Osoblje > O forumgorica.com stranici

Favicon foruma (stranice forumgorica.com)

(1/14) > >>

BobRock:
Mislim da bi bilo praktično da ovaj naš forum ima neki lijep favicon.

Većina stranica to ima i po tome se među bookmarkima odma vidi o kojoj se stranici radi. Vjerujem da je tehnička izvedivost piece of cake, samo kad bi se našao neki pogodan favicon. I eto - to bi bilo nešto kaj bi naša community mogla sama izabrati putem prijedloga i glasanja. Kaj vi velite na to?

Trs:

Hmm, forum mastur.ulan.batora? Jedna ideja za favicon se nameće, ali trebao bi biti samo u formatu 16X16 piksela da bude uvijek kvrgav.  :D :D :D

BobRock:
Šaljivdžija, ha? A ženski članovi foruma? U takvom slučaju bi morali i neki ženski favicon zmisliti. Ili kombinaciju! Pa valda bumo težili ravnopravnosti, kaj ne? ;)

No, ak bumo zaozbiljno razmatrali mogućnosti, onda vjerujem da bi se svi složili da bi Gorički grb bio najprikladniji. Sličan onom na gorica.hr.

shaka zulu:


Ja sem protiv "novokomponovanoga drkača" a za ono kaj je i prije bilo na grbu goričke opčine,POTa i 153.

BobRock:
Je, i mene malo podsjeća na ... to o čemu se priča. Ali kaj bumo stvarno dozvolili da nam neki zavidni ljudi iz ZNA SE nametnu simbol našeg foruma? Dajte dečki, najte.

Nek nam prvo Stjepan veli jel bu se to dalo napraviti, i koje veličine. Čital sam da more biti 32x32, 16x16 ili čak 64x64 pixela. Kad dobimo ok od admina i kad specificira veličinu i ostalo, onda moremo počet s crtanjem prijedloga.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju