Autor Tema: Homofobija u Hrvatskoj  (Posjeta: 105993 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #285 : Prosinac 15, 2013, 12:40:47 prijepodne »
Citat:
Vi homofobi budete zadovoljni teka kad vam uspije homićima srezati neka prava (koja možda još i imaju) ili ih diskriminirati (ne dati im prava da budu pred zakonom jednaki s drugima). Drugog razloga za sve te akcije nemre biti.


To je tvoja konstrukcija, a mogu tvrditi da lažeš, kaj se tiče mojeg mišljenja o tome!
Ja lažem? Jel ti znaš kaj znači lagati? Nemaš pojma o osnovnim stvarima a ideš drugima prebacivati.

Veliš, kaj se radi tvog mišljenja o tome? Ideš ne samo glasati i potpisivati da si za da se homoseksualci diskriminiraju, nego ovdje na ovom javnom forumu skoro svakim svojim postom daješ neke "razloge" da bi i drugi to delali. Znači svakim svojim djelovanjem na toj temi radiš sve da se homoseksualci diskriminiraju. I kaj je onda tvoja zadovoljština? Da im se daju ista prava ko i hetero parovima, ili da im se daju manja prava? Kaj se praviš glup? Il stvarno ne kužiš kaj delaš? Ak je tak, onda bi se bar mogel priznat ko te šopa tim svim stvarima i po čijem diktatu to delaš? Mislim, ak ne shvaćaš kaj delaš, onda reci odakle ti te sve ideje za te gluposti?
Citat:
Drugo objasni mi kako sam ja "homofob" svojim riječima, a ne onima čime se služe homoseksualci. Jer vrlo dobro znam od kuda su izveli , upravo oni tu riječ.
Em pak cijelo vrijeme koristim svoje vlastite riječi. Nis ja ko ti da budem teledirigiran od drugih i samo da prenosim nečije riječi i zapovijedi. Nemoj o meni suditi po sebi. Kaj ti fali na mojim riječima?

Onaj koji svjesno i aktivno čini radnje da se homoseksualcima kojim slučajem ne bi dalo ista prava kao i heteroseksualcima, eto taj je homofob. Taj aktivno radi radnje protiv homoseksualaca, pa time i ističe i pokazuje svoju averziju prema osobama homoseksualne orijentacije. Kaj očeš više? Pak sam ti već milion puta objasnil zakaj si ti homofob. Oš možda sad još i na njemačkom? Ili na engleskom? Mogu ti i poljski ponuditi.
Citat:
A ti kao znaš o meritumu stvari? Nisi izmanipuliran ?Znaš koga podržavaš  i koga zastupaš? Do kada? kad nekaj naučiš? Ja ipak mislim da sam nekaj naučil i zato sam oprezan nisam radikalan, bez obzira kaj mi to stalno imputiraš.
Niš ti ne imputiram. Sam svjedočiš svojim riječima o sebi. Ja ti samo pružam špigel to ti jasno velim ka to izgleda za sve nas koji normalno razmišljaju.
Citat:
Imati ono kaj  senemože sa ničim usporediti, dom-obitelj- ljubav . A to se želi uništiti!
Ponavljaš gluposti po 100ti put i to cijelo vrijeme bez ikakvih argumenata. Ili misliš da su one tvoje budalaštine o natalitetu ikakav argument u ovom kontekstu? Ili koji drugi "argumenti"? Ja se cijelo vrijeme hvatam za tvoje rečenice i točno ih komentiram i odgovaram na njih, a ti ideš opet novo nanovo o nekim općenitim glupostima. Jel si tak zamišljaš diskusiju?
Citat:
Život u braku kao zajednici koju poznajemo stvara nam dobra i vrijednosti koja se teško artikuliraju riječima, nisu jednoznaćne i nije u svakoj životnoj dobi odnos prema tome isti. Kad daš život jednoj osobi, gledaš je  kako se uz tebe razvija, raste sa velikim povjerenjem u pouzdanjem baš u tebe, tvorca, e tada su vrijednosti puno, puno drugačije, gotovo nemjerljive. U takvim momentima moja diskusija  i moje mišljenje poprima sasvim drugačiji karakter.  Znam da te ipak smeta moja otvorenost po pitanju vjere, no ja nikoga ne želim time uvrijediti.
Kakva otvorenost? Si zaprt ko švicarski trezor! Naj pripovedati bilokaj. Da si ti imalo otvoren prema temi o vjeri, onda bi znal ne samo guknuti o tome, nego i otvoreno dikutirati o dobrim i lošim stvarima katoličke Crkve. No ti tu znaš samo šutjeti ko pi..... I sad veliš da si otvoren? Možda otvoren prema njihovim manipulacijama, ali to je onda sve.
Citat:
Ne radi se o ignoriranju, nego jednostavno ne vjerujem da misliš da je to isto? Brak muško-žensko je brak uvijek bio i biti će. Sve drugo nije bilo i ne može biti brak. Moj dojam je , a proizlazi iz mnogih dostupnih izvora i podataka da se ovog časa sa tim zajednicama manipulira iz sasvim drugih razloga, a ne onih koji se njima nude uz svesrdnu podršku.I ovakve primjere kakvi se sada događaju, imali smo kroz ljudsku povijest, pa kako je sve završilo?Ne vjerujem da ti doista ne vidiš ništa drugo i da vjeruješ da je cilj samo u instituciji zvanoj brak?
Mnogih dostupnih izvora? Ti to zezaš? Jedini izvor kaj ti poznaješ i s kojeg ti prenosiš je onaj crkveni i manipulativni.

Govoriš o povijesti? Zezaš? Aj nemoj, jel da se ikaj čovjek naučil iz povijesti to je da se svaka manipulacija i varanje i laž ljudi ne isplati. Da ste se to naučili iz povijesti ne bi se ovdje tolko trudili varati i manipulirati narod. Ti i tvoji!

Kaj ja vidim na ovoj temi? Vidim da se ta tvoja inicijativa skoncentrirala oko definicije braka, i sad kuži da to nije to. I da time nije skoro niš dobila. I naravno da vam samo to nije bilo cilj. Htjeli ste diskriminirat homoseksualce u još većoj mjeri, ali ste skužili da još više nepe, tak da ste se skoncentrirali samo na riječ brak. Jebajga. Shit happens. Povijest bu pokazala kolko je tih <25% zaostao i bedast.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #286 : Prosinac 16, 2013, 01:18:45 poslijepodne »
Ti i dalje dereš gluposti i zastupaš laž jer ti je netko napumpao tikvu kako je riječ o istini, a nije istina nego laž...

O kakvoj diskriminaciji ti dramiš?? Znaš li što je to diskriminacija uopće?? U čemu se ogleda??

Ako zakoni, konvencije, sudovi, rezolucije itd itd vele da nešto nije (kao što homo-brak nije ljudsko pravo), da li to je samo zato jer su pederi rekli da je?? Hoćeš li tako sutra braniti i pedofile po istom principu?? Jebeš zakone, pamet, znanost, jebeš sve ako pederi i slični budu rekli da je!! Znači, što je važnije, što je relevantnije??

Daj mi na to pitanje odgovori decidirano sa DA ili NE.
« Zadnja izmjena: Prosinac 16, 2013, 01:23:04 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #287 : Prosinac 16, 2013, 09:00:27 poslijepodne »
...
Znači, što je važnije, što je relevantnije??

Daj mi na to pitanje odgovori decidirano sa DA ili NE.

Čekaj da razmislim... evo... nek bude.. DA!

Ili, ne, radije bi NE.

Ili ipak... nekak se nemrem odlučiti što je važnije i što je relevantnije, dal DA ili NE...? Ajmo nek bude DA, to mi nekak pozitivnije zvuči od nekog NE. Mada... sve opet ovisi od pitanja...

E baš se nemrem decidirano odlučiti na jedno od ta dva izbora. Nemaš sreće, opet neš dobil kaj oćeš. I sad buš opet muljal da se pravim grbav. Ha, kaj moreš, kod takvih glupih pitanja nema šanse da dobiš ravan odgovor. Glupo pitanje, glupi odgovor.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #288 : Prosinac 17, 2013, 09:50:07 prijepodne »
Citat:
Veliš, kaj se radi tvog mišljenja o tome? Ideš ne samo glasati i potpisivati da si za da se homoseksualci diskriminiraju, nego ovdje na ovom javnom forumu skoro svakim svojim postom daješ neke "razloge" da bi i drugi to delali. Znači svakim svojim djelovanjem na toj temi radiš sve da se homoseksualci diskriminiraju. I kaj je onda tvoja zadovoljština? Da im se daju ista prava ko i hetero parovima, ili da im se daju manja prava? Kaj se praviš glup? Il stvarno ne kužiš kaj delaš? Ak je tak, onda bi se bar mogel priznat ko te šopa tim svim stvarima i po čijem diktatu to delaš? Mislim, ak ne shvaćaš kaj delaš, onda reci odakle ti te sve ideje za te gluposti?




Ja se ne slažem da se veza između dvije homoseksualne osobe zove brak!  Ne slažem se da se njihova veza nazove brakom, jer to nije brak. Već sa to napisao, pogledaj malo. Može se zvati kako im drago, mogu se udavati, ženiti ili kako god to žele zvati. Ne namjeravam se u to mješati , ni prije ni sada.
Svih ovih godina su to radili i nije im trebalo ime brak , za tu vezu. I gle čuda!!!!!!!! Najednom žele da se to zove brakom.
Zbog toga im oduzimam ili uskraćujem njihova prava – kako ti kažeš.
Zato sam homofob ?
Ja vidiš mislim da ti ipak još ne znaš puno stvari, ne zato kaj ne čitaš sa „onih portala“ koji mene zatupljuju, nego vjeruješ onima koju „znaju prave „ stvari. A oni upravo to i žele, da im se vjeruje, da su najpametniji. Molim te ,ne pravi se grbav, jer sam siguran da to ipak nisi.
Kad nemam pojma o osnovnim  stvarima, oprosti kaj sam se usudil bilo kaj reći po toj temi.
Tvoje objašnjenje porijekla imena homofob je ono kaj tebi paše. Potraži objašnjenje kako su tu izvedenicu iskovali baš ti „dobri“ homići i kako je sve počelo. Oprosti, zaboravio sam da ti čitaš samo „pravu“ istinu, moja je kriva. A slijedom toga , i ja sam u krivu.
Oprosti kaj ti oduzimam vrijeme, nemoj više čitati kaj pišem ili prenosim.
Pozdrav.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #289 : Prosinac 17, 2013, 11:46:43 prijepodne »
Čekaj da razmislim... evo... nek bude.. DA!

Ili, ne, radije bi NE.

Jedina relevantna je oduvijek istina, činjenično i pravno dokaziva i kristalno jasna.

Tvoj je problem to što ti istina, baš kao ekipi PROTIV, ne paše...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #290 : Prosinac 17, 2013, 01:22:00 poslijepodne »
Bobe, ajd bar u ovo vrijem kuhanog vina, adventa, prestani se blamirati..

lupetas administratoru,  da nisi ti nesto u rodu sa slucajnim ..prezime  mu znamo.

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #291 : Prosinac 18, 2013, 09:34:55 prijepodne »
Ja se ne slažem da se veza između dvije homoseksualne osobe zove brak! Ne slažem se da se njihova veza nazove brakom, jer to nije brak. Već sa to napisao, pogledaj malo. Može se zvati kako im drago, mogu se udavati, ženiti ili kako god to žele zvati.
Onda tak reci, a ne argumentiraj okolo sa pojmovima kao što su natalitet, i slično. Em pak sam te jenput ciljano i direktno upravo to pitao, a ti niš. Kaj se onda nisi konkretiziral ko sada?
Citat:
Ne namjeravam se u to mješati , ni prije ni sada.
Kaj pripovedaš? Em pak si se ti najviše ovdje na forumu miješal.
Citat:
Svih ovih godina su to radili i nije im trebalo ime brak , za tu vezu. I gle čuda!!!!!!!! Najednom žele da se to zove brakom.
Zbog toga im oduzimam ili uskraćujem njihova prava – kako ti kažeš.
I robovi su se najedanput digli na noge i tražili nekaj (pravo) kaj nisu nikad imali. Kaj to znači da im se zato to nikad nije trebalo dati jer su i prije živjeli i bez toga? Ta argumentacija ti je totalno bez smisla. Po tvojem niko ne bi imal "prava" da želi i da se bori za boljitak? Zar zaista tako misliš? Znaš kaj to znači?
Citat:
Zato sam homofob ?
To sam ti ovdje već ne jednom objašnjaval, nebum to delal to 100ti put.
Citat:
Ja vidiš mislim da ti ipak još ne znaš puno stvari, ne zato kaj ne čitaš sa „onih portala“ koji mene zatupljuju, nego vjeruješ onima koju „znaju prave „ stvari.
Ovdje se ne radi o vjerovanju. Nije to Crkva. Nemre se sve bazirati na vjerovanju i gutanju nečega kaj ti se servira. Ja jednostavno mislim svojom glavom i vadim svoje zaključke. I nisam jedini koji ima iste zaključke glede tih manipulacija sa strane "U ime obitelji" ili onoga koji stoji iza toga.
Citat:
A oni upravo to i žele, da im se vjeruje, da su najpametniji.
To žele ovi tvoji. Da im se vjeruje. Da ne mislite svojim mozgom, nego samo da gutate i širite njihove gluposti i laži. Ja ne očekujem nit ne želim da iko bazira svoje znanje na nekim vjerovanjima i na gotovim zaključcima, nego na vlastitom razumu. Nemoj slijepo vjerovati kaj ti se priča, nego prvo si malo razmisli, stavi na vagu, a tek onda procjeni za sebe kaj se more vjerovati a kaj ne. Niš drugo ne očekujem od razumnih ljudi.
Citat:
Molim te ,ne pravi se grbav, jer sam siguran da to ipak nisi.
Ja smatram da nis. I ne pravim se ništa.
Citat:
Kad nemam pojma o osnovnim  stvarima, oprosti kaj sam se usudil bilo kaj reći po toj temi.
Tvoje objašnjenje porijekla imena homofob je ono kaj tebi paše. Potraži objašnjenje kako su tu izvedenicu iskovali baš ti „dobri“ homići i kako je sve počelo.
Tu nema nečeg kaj meni paše ili ne paše. Ak je tak da riječ homofob dolazi od "grč. homós koja znači isti, jednako i phóbos koja znači strah" onda kaj tu ima meni pasati? Da se ta riječ zove grambod, ili trigod ili kajtijaznamkak, kakve to ima veze? Kaj je sad pak to? Kakvi su to argumenti? Opet neke budalaštine sa homofobnog portala?
Citat:
Oprosti, zaboravio sam da ti čitaš samo „pravu“ istinu, moja je kriva. A slijedom toga , i ja sam u krivu.
Oprosti kaj ti oduzimam vrijeme, nemoj više čitati kaj pišem ili prenosim.
Pozdrav.
Kakva sad to prava i lažna istina? O kojoj se istini radi?
Da ste homofobi?
Da diskriminirate homoseksualce?
Da trošite bespotrebno 50 miliona državnih novaca, tj, novaca sviju nas koji su se mogli upotrijebiti u puno bolje i plemenitije svrhe nego u neku licencu na riječ "brak"?
Da izmišljate neke gluposti, nazivate ih "istine" samo da bi se pravili jedini iskreni i dobri?
Da manipulirate ovaj narod svakakvim glupostima i lažima samo da bi uspjeli u svojim ciljevima koji nikako nisu plemeniti ni dobri?

I nemoj govoriti oprosti kad to ne misliš iskreno. Ironija je tu nepotrebna, ne pridonosi ni malo diskusiji. Vjerojatno pridonosi samo tome da buš se ti bolje osjećal kad to napišeš, ali niš više. Ak buš pisal samo ono kaj bu pomoglo tvojim osjećajima, onda nemamo kaj diskutirati jer to onda nije diskusija.

Je, istina kaj veliš, sva ta laprdanja oko te inicijative "U ime obitelji" i o njihovim ciljevima su stvarno izgubljeno vrijeme.

A to kaj bum ja čital ili pisal, to ti radije prepusti meni. Kad nebum izdržal na neke gluposti, onda bum se javil, htio to neko ovdje ili ne.

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #292 : Prosinac 18, 2013, 09:42:57 prijepodne »
Bobe, ajd bar u ovo vrijem kuhanog vina, adventa, prestani se blamirati..
Ah tak, u tvojim očima sam ja taj koji se ovdje blamira? No dobro, nije bed, svako ima svoje mišljenje.
Citat:
lupetas administratoru,  da nisi ti nesto u rodu sa slucajnim ..prezime  mu znamo.
Lupetam? No dobro, i to je tvoje mišljenje, ali izražavaš ga na jedan ne tako lijep način. Očito mi želiš time reć kolko cijeniš moje riječi. Poruka primljena. Samo ovo sa "slucajnim ..prezime  mu znamo" nis razmel. Jel očeš to precizirat ili buš rajše čkomil?


Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #294 : Srpanj 20, 2014, 04:59:04 poslijepodne »
Osobito su mi vjerodostojne "duboke misli" onih koji tim mislima mogu povrijediti ljude o kojima ovise, koji su im poslodavci, ili samo dobri prijatelji i kolege.

U Hollywoodu NITKO ne sere protiv Židova. Zašto? Pa zato jer Židovi drže filmsku industriju za jaja i u šaci, oni su glavni u njoj. U Hollywoodu NITKO ne misli da su Židovi seronje koji rade ratne zločine i ubijaju djecu. Znači li to da su u pravu?

Tako je i u toj Freemanovoj filmskoj ekipi puno ljudi koji, od umjetničkih osobitosti, baš ne spadaju u "najnormalnije" osobe općenito (radio sam sa nekim svjetskim imenima u glumi, od pokojnog Kojaka, Karla Maldena..).

Jasno je da bi Freeman lako mogao uvrijediti režisere, producente, maskere, šminkere, scenariste, frizere itd itd u filmskom biznisu koji imaju gay orijentaciju, i ništa ne bi dobio da kaže istinu. Sve su to tipična cerekanja i nasilna odobravanja jedni drugima svega i svačega, jer da bilo tko od njih stvarno veli istinu, mogao bi si odrezati granu na kojoj sjedi. Onda je bolje malo lagati - gluma je ionako laž u cjelini. iako tamo u filnskom svijetu ima zavisti, netrpeljivosti i bolesne egomanije u neograničenim količinama, rijetko tko je ikada čuo da je netko rekao za kolege sa seta - glumce, režisere, bilo koga iz filmske ekipe - da netko ne valja, da je glup, nenadaren, da ne zna itd itd... to odmah rezultira javnom sablazni, prijetvornih snebivanjem, "ma daj zamisli..." - a samo je rekao ono što svi misle, ali se nitko ne usudi izreći. BTW, cijeli gay svijet je upravo takav - lažan, prijetvoran, izmišljen i temeljen na laži.

Općenito, malo mi je jači debilizam poistovjećivanje svih elemenata nečijeg seksualnog usmjerenja sa svim aspektima života. Mdene ne zanima što pederi rade u svoja 4 zida, ali me smeta da mi određuju što bi trebalo biti normalno u moja 4 zida. Ili kako ću u tom smislu odgajati svoju djecu - moje je pravo da djeca imaju moj svjetonazor, a ne njihov.

I ja sam imao šefa koji je, još za vrijeme Juge, bio javno deklarirani gay. Imao sam i kolega i frendova i kasnije, pa i danas, koji jesu gay. Mene to ne smeta.

I ne smeta ni njih što nemaju brakove. Dapače, većina njih su, kao gay osobe, PROTIV tih brakova.

No smeta me da se taj dio njihovog života odjednom nameće kao osnova i počelo ocjena i procjena svega i svačega, da je ta njihiova - ajmo reći "posebnost" - postala osnova mjerenja svega i svakoga ostalog, a njihovo - recimo to otvoreno - samo seksualno usmjerenje, apsolutno ništa više i vrednije od toga! - postalo mjerilo svih stvari. To je debilizam, temeljen na lažima, jer sve na što se LGBT pozivaju - je laž, i neodobravanje njihovih stavova nije nikakva povreda nikakvih ljudskih prava, a čega su njima puna usta. O tome svjedoče svi relevantni službeni međunarodni spisi i presude, osobitom institucija kojima je tumačenje i zaštita ljudskih prava (onih STVARNIH ljudskih prava!) prioritetan zadatak. I smatram da o tome znaju više od Milanovića, Josipovića, JUtarnjeg lista i Bob Rocka. Sviđalo se to njima ili ne.

Znači, preostaje da sami i dalje budu papagaji koji prodaju laži i sve uvjeravaju u SVOJE istine, koje nisu drugo nego samo osobna tumačenja nepostojećih odredbi, ili da počnu poštovati one koji o tome znaju više o tome, jer im je to posao, i da počnu poštovati odluke međunarodnih relevantnih tijela i institucija. Na koje se Hrvatska i obvezala međunarodnim ugovorima i potpisima konvencija.

Ukoliko sudovi presude da gay-brak NIJE ljudsko pravo, ako presude da zabrana takvih brakova nije udarac na ljudske slobode - tko ste svi vi da kažete suprotno??
« Zadnja izmjena: Srpanj 20, 2014, 05:19:20 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #295 : Srpanj 20, 2014, 05:26:17 poslijepodne »
Naša Hrvatska zna što je brak - zajednica žene i muškarca! Isto kaže i Europska konvencija o ljudskim pravima. Znaju li to i naši političari?

EUROPSKI SUD ZA LJUDSKA PRAVA: EUROPU SE NE MOŽE PRISILITI NA REDEFINIRANJE BRAKA

Strasbourg, Francuska, srpanj 18, 2014. (CNA/EWTN News) - Europski sud za ljudska prava odlučio je kako odbijanje istospolnih brakova ne krši Europsku konvenciju o ljudskim pravima. U odredbi od 16.7. 2014. Europski sud za ljudska prava objasnio je da iako su “neke ugovorne države proširile brak na istospolne partnere”, europski zakoni koji omogućavaju pravo muškaraca i žena na slobodnu ženidbu “ne mogu biti protumačeni kao nametanje obveze ugovornim državama da omoguće brak istospolnim parovima”.

Finski podnositelj u Vrhovnom europskom sudu za ljudska prava priložio je svoj zahtjev za validnost istospolnog “braka” nakon što je Finska 2009.g. odbila priznati promjenu spola iz muškog u ženski. Finska, koja ne priznaje istospolne “brakove”, istaknula je kako ne može priznati promjenu spola osobe valjano vjenčane za osobu drugog spola. Država Finska izjavila je, međutim, kako može priznati samo podnositeljev novi identitet ako se njegov brak poništi ili razvodom ili transformacijom u civilno partnerstvo.

Podnositelj je tvrdio kako je odbijanje istospolnog “braka” i njegova utjecaja na prihvaćanje novog identiteta kršenje njegovih ljudskih prava. Međutim, Visoka komora Europskog suda za ljudska prava ustvrdila je kako odbijanje Finske da prizna istospolne zajednice ne krši Europsku konvenciju o ljudskim pravima. Konvencija definira mogućnost “ženidbe i stvaranja obitelji” kao pravo, ali sud je odlučio kako se taj dokument ne može interpretirati obvezujućim na način da uključuje i istospolne parove.

Europska Konvencija o ljudskim pravima, objasnio je sud, “drži do tradicionalnog koncepta braka kao zajednice muškarca i žene.” Sud je također primijetio kako podnositelji ne mogu tvrditi “da postoji ikakav europski konsenzus o validnosti istospolnih brakova”, obzirom kako samo 10 država članica Europske unije priznaje takve zajednice, a većina zemalja priznaje brak kao zajednicu jednog muškarca i jedne žene.

http://www.catholicnewsagency.com/news/human-rights-court-europe-cannot-be-forced-to-redefine-marriage-24798/

Naravno, Vladina cenzurirana glasila o tome niti riječi... istina boli, ne trebaju si još sami soliti rane.
« Zadnja izmjena: Srpanj 20, 2014, 05:41:28 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #296 : Rujan 16, 2014, 09:04:39 poslijepodne »
Stvarno, pa tko ne bi volio ovako izgledati, biti tako normalan i lijep? Da ne spominjem pametno ponašanje da te stotine anonimusa, za koje ne znaš jesu li zdravi ili bolesni, jebu u dupe - stvarno nema većeg uzbuđenja od čekanja krvnih testova!... to je, vjerujem, najuzbudljiviji dio te "veze"...

http://www.sloboda.hr/homoseksualnost-bolest-dalje-mislite-da-je-homoseksualnost-prirodna-ovi-podaci-ce-vas-sokirati/

Ako ste jedan od onih koji je povjerovao u priče homoseksualne propagande o tome da je homoseksualnost potpuno prirodna pojava i da se ona ni počemu ne razlikuje od heteroseksualnosti osim u spolu partnera, onda će vam ovaj tekst pokazati drugu stranu medalje i pokazati pravo lice LGBT populacije. Donosimo službenu statistiku i činjenice koje iznose sami pripadnici LGBT populacije i koji dolaze iz samih homoseksualnih institucija. Čitajući ovaj tekst sami možete donijeti zaključke o “prirodnosti” homoseksualnosi, ali i o “idili” istospolnih brakova itd.

• 75% gayeva ima 100+ seksualnih partnera tijekom života
• 43% gayeva ima 500+
• 28% gayeva ima 1000+

Masovni seksualni kontakti velike „količine” ljudi pogoduju spolno prenosivim bolestima. LGBT populacija ima, najblaže rečeno, problem s promiskuitetom. Zato će uspješno proširiti svaku boleštinu koja se prenosi izlučevinama, i danas i u budućnosti. Mogu mediji ushićeno pokazivati dvojicu sretnih „očeva” golih do pasa u rađaonici uz surogatku koja im upravo isporučuje ugovoreni „proizvod”, no ostaje nezgodna statistika koja baca sjenu na vjerojatnost trajanja i prikladnost takve „zajednice” za podizanje (normalne) djece:

• 79% gayeva kaže da im je više od pola seksualnih partnera bilo anonimno
• 70% gayeva kaže da su s preko polovice seksualnih partnera imali seks samo jednom

Nisu to podaci neke homofobne studije nego baš iz Kinseyevog instituta (Bell & Weinberg studija, 1978). Druga studija sa 2500 starijih gayeva tvrdi da im je tijekom života prosjek seksualnih partnera između 101 i 500. A 10-15% ispitanika je imalo preko 1000 (slovima: preko tisuću) seksualnih partnera (studija Paul Van de Ven u „Journal of Sex Research” – publikacija u kojoj objavljuje i naš najpoznatiji 52-godišnji dečko koji zna sve o seksu a još nema curu – Aleksandar Štulhofer, „Yutarnji list”). Prvih stotinjak gayeva kojima je dijagnosticiran AIDS imalo je prosječno 1100 partnera. (Rotello, „Sexual Ecology: AIDS and the Destiny of Gay men”).

Trajanje partnerstava

U „Male and Female Homosexuality” (Saghir i Robins) kažu da je prosječno trajanje homoseksualnog partnerstva između 2 i 3 godine. „The Male Couple” (McWhirter i Mattison) zaključuju da u njihovoj studiji doslovno sva homoseksualna partnerstva koja su trajala više od 5 godina imaju dogovor za seksualne aktivnosti sa strane kao normu. To potvrđuje i amsterdamska studija – homoseksualno partnerstvo traje prosječno 18 mjeseci, s tim da gayevi u takvom partnerstvu imaju prosječno 8 partnera izvana. (Xiridou, “The Contribution of Steady and Casual Partnerships to the Incidence of HIV Infection Among Homosexual Men in Amsterdam”).

Čednost

Lezbijke imaju 4 i po puta veću vjerojatnost od heteroseksualnih žena da imaju više od 50 muških seksualnih partnera tijekom života (da, dobro ste pročitali: muških !). (Fethers i Marks, “Sexually transmitted infections and risk behaviors in women who have sex with women”). Razlog je što su sklonije biseksualnosti. No, čak su 3 puta čednije od gayeva jer ih je samo 24% imalo anonimni seks.

HIV/AIDS troškovi

No dobro, ovo navedeno ništa ne košta porezne obveznike. Sve dok ne dođemo do HIV/AIDS-a, koji proizlaze iz takvog obujma prometa. U 2000. USA je potrošila 10.8 milijardi dolara na tretman HIV/AIDS bolesnika. To je 1.359 $ mjesečno po pacijentu. Na istraživanja ove bolesti tipične za mali dio populacije 2013. je utrošeno 2,9 milijardi $, a istovremeno na rak 5,2 milijardi $. Dakle više nego polovica iznosa istraživanja za rak ide na potrebe 2-3% populacije. (http://report.nih.gov/categorical_spending.aspx)

>>> DOKAZ da je homoseksualnost izlječiva: Svjedočanstvo bivšeg transvestita (VIDEO)

No, ne radi se samo o AIDSU. 32% gayeva i lezbijki su alkoholičari (prema 7 % u općoj populaciji). (Fifield, Latham i Phillips, „Alcoholism in the Gay Community”). Upotreba droga među homoseksualcima je 28-35% u odnosu na 10-12% u općoj populaciji. (H. Lowinson, „Substance Abuse”). Prema CDC izvještaju za 2012, 75 % slučajeva sifilisa u USA otpada na gayeve. Analni seks je plodno tlo za Shigellu, Entamoebu, Giardiu te Hepatitise A i B. Zanimljivo, HPV koji uzrokuje rak grlića maternice nađe se kod gotovo svih HIV-pozitivnih gayeva („Report of study at annual meeting of American Society of Colon and Rectal Surgeons”, 2002.)

Plodni rasadnici

CDC studija potvrđuje da su mladi biseksualni muškarci „most” za prijenos HIV-a ženama. Zašto su baš gayevi takvi rasadnici HIV-a? Laički rečeno: nisu oni krivi – kriva je priroda. Kako fetus ne bi bio tretiran „stranim” tijelom, potrebno je da imunosustav privremeno bude nadmudren. Sličan izazov da potisne imunosustav ima i sperma. Gayevi idu protiv prirode, te sperma završi tamo gdje nije predviđeno. Gay-okoliš za prihvat sperme nije tako ambivalentno imunološki sofisticiran, a sperma i dalje ima zadatak potisnuti imunosustav primatelja. Dapače, stijenke njihovog „prihvatilišta” su debljine jedne ljudske stanice, sve kako bi se upijalo tekućinu i elektrolite iz fekalija. To je praktički ulaz direktno u krv. Tu su i mikro i makro oderotine zbog nepredviđene „vožnje u suprotnom smjeru”, uguravanja prstiju šake i svega drugoga s krive strane [vidi prethodni nastavak: „Ljubav u septičkoj jami" http://croative.net/index.php/vijesti/item/4720-ljubav-u-septi%C4%8Dkoj-jami ]. Odlučiti se na bolnu vožnju u „suprotnom smjeru” ili primiti fisting vjerojatno je puno lakše uz otupljenost/anesteziju alkoholom ili drogama. Seks u pijanom stanju ili pod drogom ima 81% gayeva i 78% lezbijki.

Horor

Tipična gay praksa je pravi medicinski horor – zamislite razmjenu sline, fekalija, sperme i krvi s desecima nepoznatih muškaraca tijekom godine. Zamislite pijenje urina, gutanje fekalija (detalji u tekstu „Ljubav u septičkoj jami”) i rektalne traume na redovitoj bazi. Kako ne reklamirati takav život djeci kao zdravu alternativu! Često se „veseli” susreti odvijaju na ekstremno nesanitarnim mjestima nalik zemljama trećeg svijeta. Prema magazinu „The Gay Report”, njihova su najčešća ljubavna mjesta: javni zahodi, autobusne postaje, benzinske crpke, knjižnice, cestovna odmorišta, klubovi, gay barovi, noćni klubovi, porno knjižare, peep-show, kina, parkovi, plaže, javna kupališta… Prijateljski rečeno, homoseksualci su seksualno „uznemireni” ljudi koji se bave vrlo opasnim aktivnostima i kao takvi su destruktivni prema sebi i okolini.http://www.familyresearchinst.org/2009/02/medical-consequences-of-what-homosexuals-do/

Znajući ove činjenice teško je istovremeno gledati uglađene gay aktiviste u javnim nastupima. S kojeg su planeta oni pali. Ili se radi o nekim različitim populacijama, samo nam to nitko nije objasnio.

Ili imate prava homoseksualaca ili javno zdravstvo – ne možete imati oboje

Gay magazin „PrideSource” izvješćuje da je rizik od analnog raka veći 4000% za muškarce koji imaju seks s muškarcima. CDC tvrdi da gayevi imaju 860% više vjerojatnosti pokupiti druge spolno prenosive bolesti.http://theroadtoemmaus.org/RdLb/22SxSo/PnSx/HSx/HsxDdly.htm Nakon što je San Francisco dobio zakone o gay pravima, venerične bolesti su dosegle 22 puta veće vrijednosti od nacionalnog prosjeka. 100% povećanje hepatitisa-A, 300% hepatitisa-B, amebne infekcije crijeva 2500%, a 20% gayeva ima rektalnu gonoreju (“When The Wicked Seize A City”, 1993). To bi si poželio svaki gradonačelnik.

Lezbijke imaju značajno veći rizik bakterijskih vaginoza, raka dojki i jajnika nego heteroseksualne žene. (The Medical Institute of Sexual Health reports, Executive Summary, “Health Implications Associated with Homosexuality”).

Dakle, ne radi se samo o HIV/AIDS-u, već o cijelom nizu bolesti koje koštaju cjelokupno društvo, te o oduzimanju sredstava za ostale bolesti koje nisu zarađene svjesno odabranim ponašanjem. Zaključak: Ili imate prava homoseksualaca ili javno zdravstvo – ne možete imati oboje.

Lijek Truvada kao zamjena za prezervative

Danas zaraza HIV-om nije više smrtna osuda. Jedino što treba doživotno piti lijekove da se HIV drži kako-tako pod kontrolom. Prema gay magazinu Hivplusmag.com (http://www.hivplusmag.com/opinion/2014/05/27/well-never-stop-spread-hiv-without-vaccine) troškovi HIV lijekova su danas preko 1.000 dolara mjesečno i procjenjuje se da će u USA zaražena osoba potrošiti 500,000 dolara tijekom života. Kako zadovoljno navode, većina troškova ide na teret američkih poreznih obveznika. Sudbina doživotnog uzimanja lijekova i njihov nezgodan popratni učinak (glavobolje, mučnina, proljev, vrtoglavica, nesanica, gubitak apetita, bolovi u mišićima, osip i svrbež…), tipična neodgovornost porema drugima i prema sebi, te nedostatak novca uzrokuje da samo 25% zaraženih drži svoj HIV pod kontrolom. Ostalih 75% igraju igru „Šalji dalje”. Ne prestati se baviti takvim seksualnim aktivnostima unatoč saznanjima o svim rizicima zaista je znak teškog ovisničkog ponašanja i ozbiljne bolesti.

Oni koji još nisu zaraženi HIV-om danas sve više uzimaju preventivno jedan lijek. Euforično se nadaju kako je lijek Truvada zamjena za omražene prezervative jer smanjuje rizik infekcije. To će zasigurno dovesti do eksplozije drugih spolnih bolesti, ako već ne HIV-a ili njegovih mutacija. Farmaceutska industrija ih uvjerava da je HIV samo još jedna kronična bolest poput dijabetesa i da trebaju redovito uzimati dnevne doze njihovih lijekova kao preventivu, pa mogu dalje raditi što već vole raditi. (http://www.out.com/entertainment/popnography/2014/05/15/aids-breakthrough-weve-been-waiting-0)

Ovisnici o uzajamnom masturbiranju

LGBT su ovisnici o uzajamnom masturbiranju. Emocionalno oštećeni i zaustavljeni u razvoju spolnog identiteta upuštaju se u bjesomučno traženje prihvaćenosti kroz međusobno masturbiranje – na što se svodi istospolni seks: s bilo kime i što češće. Tu nema potrebe za suptilnim odnosima spolova i tolerancijom prirodnih različitosti. U tom jednostavnom zrcalu „JA” je na prvom i jedinom mjestu: „Ja ću tebe, pa ćeš ti mene”. To je jedino što se može zaključiti gledajući jednu napredniju gay paradu o kojoj naši LGBT mogu samo čeznuti (progooglati „up your alley zombietime”http://www.zombietime.com/up_your_alley_2008/). Potpuno je nemoguće ove ljude povezati s idilom koju prikazuju mediji i gay-aktivisti s temama braka, odgajanja djece, ljubavi i ljudskim dostojanstvom…

Nakon GMO sada imamo i SMO

LGBT su idealni potrošači farmaceutske industrije u svim fazama: preventivno prije nego se zaraze HIV-om, te nakon što se zaraze. A svako malo pokupe još obične spolno prenosive bolesti, te druge popratne bolesti. Što se tiče farmaceutske industrije, da nema homoseksualnosti, trebalo bi je izmisliti. Kao što je GMO zamjena za prirodnu hranu, tako je LGBT seksualna modifikacija (SMO) kao zamjena za prirodnu seksualnost.

– „Doktore, boli me kad se ovako udaram batinom. Što da radim?”
– „Prestanite se udarati.”

Kada bi se taj i dalje nastavio udarati, svi bi se složili da je bolestan i da ga treba svezati u onu košulju da više ne udara sebe niti druge oko sebe. Sa stanovišta javnog zdravstva, LGBT udaraju sebe i sve nas uokolo. A nekome „gore” baš tako odgovara.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”