Autor Tema: Odnosi Republike Hrvatske i Republike Srbije  (Posjeta: 84475 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Master

  • Gost
Odg: Odnosi Republike Hrvatske i Republike Srbije
« Odgovori #60 : Svibanj 29, 2012, 09:12:40 prijepodne »
Nitko sretnij od mene kaj su si pravog ČETNIKA izabrali u Srbiji.Kaj če ti Tadić kad je njegov deda bil četnički vojvoda,a on je ČETNIK u RUKAVICAMA.Samo su naši JUGOFILI tužni jer kak čemo Jugu obnavljat.....Jusipovič je na mukama jer Nikoliča ne zanima njegovo mlataranje po klaviru.

Offline Mark10

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 38
  • Karma: +0/-0
ETNIČKI SASTAV STANOVNIŠTVA HRVATSKE 2011. ILI NACIONALNA STRUKTURA PUČANSTVA
« Odgovori #61 : Lipanj 09, 2012, 01:10:39 prijepodne »
Nacionalna struktura stanovništva Hrvatske 2011. pokazuje da je samo 3,6% srpske manjine u ukupnom broju stanovništva Hrvatske. Dok u vjerskoj strukturi stanovništva Hrvatske katolici čine 89,78% populacije.
« Zadnja izmjena: Lipanj 09, 2012, 01:12:57 prijepodne Mark10 »

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Odnosi Republike Hrvatske i Republike Srbije
« Odgovori #62 : Lipanj 09, 2012, 01:38:40 poslijepodne »
Nemoj tako... ovdje Jusipovićevih uguzica, tzv. pričmaraka, koji su izgubili kompas za bilo što hrvatsko, ima koliko hoćeš... be awared!!
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Jeremić na čelu Opće skupštine UN-a
« Odgovori #63 : Lipanj 10, 2012, 05:56:57 poslijepodne »
Jeremić na čelu Opće skupštine UN-a
http://www.dw.de/dw/article/0,,16011078,00.html
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Odnosi Republike Hrvatske i Republike Srbije
« Odgovori #64 : Lipanj 29, 2012, 12:47:52 prijepodne »
SKANDAL U HAAGU
Karadžić oslobođen optužbi za genocid!
Međunarodni kazneni sud za bivšu Jugoslaviju (ICTY) u Den Haagu u četvrtak je oslobodio bivšeg političkog vođu bosanskih Srba Radovana Karadžića točke optužnice koja ga je teretila za genocid počinjen u gradovima Bosne i Hercegovine (BiH) nad Hrvatima i Muslimanima, ali ga i dalje tereti za genocid u Srebrenici
http://www.tportal.hr/vijesti/svijet/201576/Karadzic-osloboden-optuzbi-za-genocid-u-Sarajevu.html

Iduče je "Karadžić dobio nagradu za životno djelo".
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Odnosi Republike Hrvatske i Republike Srbije
« Odgovori #65 : Lipanj 29, 2012, 08:48:08 prijepodne »
Kakvi dvolični bvjelosvjetski govnari vedre i oblače, ne bi me čudilo i da bude predložen za Nobela za mir...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Odnosi Republike Hrvatske i Republike Srbije
« Odgovori #66 : Rujan 01, 2012, 10:59:19 prijepodne »
Otkuda Vladi mandat da za ovakove stvari sama odlučuje o tome??

http://www.politika.hr/hrvatska/9852-senzacionalno-otkrivamo-hrvatska-povlaci-tuzbu-za-genocid-protiv-srbije-uznemirujuci-clanak

Portal Pollitika: Hrvatska povlači tužbu protiv Srbije za genocid!!

Istraživačko novinarstvo našeg portala dovelo nas je do sljedećeg: - *U pripremi je povlačenje tužbe za genocid protiv Srbije koju je Hrvatska pokrenula 2008 godine!*

Kako se navodi iz MVEP-i, ministrica vanjskih i europskih poslova Vesna Pusić ostaje kod svojih ranije iznesenih stavova, Hrvatska zasigurno neće tražiti plaćanje ratne odštete od Srbije te su spremni sa Srbijom razgovarati o "genocidu nad Srbima u Hrvatskoj (?)" !

Ministrica je "spremna" razgovarati sa Srbijom o četiri pitanja: - 1.100 nestalih, pitanju povratka opljačkanih umjetnina, pitanju optuženih za ratne zločine, pitanju osumnjičenih za ratne zločine i njihovo procesuiranje. Ali na tome se ostaje, tada Hrvatska može povući tužbu protiv Srbije jer tisuće silovanih žena i djece u ratu i na desetke tisuća stradalih, ranjenih i ubijenih, zaklanih i mučenih, našoj vlasti NIŠTA VIŠE NEĆE ZNAČITI!

Iznosimo dramatičan iskaz jedne od mnogih žena koje su silovane u ratu, 1991. u Vukovaru.

"Tamo su već bila trojica. Jedan od njih određivao je koji će redoslijed biti. Tu noć na Olajnici silovala su me šestorica. Mučili su me na sve načine. U istom prostoru bila je moja šestogodišnja sestra koju su silovali ali i osmomjesečna kćerka koja je jako plakala. Na to je jedan iznerviran na nju bacio vojničku jaknu da je ušutka. Nisam mogla ništa učiniti, mislila sam da su je ugušili..."

Zločinci još nisu kažnjeni, žrtve ne samo da nisu obeštećene i da nemaju nikakav status već su i dalje izložene prijetnjama svojih silovatelja.

Danas, toliko godina kasnije, Hrvatska ima na vlasti ljude, ako se mogu tako nazvati, kojima je brisanje sjećanja na žrtve očito primaran posao, te kažnjavanje onih koji su činili monstruozne zločine nad stanovništvom Hrvatske nije uopće potreba.

Ukoliko bi uslijedila tužba Vlade Republike Hrvatske na ovaj članak, molit ću ih prvo da se upitaju mogu li mene zastrašiti kao što su strašili narod prije referenduma za ulazak u Europsku uniju.

Ja im mogu samo odgovoriti da se ja ne bojim Vlade Republike Hrvatske te ih pozivam da svojim mandatima priznaju govore li istinu hrvatskome narodu. Mnogi su hrvatski sinovi i mučenici ležali godinama u pritvoru boreći se za samostalnu i slobodnu nam Hrvatsku još davnih godina.

=================

A ja ponovo pitam - otkuda mandat Vladi - ovoj ili bilo kojoj! - da sama odlučuje o tome??

“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Odnosi Republike Hrvatske i Republike Srbije
« Odgovori #67 : Rujan 01, 2012, 12:32:35 poslijepodne »
 Da je barem ta ministrica, na bilo koji način iskusila dio svih tih ratnih strahota koje opisuju nevine žrtve, siguran sam da ne bi tako postupala i radila protiv svojih građana, svojih birača.
No istina je sasvim drugačija. Ona je bila daleko od svih tih zbivanja, svih muka i životinjskog iživljavanja „golorukog „ srpskog naroda, koji se podržan bjelosvjetskim probisvjetima, obrušiti na Hrvate  i pred poluzatvorenim očima te“ stare pokvarene dame Evrope“, učiniti zvjerske zloćine nad civilima.
Ne, to gospođa ministrica ne zna, ona to sada otvoreno brani. Jer drugačije se i ne može tumačiti sadašnje ponašanje. Da su nju silovali, bila bi to druga priča!
Mislim da je njoj sada bitan jedino osobni probitak. Volio bih da sam u krivu…..
A ni jedna ni druga vlada do sada nisu učinili ništa po tom pitanju do sada, na žalost naroda koji im slijepo vjeruje, a prevaren je tako besramno…..
 
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Odnosi Republike Hrvatske i Republike Srbije
« Odgovori #68 : Rujan 06, 2012, 08:45:31 poslijepodne »
Zvuči kao superbolesni, podli vic... ako je to istina, otkud muda Srbima organizirati nešto u drugoj zemlji? I to na liniji koja je istovjetna četničkoj zamišljenoj liniji Velike Srbije? Svatko tko bi sa naše strane to prihvatio bio bi kompletna budala... ponajviše zbog infantilnih, maloumnih razloga odabira te rute od strane Srba...

http://www.braniteljski-forum.com/forum/content.php?r=10809-VAN-SVIH-PAMETI-Srbija-organizira-humanitarni-maraton-Virovitica-Karlovac-Karlobag

Nakon što su odnosi Hrvatske i Srbije blago zahladnjeli nakon izbora Tome Nikolića za novoga srbijanskog predsjednika, službeni Beograd odlučio je pokrenuti plan poboljšavanja odnosa sa susjedima. Tako je danas na konferenciji za novinare predstavljen novi sportsko-vanjskopolitički projekt "Maraton: Virovitica-Karlovac-Karlobag".

Ured predsjednika odlučio je biti glavni promotor i sponzor cijeloga sportskog događaja, čiji se datum još treba odrediti u suradnji s hrvatskim partnerima.

"Ne postoji ništa bolje i ljepše od sporta. Naše države i narodi imaju mnogo sportskih uspjeha i sportskog talenta, i povezuje ih ljubav prema sportu. Na temelju tih naših sličnosti možemo graditi dobre političke i međuljudske odnose. U sportu nema mjesta za demagogiju ili politikantstvo, stoga nam je čast podržati organizaciju maratona "Virovitica-Karlovac-Karlobag" - rekao je Nikolić

Taj bi maraton bi trebao biti najduži u ovom dijelu Europe, a Nikolić se nada da će ljepota lokacije privući veliki broj maratonaca i turista iz cijelog svijeta.

"Nismo slučajno odabrali ovu liniju. Riječ je o ljepoti i raznolikosti hrvatske zemlje. Na putu od Virovitice do Karlobaga upoznaju se sve tri hrvatske prirodne regije. Od nizinske preko gorske do primorske. Nadamo se kako će nam u ovome edukativno-ekološkom sportskom spektaklu biti partner i hrvatska strana. Ako sve dobro prođe, vidimo se već i ove godine na trasi "Virovitica-Karlovac-Karlobag", istaknuo je Nikolić.

=======================

Naravno da zamjenik četničkog vojvode nije slučajno odabrao tu liniju - jer je ista identična zamišljenim velikosrpskim planovima o zapadnoj granici Velike Srbije! Onda bi govorio kako su Srbi optrčali svoje zapadne granice...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Odnosi Republike Hrvatske i Republike Srbije
« Odgovori #69 : Rujan 06, 2012, 10:22:58 poslijepodne »
Si siguren da ni traktorijada?  ;D
Jel beži i Šime Lučin? Ak da onda je nekakov pederluk f pitajnu...
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Izem ti takvu Uniju u koju je gay parada ulaznica
« Odgovori #70 : Rujan 15, 2012, 04:58:06 poslijepodne »
Srpski premijer: Izem ti takvu Uniju u koju je gay parada ulaznica
 Srpski premijer i ministar policije izjavio je danas da će pitanje gay parade u Beogradu prvenstveno ovisiti o sigurnosti sudionika, te da to nije pitanje ljudskih prava, prenosi Blic.
...Ne pitaju se u ovoj zemlji ni 'Dveri', ni 'Obraz', pita se država. Malo su se zanijeli. U ovoj državi mora postojati red i zakon ili država neće postojati" rekao je Dačić.
http://www.dnevno.hr/vijesti/regija/srpski_premijer_izem_ti_takvu_uniju_u_koju_je_gay_parada_ulaznica/1049715.html
Da bi reč rekel. Prinami je kontra.
I Iskorak.
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Odnosi Republike Hrvatske i Republike Srbije
« Odgovori #71 : Rujan 16, 2012, 07:04:20 poslijepodne »
Da, svi su pametniji od nas...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Srbija diže ruke od Evrope?
« Odgovori #72 : Rujan 25, 2012, 11:28:08 poslijepodne »
Srbija diže ruke od Evrope?
 Predsednik Srbije Tomislav Nikolić najavljuje okupljanje vodećih političkih partija i zajedničku platformu o Kosovu, a sve češće se pominje i referendum.
 ...Međutim, još se ne nazire realizacija te ideje, a umesto toga, preko beogradskih medija se plasira informacija da će sadašnja vlast, priterana otvorenim ucenama Brisela, građanima Srbije ponuditi referendum na kojem će se narodu prepustiti da izabere čega Srbija treba da se odrekne - da li Kosova i Metohije ili svog potencijalnog članstva u Evropskoj uniji?
 - Sada govoriti o referendumu znači ne raditi ništa u međuvremenu. Srbija ne treba sada da pokreće pitanje statusa, a Briselu treba reći da nama ne treba na brzinu datum za pregovore, već pojašnjenje šta je to normalizacija odnosa Srbije i Kosova, na kojoj insistiraju - smatra Dušan Janjić, predsednik Foruma za etničke odnose.
...To je zamazivanje očiju i prebacivanje odgovornosti na narod. Odakle nekome pravo da raspisuje referendum koji je već raspisan na Vidovdan 1389.... Ova sadašnja vlast izgleda traži od građana jedinstvo u izdaji, da bi posle rekli nismo mi izdali Kosovo već narod, zato njima treba referendum.
http://www.vesti-online.com/Vesti/Srbija/255368/Srbija-dize-ruke-od-Evrope-
wwwg tablice

kruno

  • Gost
Odg: Odnosi Republike Hrvatske i Republike Srbije
« Odgovori #73 : Rujan 26, 2012, 09:06:46 prijepodne »
Tamo će još biti vaginarija samo takvih

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Odnosi Republike Hrvatske i Republike Srbije
« Odgovori #74 : Rujan 27, 2012, 11:03:09 prijepodne »
Pa ako je riječ o poštovanju vlastite povijesti i čuvanju nacionalnih interesa, a ne ih samozvano prodavati i poklanjati za nečiju "ljubav" (koja to i nije), bilo bi dobro da je takvih vaginarija bilo, ima i bude i kod nas...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”