VIS Peri Deri
« : Rujan 04, 2009, 12:54:12 poslijepodne »
Iako je ova tema muzička, ipak joj je mjesto u ovom kajkavskom dijelu foruma.
S obzirom da su Visofci pravi Turopoljski rock band svakako moraju biti "prisutni".

http://www.visperideri.com/

http://www.myspace.com/visperideri

shaka zulu

  • Gost
Odg: VIS Peri Deri
« Odgovori #1 : Rujan 04, 2009, 05:00:08 poslijepodne »
Aug 29 2009     9:00P
   CAFFE BAR GAS    VELIKA MLAKA
Sep 5 2009    8:00P
   O"ROCK FEST    OROSLAVJE
Sep 12 2009    10:00P
   ROCK&COUNTRY PARTY    ČIČKA POLJANA-VELIKA GORICA-TUROPOLJE

http://www.myspace.com/visperideri

A zajdna informacija;

Visofci igraju 15.rujna na Jelačič placu na Prosvedu.
***a te,kak Prlavo kazališče...

Sigurno bu apsolutni hit "Kuja z pekla".
 ;D  ;D  ;D

Offline VIS PERI-DERI

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 89
  • Karma: +0/-0
Odg: VIS Peri Deri
« Odgovori #2 : Rujan 05, 2009, 08:18:20 prijepodne »


Pozdrav svima i hvala kaj opet imamo svoj komadić foruma.

Ovaj puta sam se logiral na ovaj forum zato kaj me je poprilično razljutilo gašenje stare adrese i pogotovo me ljuti ako je to došlo po nekakvoj političkoj liniji.Kao da je 1945.
A ko je to istina to je jednostavno nevjerovatno.

Pozdrav svima od našeg malog VIS-a

Offline Nino_vg

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 159
  • Karma: +1/-0
  • Spol: Muški
Odg: VIS Peri Deri
« Odgovori #3 : Rujan 05, 2009, 03:27:34 poslijepodne »
Pozdrav VIS-ofcima ,vidimo se na Jelaćić placu!
riječi su isto kao i gomila ljudi, nije nužno znati za sve, izaberi za sebe samo one prave.. j,b.štulić

shaka zulu

  • Gost
Odg: VIS Peri Deri
« Odgovori #4 : Rujan 06, 2009, 01:56:52 prijepodne »
Citat:
About VIS PERI DERI
VIS PERI DERI postoji nešto više od godinu dana i do sada smo odsvirali nekoliko desetaka koncerata od kojih bi posebno istaknuli koncert u Varaždinu na kojem je prisustvovalo troje ljudi,uključujući i jednog konobara. No mi se nismo dali smesti i pokupili smo novce bez srama i kao da je bilo 200 ljudi. Voljeli bi istaknuti i to da smo svirali kod Jaze na svadbi i da nam je velika želja svirati na krstitkama.Pa ako znate nekoga,slobodno nam javite. Voljeli bismo postati jako poznati i slavni, dati veliki intervju za Gloriju,da nam u Teenu izađe poster i naći se na kavici sa Sonjom. Voljeli bi poj…,upoznati Aleksandru-Alex,ali nam je basista Joža rekao da ona smrdi pa se zbog toga malo premišljamo. Uglavnom ako se ikada nađete na našem koncertu,mi vam garantiramo da ćete se dobro zabaviti i nikako nemojte pustiti svoju bolju polovicu samu jer se mi uopće nećemo ustručavati i pokušat ćemo je oblatiti na sve moguće načine. VIS PERI DERI čine: ROBERT KUŠEN-KURTZENJEBHEN-gitara,usna harmonika,vokali.Mladić pristojna ponašanja,zna se koristiti nožem i vilicom,ima trajnu zabranu upravljanja bilo kakvim motornim vozilom. BOJAN BASRAK-BOBY-student filozofije(to sve govori),odlično prijanja uz sve podloge i dobro leži u zavoju. JOSIP ŠTILINOVIĆ-DRKLA-bas gitara,vokali.Korpulentan gospodin sa brižno održavanim brkovima.Crni pojas,prvi dan-odmah ujutro. SLAVEN DIANEŽEVIĆ-GROSSMUDA-bubanj,vokali.Mladić ugodne vanjštine,nepredvidivog ponašanja,sklon porocima svih vrsta i egzibicionističkom ponašanju. Ako postoji način da nam pomognete u našim stremljenjima prema slavi i novcu, pa pomozite, kaj čitate ovo već 5 minuta? Pozdravi iz Turopolja VIS PERI DERI

 
A,vidim negdo je dobil inspiracije...Kaj si več počel pisati memoare,knigu i mlačku sopunicu "Od Krušne mrve do Kuje z pekla i nazad,četveronoške i vrikverc"?
Kam su mi sloni nestali!?
 ;D

shaka zulu

  • Gost
Odg: VIS Peri Deri
« Odgovori #5 : Rujan 06, 2009, 10:09:31 prijepodne »
VIS PERI DERI ide krajem mjeseca na snimanje za emisiju Garaža(28,09ili29,09) i vele ti brijači s teveja da se može dovesti oko 30-ak ljudi.Snimanje je u poslijepodnevnim satima,oko 17 h.
Pa evo ovim putem pozivam vas kolege,ako netko ima želju za dolazak,neka se javi.

Više detalja za koji dan.

Pozdrav iz Turopolja
__________________
http://www.myspace.com/visperideri
http://www.glazbeni-forum.com/showthread.php?t=29992&page=21

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: VIS Peri Deri
« Odgovori #6 : Rujan 06, 2009, 01:04:47 poslijepodne »
Odmah se bum predbiležil kod mog Drkle...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Točkica

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 395
  • Karma: +8/-4
  • Spol: Ženski
Odg: VIS Peri Deri
« Odgovori #7 : Rujan 06, 2009, 01:26:13 poslijepodne »


Pozdrav dečkima Peri-deri 

plemenitashica

  • Gost
Odg: VIS Peri Deri
« Odgovori #8 : Rujan 06, 2009, 03:08:46 poslijepodne »

Ovaj puta sam se logiral na ovaj forum zato kaj me je poprilično razljutilo gašenje stare adrese i pogotovo me ljuti ako je to došlo po nekakvoj političkoj liniji.Kao da je 1945.
A ko je to istina to je jednostavno nevjerovatno.

Kaj bi bilo nevjerojatno, sve je to u granicama izdržljivosti.  :)
Njima je ionako još uvijek 1945 u nekim dijelovima djelovanja.
Ali ne i na ovom forumu.  :P

Osim toga, vi ste još "osjećajni dečeci", zaljubljenici koji dokazaju kak "svaka žena Turopoljca traži", pokušavate si najti pravo mjesto "Prošao sam pola svijeta na sve četri strane, najljepše je Turopolje, cijeli svijet to znade....",   našli ste "Turopoljku plavu i visoku" s kojom se ljubite i pamet gubite.   :)

Pozdrav dečki. Fala kaj ste došli sim k nama.

Offline VIS PERI-DERI

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 89
  • Karma: +0/-0
Odg: VIS Peri Deri
« Odgovori #9 : Rujan 06, 2009, 08:22:47 poslijepodne »

Hvala na toplom prijemu.

Nismo mi nikam ni otišli.A ni nebumo.

Kaj se tiče nas samih-ovo za emisiju Garaža vredi i za sve vas.Naravno tko se može izvući s posla(ako ga još ima),ili kakvih drugih obaveza.

shaka zulu

  • Gost
Odg: VIS Peri Deri
« Odgovori #10 : Rujan 08, 2009, 12:09:04 prijepodne »


Offline fitt

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 193
  • Karma: +3/-0
  • Spol: Muški
Odg: VIS Peri Deri
« Odgovori #12 : Rujan 08, 2009, 10:02:16 prijepodne »
To te ja pitam... ;D
Besposleni internetski ,nadimkom zaštićen, anonimni zloporabitelj - inanugurirani masturbator

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: VIS Peri Deri
« Odgovori #13 : Rujan 08, 2009, 11:57:03 prijepodne »
Na žalost, nisam bil u Mlaki... ali fala Bogu - stalno se nekaj dela, sad čujem i Božju strelu...  :) :) :)
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

plemenitashica

  • Gost
Odg: VIS Peri Deri
« Odgovori #14 : Rujan 08, 2009, 12:50:09 poslijepodne »
Na žalost, nisam bil u Mlaki...

Imate subotu priliku slušati u Čičkoj Poljani. Kunta istražuje kam treba dojti.

Sep 12 2009    10:00P
   ROCK&COUNTRY PARTY    ČIČKA POLJANA-VELIKA GORICA-TUROPOLJE