Autor Tema: Zagrebačka luftbrenza  (Posjeta: 59529 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Zagrebačka luftbrenza
« Odgovori #60 : Svibanj 24, 2013, 05:34:27 poslijepodne »
Da, a gradit će strana poduzeća sa rumunjskim i turskim radnicima, našima kita... možda ne potpuna, ali... Francuzi kao poznati lažljivi dvolični cigani su pokušali promijeniti planove i izvedbu da naprave manje za istu lovu i više ukradu, a i dovođenje stranih radnika (koje će im glupa vlast dozvoliti!!) će dodatno "pomoći" našoj nezaposlenosti...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: Zagrebačka luftbrenza
« Odgovori #61 : Svibanj 28, 2013, 09:24:28 prijepodne »
e sad..

da je bilo pameti i islo se primjerenim projektom umjeto plagijatskog rugla u obliku debelog crijeva, moglo se bez problema izgraditi zracna luka bez francuza ili inih.

ako me sjecanje jos sluzi cak je zlz imala nekih 70 tona eura svojih  novaca  za ulaganje.

aj jebiga..najprije su izabrali od onog akademika kincla, graditelja maksimirskog stadiona, idiotski projekt, napumpali cijenu da  kumovima i rodjacima ostane dovoljno, ista matrica kao i maksimirski stadion, i onda kad to nitko nije htio finacirati, dali u koncesiju.

amen..




Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: Zagrebačka luftbrenza
« Odgovori #62 : Lipanj 21, 2013, 03:01:24 poslijepodne »
ahha, ide maca prema macku..

to sto je onaj zlocinac prema zivotnom prostoru , citaj akademik* Kincl, ugurao sa svojim jaranima plagijat futustickog govna kao projekt novog terminala zlz, fracuzi zele revidirati..molim dragoga boga da to i ucine.

http://www.poslovni.hr/hrvatska/francuzi-traze-ustede-na-plesu-u-igri-i-kamgrad-245073

naime, takvo futuristicko govno graditi u okruzenju od novog check-in par sto metera gdje govna idu seoskim grabama je isti zlocin kao jakusevac i dio obljiznje balkanske metropole izgradjena u doba revolucije druga tita.

zelim fracuzima uspjeha i da nesto ucine dobro,  kao i njihov napoleon bonaparte koji je na zalost prekratko harao  uz nasu obalu.

akademik* , su pripadnici hrvatske drustva koji zderu na stetu drzavnog proracuna, i jedina im je zadaca u zimskom periodu  jeftina podjela svinjskih polovica.


Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Zagrebačka luftbrenza
« Odgovori #63 : Lipanj 21, 2013, 05:00:56 poslijepodne »
jedina im je zadaca u zimskom periodu  jeftina podjela svinjskih polovica.
A-a. To ti je sindikat. Solidni.
Ima i gorjega od toga, a taj (je delil) deli samo jen krmenatlin i malo krumpera o Božiču.  ;D
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Zagrebačka luftbrenza
« Odgovori #64 : Lipanj 25, 2013, 09:41:43 prijepodne »
Očito je da francuski jebivjetri predstavljaju još jedne "jake snage" kakvih smo se u Hrvatskoj nagledali, sve gladuši i šugavci koji bi samo došli, oprali lovu, digli profit i nestali, jedino ne bi mogli i rastavljati vagone u staro željezo kako su to radili Rusi... ima li za takve projekte privatnih tvrtki i konzorcija u Francuskoj državna jamstva"? Nema? Pa zašto ih onda traže kod nas? Jer su navikli da je najlakše kada država garantira za nečije privatluke i avanture... taj ugovor treba raskinuti, jer su debelo probioli rokove na koje su se obavezali... da mi tako u Francuskoj probijamo rokove, plaćali  bi se penali i drugo jutro bi ugovori bili ništavni...

http://www.vecernji.hr/biznis/pleso-opet-odgoden-francuzi-probili-drugi-rok-preuzimanje-clanak-574375

Pleso opet odgođen: Francuzi probili i drugi rok za preuzimanje! Glavni problem za ZAIC je osiguranje kredita koji im je za projekt Pleso odobrila Europska investicijska banka (EIB) u iznosu od 120 milijuna eura.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Zagrebačka luftbrenza
« Odgovori #65 : Lipanj 25, 2013, 01:44:04 poslijepodne »
" Uzdaj se u se i u svoje kljuse!"


Uzde su nam davno oduzete...
Kljusad pokrepala.....
Gazde nema doma......
A kaj sad???
 :) ;)
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Zagrebačka luftbrenza
« Odgovori #66 : Lipanj 25, 2013, 05:54:53 poslijepodne »
Ma ima interesenata, no svakako treba unaprijed zauzeti čvrst stav o stvarima koje nisu i ne mogu biti predmet pregovora, popuštanja ili preuzimanja tuđe krivice za neuspjeh na vlastita pleća, a na to su se "investitori" u Hrvatsku već navikli da mogu tražiti što požele i da njihovu krivicu, neznanje, nesposobnost i nepoštenje bude financirao hrvatski narod kroz kojekakve "garancije"...

Treba im reći - "da li bi za privatnu tvrtku i konzorcij, čija je imovina privatna i kojoj je temeljni kapital 1 (slovima: JEDAN) euro, garantirala bilo koja Vlada u bilo kojoj zemlji?"

Treba ih pitati i čime oni garantiraju da će preuzete obveze, rokovi i financije biti ispoštovani od njihove strane?? Ako taj francuski konzorcij nešto vrijedi i pošten je, neka im garanciju da francuska Vlada da će ista stajati iza njih glede investicija i izvršenja obveza kao investitora...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: Zagrebačka luftbrenza
« Odgovori #67 : Lipanj 25, 2013, 08:47:25 poslijepodne »
nista od francuza.

i treba revidirati projekt. ovo ruglo koje nudi maksimirski graditelj je preskup i gadno ruzan.

napraviti novu zracnu luku  domacih investitora, grad zagreb , gorica, zupanija i drzava, todoric, tdr. od ovih par navedenih neki su vec i bez toga bankrot, ali, projekt je vrijedan za buducnost.

zagreb je izgubio primat krajem devedesete i  pocetkom ere mesica  a  tada je srbija i beograd bili pod embargom.
u hrvatskoj su se tada odrzavala casnicki balovi i eskadina trgovina imala je  vise promet nego  u parizu , a to vrijeme je izgubljeno.
zagreb treba imati modernu zracnu luku, u  sklopu luke trgovacke centre, hotel, restorane, i sve u okvirima za 3-4 mil. putnika godisnje..
zracnu luku napraviti pristupacnu posjetiteljima, ne samo putnicima, terasa za posjetitelje, djecu, skole.
maknuti one hrpetine starog zeljeza , citaj  helikoptere , hangare iste kao u albaniji envera hodje i zadah smrada ostalog jos od  JNA, jer to ne pripada uz  modernu zracnu luku jedne europske drzave.

ako zlz danas posluje sa profitom, zasto nebi i u domacem vlasnistvu to isto mogla i  u buducnosti..

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Zagrebačka luftbrenza
« Odgovori #68 : Lipanj 26, 2013, 01:13:47 poslijepodne »
Zato jer od toga onaj koji dogovara prodaju Hrvatske strancima nema nikakve provizije, a pojam "nacionalno" mu je sasvim nepoznat...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Zagrebačka luftbrenza
« Odgovori #69 : Srpanj 06, 2013, 01:36:13 poslijepodne »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Zagrebačka luftbrenza
« Odgovori #70 : Srpanj 06, 2013, 02:37:50 poslijepodne »
Kao i obično, stimulacija onima koji nisu ništa radili...

http://www.24sata.hr/biznis/stimulacija-od-5000-kuna-jer-su-sigurno-sletjeli-svi-drzavnici-322488

Ako im to nije posel, kaj onda je njihov posel??
Da je prošlo sve u redu, treba ih pohvaliti, dati im do znanja da su se trudili. To razumijem. Ali da je to vrijedno posebne nagrade, nekako mi to ne klapa!!
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Zagrebačka luftbrenza
« Odgovori #71 : Srpanj 06, 2013, 08:40:23 poslijepodne »
Nisu oni nikaj radili osim podijelili depeše da se radi pojačano i u skladu sa uobičajenim planovima, koje definira policija po pitanju sigurnosti i protokola. Vjerujem da bi sve bilo dobro i standardno odrađeno sve da je ta šefiovska bagaža bila doma i gledala sve prek TV-a, nitko ne bi ni primjetio da ih nema.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Zagrebačka luftbrenza
« Odgovori #72 : Srpanj 15, 2013, 09:56:45 poslijepodne »
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Zagrebačka luftbrenza
« Odgovori #73 : Srpanj 18, 2013, 06:31:46 poslijepodne »
Francuzi najesen kreću s radovima na Plesu
http://www.vgdanas.hr/Info/Clanak/7007/francuzi-najesen-krecu-s-radovima-na-plesu.aspx

Kaj je ovo?
Kak Arena Zagreb.
Je pak šoping ceneter bil f pitajnu?
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Zagrebačka luftbrenza
« Odgovori #74 : Listopad 16, 2013, 11:13:00 poslijepodne »
Terminal koji će se graditi bit će puno skromniji
...- Stvar je u tome što je koncesionar taj koji križa određena rješenja jer su skupa i time smanje početnu vrijednost projekta. Nitko od nas ne zna dokle su oni došli. Ono što ja sigurno znam jest da 70 posto staklenog krova neće biti kao na animaciji, neće biti ni podzemnih etaža, ni natkrivenih parkinga, ni osam aviomostova, kojih je u originalnom projektu trebalo zapravo biti 12.
...Vjeruje kako će ugovor i dalje ostati tajna te će se teško doći do informacija, pa čak i predsjedniku Gradske skupštine iako je Grad Zagreb jedini ulagao novac u Zračnu luku. No, i Grad Zagreb i Grad Velika Gorica te Zagrebačka županija mogli bi ostati bez svog vlasništva, tvrdi Dujić.
 - Koliko sam informiran, možda će mi netko zamjeriti što to kažem, objekt koji bude sagrađen, taj novi famozni putnički terminal, neće biti vlasništvo Zračne luke, neće sva četiri suvlasnika imati vlasništvo nad njime, nego sam jedan - Republika Hrvatska. Radi se o prelijevanju vlasništva i određenom otimanju - naglašava Dujić.
http://www.zagrebancija.com/hr-aktualnosti/terminal-koji-ce-se-graditi-bit-ce-puno-skromniji_322750

Kak je pošlo mogel bi se erodrom "uskladiti i harmonizirati" z "Kandahar chek pointom" na Mlake.

Darinko Kosor tužio bi ministra prometa zbog zračne like
 Predsjednik Gradske skupštine Darinko Kosor najavio je mogući sudski epilog ako od ministra pomorstva, prometa i infrastrukture Siniše Hajdaša Dončića u sljedeća dva tjedna ne dobije traženu dokumentaciju o koncesiji za Zračnu luku Zagreb.
http://www.novi-zagreb.hr
wwwg tablice