Autor Tema: Cro Cop poražen tehničkim nokautom od Cigana  (Posjeta: 21052 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

amarkulin

  • Gost
Odg: Cro Cop poražen tehničkim nokautom od Cigana
« Odgovori #45 : Ožujak 23, 2011, 11:08:17 prijepodne »
drago mi je da su pojedinci ipak počeli uviđati tko ovdje započinje svađe i tko počinje sa offom

To su pojedinci koji su jučer došli na forum. Pojedinci koji ne znaju za piramide, dječji vrtić u Mlaki i slične pizdarije na kojima si uletjel s off-topicom, izvrijeđal sve, zasral se ko grlica i onda u nedostatku argumenata pobjegel iz rasprave.
« Zadnja izmjena: Ožujak 23, 2011, 11:09:52 prijepodne amarkulin »

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Cro Cop poražen tehničkim nokautom od Cigana
« Odgovori #46 : Ožujak 23, 2011, 11:54:39 prijepodne »
drago mi je da su pojedinci ipak počeli uviđati tko ovdje započinje svađe i tko počinje sa offom

To su pojedinci koji su jučer došli na forum. Pojedinci koji ne znaju za piramide, dječji vrtić u Mlaki i slične pizdarije na kojima si uletjel s off-topicom, izvrijeđal sve, zasral se ko grlica i onda u nedostatku argumenata pobjegel iz rasprave.

O čem ti pričaš? Pa ti si manje ovde nego ja. Alo!
I ja jako dobro znam i za tvoj dječji vrtić, i za te neke piramide na dolarima, i za zimsku opremu, da sad više ne nabrajam. To sad nije ovdje i sada diskutirano, niti se ne želim k tome vraćati.

Ak je neko griješio, a vjerujem da si i ti to prije masovno delal, onda ga se svejedno može za nekaj kaj dela danas pohvaliti, kaj ne? Mržnja nije nikako dobar savjetnik u ponašanju. Pusti to.

Jaguar

  • Gost
Odg: Cro Cop poražen tehničkim nokautom od Cigana
« Odgovori #47 : Ožujak 23, 2011, 12:16:15 poslijepodne »
Mržnja nije nikako dobar savjetnik u ponašanju.

Ništa više za dodati, samo mogu podebljati.


amarkulin

  • Gost
Odg: Cro Cop poražen tehničkim nokautom od Cigana
« Odgovori #48 : Ožujak 23, 2011, 01:15:57 poslijepodne »
Ma kakva mržnja? Pa ja sam neki mjesec bil sa Sledžom na kavi kod Esplanade. Jedino kaj nikome ne dam da od mene ide delat norca. A Sledž to stalno pokušava...

Zaključak: neka Sledge (ili netko drugi) ne upada u "moju" temu s off-topic napadom na mene, pa ja neću imati od čega se braniti. Inače grizem!
« Zadnja izmjena: Ožujak 23, 2011, 01:23:49 poslijepodne amarkulin »

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Cro Cop poražen tehničkim nokautom od Cigana
« Odgovori #49 : Ožujak 23, 2011, 05:19:10 poslijepodne »
Ma kakva mržnja? Pa ja sam neki mjesec bil sa Sledžom na kavi kod Esplanade. Jedino kaj nikome ne dam da od mene ide delat norca. A Sledž to stalno pokušava...

Ne pokušavam. Pored tebe samoga - mi i nemamo šanse. A niti potrebe.

A kaj se kave u Euroturistu tiče - kada bumo opet zasjeli? Ili imaš nekakav računček za reprezentaciju u onoj kockastoj ljeptici gdje radiš, pa da navratim bar do bistroa??
« Zadnja izmjena: Ožujak 23, 2011, 05:34:29 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Nino_vg

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 159
  • Karma: +1/-0
  • Spol: Muški
Odg: Cro Cop poražen tehničkim nokautom od Cigana
« Odgovori #50 : Ožujak 23, 2011, 06:18:16 poslijepodne »
no zato se veličaju ljudi koji su u sportskom pogledu postigli puno manje, no valjda je jako bitno što su mrtvi... valjda se veliča ono što se pretpostavlja da su mogli postići??



Definitivno se slažem s tobom da Mirko nije loser, On je Kralj!
Ali ovo citirano (pretpostavljam da se odnosi na Dražena Petrovića) ti definitivno ne stoji! Barem po mom mišljenju!
riječi su isto kao i gomila ljudi, nije nužno znati za sve, izaberi za sebe samo one prave.. j,b.štulić

amarkulin

  • Gost
Odg: Cro Cop poražen tehničkim nokautom od Cigana
« Odgovori #51 : Ožujak 23, 2011, 09:13:55 poslijepodne »
Imam ja reprezentaciju, ali za sastanke s informatičarima.  :)

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Cro Cop poražen tehničkim nokautom od Cigana
« Odgovori #52 : Ožujak 24, 2011, 10:04:35 prijepodne »
Imaš ti i izgovor dok prdiš u crkvi - jer je to samo odraz kakva si osoba.

Nije bitno tko će platiti kavu - bitno je da si jadnik koji očito nije vrijedan da se sa njim popije i čaša mlake vode... Ili to znači da nikada i ne piješ s nikim - obzirom si sam u Esplanadi, kolega informatičara tamo nema...

A možda stvarno nemaš novci... to bar nije sramota u dananšnje vrijeme... eto, to ti je dobar izgovor.
« Zadnja izmjena: Ožujak 24, 2011, 10:06:53 prijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

amarkulin

  • Gost
Odg: Cro Cop poražen tehničkim nokautom od Cigana
« Odgovori #53 : Ožujak 24, 2011, 10:29:50 prijepodne »
Hahahaha - ti baš niš ne kužiš. Naravno da nema informatičara u Esplanadi, osim mene, i naravno da reprezentaciju ne trošim da bih sam išel pit. Pa nis murjak...  ::)

Zato reprezentacija služi za poslovne sastanke s ekipama iz Microsofta, Metroneta, HT-a, Recroneta, HP-a, Fidelija... i desetaka drugih firmi koje proizvode opremu ili softver za hotelijerstvo. To bi znal da si ikad bil direktor u realnom sektoru.

A kaj se tiče plaće - ne žalim se, ona je iznad prosjeka informatičke branše.  ;)

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Cro Cop poražen tehničkim nokautom od Cigana
« Odgovori #54 : Ožujak 24, 2011, 11:04:32 prijepodne »
Viš, Anđelko, Sleđ ti sad pruži ruku, a ti je odbacuješ. I kaj da ti više velim?

Bar reci direktno da nećeš, nego se izvrdavaš...

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Cro Cop poražen tehničkim nokautom od Cigana
« Odgovori #55 : Ožujak 24, 2011, 11:06:21 prijepodne »
Popite kavu vise zajedno i.... poubijajte se tamo hahahahahah

amarkulin

  • Gost
Odg: Cro Cop poražen tehničkim nokautom od Cigana
« Odgovori #56 : Ožujak 24, 2011, 11:46:06 prijepodne »
Viš, Anđelko, Sleđ ti sad pruži ruku, a ti je odbacuješ

Haha, slabo ti vidiš. Kaj tebi ovo sliči na pružanje ruke:

bitno je da si jadnik koji očito nije vrijedan da se sa njim popije i čaša mlake vode

Kad ti se Sledž tak sviđa slobodno si ga uzmi za po doma.  :D

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Cro Cop poražen tehničkim nokautom od Cigana
« Odgovori #57 : Ožujak 24, 2011, 12:47:21 poslijepodne »
Dobro, markulin, kaj baš svima - i onima koji te nisu upoznali uživo - moraš dokazati da si jadnik?
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

amarkulin

  • Gost
Odg: Cro Cop poražen tehničkim nokautom od Cigana
« Odgovori #58 : Ožujak 24, 2011, 01:06:39 poslijepodne »
Jadnici su svi oni koji imaju ikakvog posla s tobom - umišljenom veličinom i menza-prepisivačem.
Neki to skuže ranije, a neki kasnije.
« Zadnja izmjena: Ožujak 24, 2011, 01:15:00 poslijepodne amarkulin »

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Cro Cop poražen tehničkim nokautom od Cigana
« Odgovori #59 : Ožujak 24, 2011, 01:45:35 poslijepodne »
Hoćemo li dočekati dan kada ćeš se prestati služiti lažima?

U Mensi nema prepisivanja, kao što nema niti gotovih rješenja. Znači, za tebe šanse - nema! Prije buš završio još tri takve jebiveterske "akademije" nego se uspio upisati u Mensu...

A umišljene veličine mojeg tipa redovito stavljaju svoju stručnu spremu (kao i svi ostali forumaši) u profil, sve nebili ispali jako važni i priznati autoriteti... uuupss, nismo mi, već ti...

Ljudi, nemojmo više biti umišljene veličine! Jer kolikogod se trudili - pored markulina smo čisti amateri u tome... tak da taj "bacc" prije znači "bacil" ili "bacite u smeće" nego nekaj vrijedno spomena... možda je to po Bolonji - "bogec"?

Daj nama umišljenima još malo guraj pod nos svoje titule.... i onda još reci kako smo umišljeni...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”