Autor Tema: DNEVNO.HR "provjereno" (navodno) ... a nadasve šuškački  (Posjeta: 20375 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: DNEVNO.HR "provjereno" (navodno) ... a nadasve šuškački
« Odgovori #15 : Studeni 19, 2013, 04:29:46 poslijepodne »
neuzvracena ljubav nije bas macji kasalj..

ocito da nedojebanog neki mladi fratar nije vise zelio karati..

ali , ima alternativu , da se presalta na trofazne.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: DNEVNO.HR "provjereno" (navodno) ... a nadasve šuškački
« Odgovori #16 : Studeni 19, 2013, 06:00:28 poslijepodne »
Ne znam je li retardiraniji autor članka, stanoviti Z.K., ili ovi koji nasjedaju na ovakve gluposti, pa ih prenose kao senzaciju ?  Zbilja na ovom internetu svatko može svašta objavljivati, a naivno krdo ovaca će nasjedati.  Zbilja žalosno.        ???

Ukoliko ti ZNAŠ da su to gluposti i možeš dokazati da su to laži i gluposti, molim da nam daš te dokaze i otkuda ti ZNAŠ da su to laži, a ukoliko nemaš pojma (što je jasno) - molim da začepiš više i ne sereš po svakome tko nešto kaže, tvoj jedini "argument" cijelo vrijeme je samo to što je tebi osobno nešto nevjerojatno (što nije nikakav argument, prije tvoja osobna sramota zbog neznanja pa se čudiš kao pura dreku), no zbog svoje gluposti i neznanja proglašavati nekoga retardiranim - to je već dokaz da si stvarno dno od dna...

Ti si bio u svim tim zemljama i znaš da je napisano na portalu Dnevno - NEISTINA?? Otkuda to znaš??

Ili daj dokaze da ti znaš bolje, ili ne seri više sa uvredama svih koji nisu ograničeni kao i ti. Argumenti se pobijaju kontraargumentima, a ne vlastitom nevjericom. To nije nikakav "argument". Osim ako nisi ovca, dapače krdo naivnih ovaca.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: DNEVNO.HR "provjereno" (navodno) ... a nadasve šuškački
« Odgovori #17 : Studeni 19, 2013, 09:18:42 poslijepodne »
neuzvracena ljubav nije bas macji kasalj..
ocito da nedojebanog neki mladi fratar nije vise zelio karati..
ali , ima alternativu , da se presalta na trofazne.

Franjo, imaš li lojtricu ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: DNEVNO.HR "provjereno" (navodno) ... a nadasve šuškački
« Odgovori #18 : Studeni 20, 2013, 11:55:58 prijepodne »
Molba prije brisanja, ako je moguće pisanje bez ikakvih epiteta i "ljubljenih" izjava!


http://www.magazin.ba/zanimljivosti/poucan-video-zasto-se-ne-treba-raspravljati-sa-idiotima-29593.html


POUČAN VIDEO: Zašto ne treba raspravljati sa idiotima!?Koliko puta ste se našli u situaciji da ste u nešto 100% sigurni ali da ipak budete navedeni da pomislite drugačije?
[/color]U neke rasprave ponekada ne treba ulaziti. Dokazivati da ste upravu nije uvijek najbolji izbor. Nekada je bolje popustiti i zadržati svoje mišljenje za sebe i popustiti u raspravi.Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo” – Mark Twain.
« Zadnja izmjena: Studeni 20, 2013, 12:00:03 poslijepodne Mlačanin »
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: DNEVNO.HR "provjereno" (navodno) ... a nadasve šuškački
« Odgovori #19 : Prosinac 07, 2013, 04:57:46 poslijepodne »
Nije nikakva tajna da ljudski rod neumjereno iskorištava prirodne resurse te da je samo pitanje trenutka kada ćemo ostati bez ugljena, nafte i za život neophodne pitke vode.

Iako život bez resursa koji su se ugurali na ovu listu neće biti ugrožen, teško da će biti jednako sladak bez, primjerice, zadnje kockice čokolade ili komadića slasnog špeka, napominje News. Stoga iskoristite priliku i bez grižnje savjesti uživajte u svakom trenutku konzumiranja ovih dobara dok su vam još nadohvat ruke!

1. Čokolada

Čokolada je ukusna i to svi znamo. A da je njena proizvodnja skupa i dugotrajna, činjenice su s kojima je upoznat daleko manji broj ljudi. Kakaovac dozrijeva čak pet godina, a berba je iznimno teška i mora se obavljati ručno pri nesnosnim vrućinama. Može se uzgajati samo u ekvatorskoj zoni, odnosno na području u kojem se nalaze neke od najnestabilnijih zemalja svijeta. Većina svjetske opskrbe dolazi iz zapadne Afrike gdje su poljoprivrednici plaćeni 80 centi dnevno i dječji rad nije izuzetak. Nakon što zakoni koji reguliraju pravednu trgovinu počnu prožimati industriju i prouzroče porast cijene rada, poljoprivrednici će se suočiti s gubicima, što će dovesti do okončanja masovne proizvodnje. Pretpostavlja se da će se to dogoditi do kraja 2020. godine.

2. Špek

Nimalo optimističniji scenariji čeka i omiljeni slani suhomesnati proizvod. Predviđaju ga i Američki ured za poljoprivredu i Britanska udruga uzgajivača svinja. Razlozi? Kombinacija čimbenika kao što su suša, epidemija proljeva među svinjama te rezanje proizvodnje zbog smanjenja gubitaka. Iako to ne znači da će proizvodnja potpuno nestati, cijene će sigurno rasti.

3. Helij

Sljedeći put kada poželite napuhati balon helijem dobro razmislite! Taj je plemeniti plin nužno potreban u proizvodnji mnogih korisnih optičkih i magnetskih predmeta bez kojih bi moderna tehnologija bila nezamisliva. Nestašica će uskoro pokucati na vrata jer je američki Kongres donio odluku da se do 2015. godine rasproda polovica svjetskih rezervi helija koja je u vlasništvu vlade SAD-a. Što će biti tada, nije izvjesno. Jedna od opcija je ''usisavanje'' helija iz zraka, ali on bi tada stajao 10.000 puta više nego danas.

4. Srdele

Srdeloljupci bi se mogli uzrujati, ali Armagedon je odmah iza ugla. Izlov je učinio svoje i desetkovao populaciju ove vrste, a uvođenje ribljih kvoti potez je koji je došao prekasno. Samo je pitanje trenutka kada ćemo kružiti po supermarketima u beznadnoj potrazi za omiljenom konzervom.
Vezani članci

    čokolada
    Loša vijest Cijene čokolade će od siječnja zbog suše rasti do 70% 29.11.2013
    komentari: 0

5. Tekila

Što je dobar večernji provod bez tekile? Ako do sada niste znali, uskoro biste mogli saznati. Zbog bolesti plave agave, koja je 2007. uništila čak 20% meksičkih usjeva, mnogi poljoprivrednici odustali su od uzgoja jer je postao preskup. Nije jeftino čekati čak 12 godina da biljka proizvede fruktozu koja je potrebna za proizvodnju tekile pa se tako očekuje porast cijene ovog alkoholnog pića. Onima koji nemaju u čemu utopiti tugu, uvijek ostaje dobar stari džin.

6. Vino

Dok svjetska potražnja za vinom raste, njegova proizvodnja pada. I nikako na zelenu granu. Rast industrije potakli su i tzv. butik-dobavljači, ali oni nemaju sredstva za zadovoljenje velike potražnje. Ipak, teško da će dobra kapljica nestati tako brzo kao srdele ili čokolada.

7. Kozji sir

Najdelikatesniji od svih sireva također bi uskoro mogao postati luksuzno dobro rezervirano samo za one dubokog džepa. Za moguću nestašicu kriva je Q groznica koja je samo u Velikoj Britaniji 2010. godine pogodila 50.000 skotnih koza i ovaca. Kako je svjetska potražnja za sirom narasla, lako je za pretpostaviti da će se cijene vinuti u nebo!

http://www.vecernji.hr/zanimljivosti/uzivajte-dok-mozete-ovih-7-stvari-uskoro-nestaje-907252

... Tatjana Lisjak, nakon ovoliko senzacija na jednom mjestu, vi još možete samo tražiti da Vam tekstove ovjavljuju na DNEVNO.HR.   

... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: DNEVNO.HR "provjereno" (navodno) ... a nadasve šuškački
« Odgovori #20 : Prosinac 09, 2013, 08:35:54 prijepodne »
A što je od toga senzacija?? To su činjenice, poznate svakome koga iole zanima ekologija i znanost, što ti svakako nisi, jer da bi ti nešto ovakvo pročitao i vjerovao, prvo za to moraš dobiti dozvolu od prezidija vrhovnog sovjeta SDP-a i upućenih stranačkih sivih eminencija, prvo moraš dobiti dozvolu da išta misliš...

BTW, da bi se zaključile neke stvari uopće i ne treba puno mozgati, logika sama nameće neka rješenja, ali i to je za tebe vrlo sklizak teren...

U biti, jedino što ti znaš je čuditi se kao pura dreku svačemu što je tvojoj mentalnoj "širini" nevjerojatno, a tvoja nevjerica je najčešće i jedini "argument" kojeg imaš da bi omalovažavao i pljuvao druge... koma...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: DNEVNO.HR "provjereno" (navodno) ... a nadasve šuškački
« Odgovori #21 : Ožujak 15, 2015, 07:07:55 poslijepodne »
Dnevno.hr, dnevno.ba, dnevno.rs - iliti zarada na nacionalizmu
http://www.sisak.info/forum/showthread.php?16482-Dnevno-hr-dnevno-ba-dnevno-rs-iliti-zarada-na-nacionalizmu
http://croatiatoday.net/index.php/8-vijesti/532-cudno-neko-bratstvo-i-jedinstvo
Ovi na dnevno.hr su stvarno profašističko glasilo, desničari do boli!
Do sad ih nisam posjećival, ali sad kad sam se tam malo razgledal - jadno! S aviona se vidi da su čisti desničari i populisti.

Ali ovo kaj su si sad od onog Milana Butorca preuzeli i dopustili, to je stvarno primitivizam. Valjda im je i takva ciljana skupina korisnika.

Je li organizatorica antibraniteljskih prosvjeda Marijana Mirt 'četnikuša' s kokardom i slikom Draže Mihailovića?

Po komentarima sudeći, sve intelektualci, jedan do drugog.
« Zadnja izmjena: Ožujak 15, 2015, 07:15:37 poslijepodne BobRock »