Autor Tema: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??  (Posjeta: 47535 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

JosipJoža

  • Gost
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #60 : Svibanj 13, 2010, 12:54:03 poslijepodne »
Citat:
Čestitke Zamjloviću!

Toliko o lokal patriotizmu u SDP-u....podržavati tuđince ste naučili od Zdraveka, tak je i on radije podržal lažnog Nemca i Talijana nego domačeg dečka...to mi liči na 1941, tak je i Pavelić kolaboriral sa Nemcima i Italijanima.....KAK JE ZAVRŠIL????....

muha, toliko nisko nisam čak ni od Vas očekivao, međutim idete sve niže i niže, sram Vas može biti.
Očito je da su VFK, GBR i Zdravek za Vas ugroze i noćna mora, spavajte muhice spokojno sa svojom savješću.
A kad već spominjete domaće dečke, tu sigurno mislite na Barišića, Šimunovića, Vidovića, Šukera sve sami "domaći" dečki, koje Zdravek nije podržao ili možda Vas, Vi ste domaći dečko, kojeg će se poslije ovog posta sramiti svi Turopoljci.
U onom kontekstu o kom Vi ovdje govorite.

Međutim kazati ću još jednom, sve su domaći dečki i oni koji su se ovdje rodili i one koji su se prije mnogo godina dotepli i saživjeli sa Turopoljem i koji Turopolje doživljavaju kao svoje te se bore za svoje Turopolje i boljitak svojih Turopoljaca, kao i očuvanja povijesti, kulture i tradicije Turopolja, i mnogo Više nego što to Vi činite muha, siguran sam u to.

plemenitashica

  • Gost
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #61 : Svibanj 13, 2010, 01:04:31 poslijepodne »
Muha - Možda vam je krajnji čas da se zapitate kak ste vi završili.

Uspoređivati Zdraveka (kak ga vi zovete)  sa 1941 – hmm………. Njemu spočitavati lokal patriotizam – hmm….. (i to u 2 teme) hmm….. A SDP-ovci su učili od Zdraveka – hmm…..

Da, naravno da da. Podržati onoga za kojeg misliš da „pokriva“ tvoje stavove, zamisli, zna poslušati, zna odraditi, zna sačuvati a ne gledati i žuditi za tim da upropasti, uništi. Podržati onoga koji se zna okrenuti oko svoje osi vlastitim radom na sebi, a ne onoga koji gleda kak će biti nečija izraslina, nečiji priljepak, poslušnik, i na kraju odrađivati prljave poslove i dobiti mrvice koje mu se u tom trenu čine veliki komadi kruha.

Osoba koja je ustrajna i dosljedna – to je Zdravek – pravi Turopoljski sin, otec, dedek, prijatel, muž, da je mlađi napisala bi i dečec.

Jedva čekam Kaina i Lesara u ovom našem kraju pa da i njih podržim.
Ali domaće izdajnike – nikada.
Neću dalje zagađivati temu SDP.

@JosipJoža - smajlić palac gore - ja se prva sramim, ne samo njega, nego i svih kibidabi domaćih dečecof. Mislim da me razmete.
« Zadnja izmjena: Svibanj 13, 2010, 01:06:03 poslijepodne plemenitašica »

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #62 : Svibanj 13, 2010, 01:14:54 poslijepodne »
Ko je sada tu domaci izdajnik? Meni nekak izgleda da onaj kaj je muha reko da je... ko bi drugi trebal biti?

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #63 : Svibanj 13, 2010, 01:28:17 poslijepodne »
Citat:
sram Vas može biti.

Zašto????..zato kaj sam dosljedan i branim svoje mišljenje....jel zato????...jel me zato treba biti sram kaj sam rekel da mi nema logike, bolje rečeno nije normalno da Velikogorički SDP-e podrži čovjeka iz Jaske a ne svojeg člana iz Turopolja i malo to usput iskarekiro povlačeći povijesnu paralelu....jel zato????....dečko iz Jaske će se sigurno bolje zalagati za Goricu nego Zoran koji je iz Gorice....ne kužim:::!!..tko je tu poturica????....

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #64 : Svibanj 13, 2010, 01:29:39 poslijepodne »
Citat:
Osoba koja je ustrajna i dosljedna – to je Zdravek – pravi Turopoljski sin, otec, dedek, prijatel, muž, da je mlađi napisala bi i dečec

Osoba koju ste opisali nije Zdravek....

sused

  • Gost
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #65 : Svibanj 13, 2010, 01:35:56 poslijepodne »
Muha slažem se s tobom, a reći ću i zašto.
Smatram da je Zoran Ostović bio bolji kandidat za Veliku Goricu jer je bio gradski vijećnik, predsjednik kluba vijećnika, predsjednik nadzornog odbora u gradskoj tvrtki, vijećnik u gradskoj četvrti, član je izvršnog županijskog odbora sdp-a, županijski vijećnik, a da ne govorim da je dva mandata bio ravnatelj ljekarni zagrebačke županije i nije nikada bio na listama drugih stranaka.

S obzirom na Mihaela Zmajlovića koji je bio na listi hss-a, kad se vratio iz Austrije odmah zasjeo na mjesto direktora gradske tvrtke i nema nikakvog političkog iskustva.

Sve što sam naveo poznato je i može se provjeriti

Offline mali_od_palube

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 100
  • Karma: +1/-0
  • Spol: Muški
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #66 : Svibanj 13, 2010, 01:38:07 poslijepodne »

Vjerojatno su dali podršku krivom kandidatu…   toliko o demokraciji u SDP-u, a da ne spominjem izbacivanje pred izbore najveći, najaktivniji ogranak sa najboljim rezultatima u VG, samo radi toga što bi podršku dali Zoranu Ostoviću.


Iju, koje gluposti, ajd` se, sused, malo saberi, malo si mi previše euforičan u svezi tog ogranka, kao što vidiš, da su svi bili toliko uz Ostovića, ne bi bila tako mala razlika i zato stišaj emociju, ne pada, barem po podacima, na plodno tlo!

3. Lazina Čička
Mihael Zmajlović - 17 glasova
Zoran Ostović - 19 glasova


cijeli ogranak je raspušten tjedan dana prije izbora, nisu se svi upisali natrag, ali normalno je da je VFK stavila biračko mjesto u "svoj" ogranak
Još jedna LAŽ! Naime, ogranak je raspušten, ali svi članovi tog ogranka su imali pravo glasa na ovim izborima!
Sad je pitanje, da li lažete slučajno(neiformiranost) ili lažete s predumišljajem(kaj ja znam...malo ste frustrirani i zločesti)?

JosipJoža

  • Gost
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #67 : Svibanj 13, 2010, 01:48:04 poslijepodne »
Citat:
sram Vas može biti.

Zašto????..zato kaj sam dosljedan i branim svoje mišljenje....jel zato????...jel me zato treba biti sram kaj sam rekel da mi nema logike, bolje rečeno nije normalno da Velikogorički SDP-e podrži čovjeka iz Jaske a ne svojeg člana iz Turopolja i malo to usput iskarekiro povlačeći povijesnu paralelu....jel zato????....dečko iz Jaske će se sigurno bolje zalagati za Goricu nego Zoran koji je iz Gorice....ne kužim:::!!..tko je tu poturica????....

muha, sa Vašim predhodnim postom gdje Vi "malo karekirate" ste kazali citat dole, ne bi bilo loše da se malo zberete, zbog ovoga Vas SRAM BILO.

..."podržavati tuđince ste naučili od Zdraveka, tak je i on radije podržal lažnog Nemca i Talijana nego domačeg dečka...to mi liči na 1941, tak je i Pavelić kolaboriral sa Nemcima i Italijanima.....KAK JE ZAVRŠIL?.... "

A da Vi imate pravo da mislite, naravno da imate što se tiče SDP, podrške ovome ili onome kandidatu, to Vam nitko niti spori niti ima namjeru da spori, Vaše mišljenje je potpuno legitimno, čak bi se i ja donekle mogao složiti s tim, ali dajte se sami pročitajte još jednom što ste napisali i kada pročitam ovdje s Vaše strane ispriku ljudima koje vrijeđate(Zdravek, GBR, neznam tko je sada pak po Vama Talijan), nastaviti ću daljnju diskusiju s Vama.


« Zadnja izmjena: Svibanj 13, 2010, 01:54:08 poslijepodne JosipJoža »

Offline mali_od_palube

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 100
  • Karma: +1/-0
  • Spol: Muški
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #68 : Svibanj 13, 2010, 01:49:27 poslijepodne »

S obzirom na Mihaela Zmajlovića koji je bio na listi hss-a, kad se vratio iz Austrije odmah zasjeo na mjesto direktora gradske tvrtke i nema nikakvog političkog iskustva.



Hm...da, ovo je stvarno dubokoumno! Onako, za čitatelje Reportera ili GT-a! Ok, bio je uspješan direktor gradske tvrtke i sad je trenutno gradonačelnik Jastrebarskog! A jel` možda trebao sjediti u Domu Lordova ili u par mandata u Saboru da bi bio politički iskusan! A ovo sa hss-om neću ni komentirati jer je prebedasto! Dajte se malo bolje informirajte, da ne ispadnete smiješni... ;)

plemenitashica

  • Gost
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #69 : Svibanj 13, 2010, 02:05:55 poslijepodne »
SDP nakon Račanove smrti, dolaskom Zorana Milanovića na mjesto predsjednika krenuo  u unutarstranačke promjene .
..........
......... Krajnje je vrijeme da se počnu baviti problemima građana i okrenu se javnom interesu jer parlamentarni izbori su pred vratima, a odmah iza njih i lokalni na kojima će ako ovako nastave, baviti se samim sobom jako loše proći. …

......Smatram da je Zoran Ostović bio bolji kandidat za Veliku Goricu jer je bio gradski vijećnik, predsjednik kluba vijećnika, predsjednik nadzornog odbora u gradskoj tvrtki, vijećnik u gradskoj četvrti, član je izvršnog županijskog odbora sdp-a, županijski vijećnik, a da ne govorim da je dva mandata bio ravnatelj ljekarni zagrebačke županije i nije nikada bio na listama drugih stranaka.

Čitajući post u temi SDP U VG koji citiram  kao i ovaj sada ne mogu se ne složiti sa vama. Međutim, u postovima vam fali podataka, bi se reklo druga stana medalje.

Naveli ste dužnosti koje je obnašao, i za pohvaliti je. Po tome se i ja čudim kak gorički SDP nije podržao svojeg člana.

Kako ovo ipak nije SDP forum, nego gorički neovisni, dozvolite da i mi ostali saznamo ono kaj vi kao SDP-ovac znadete.

Molim da mi napišete čime li je Zoran Ostović pokazao prvo vama u SDP-u i drugo - ljudima/biračima u VG i okolici da je baš on dobro odradio posao  za ovaj grad dok je obnašao sve te dužnosti, prvo u gradu, a onda i u županiji.

Ja sam birač – molim, nikad čula za to ime dok ga se nije ovdje počelo „rastezati“.
Ili mislite da je meni kao biraču dovoljno da piše u zagradi (SDP)?

E nije, niti je ikad bilo, a mnogima kojima je bez obzira na stanku je pametnije da se osvijeste što prije.


Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #70 : Svibanj 13, 2010, 02:08:09 poslijepodne »
Citat:
koje vrijeđate(Zdravek, GBR, neznam tko je sada pak po Vama Talijan),

Ok, reci ti meni zašto ste spomenuli GBR-a???...ja ga nisam spomenuo....još trebate dokučiti tko je Talijan???...kad otkrijete na kog sam mislio i obznanite dajem riječ da ću se javno ispričati...

sused

  • Gost
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #71 : Svibanj 13, 2010, 02:08:31 poslijepodne »

Vjerojatno su dali podršku krivom kandidatu…   toliko o demokraciji u SDP-u, a da ne spominjem izbacivanje pred izbore najveći, najaktivniji ogranak sa najboljim rezultatima u VG, samo radi toga što bi podršku dali Zoranu Ostoviću.


Iju, koje gluposti, ajd` se, sused, malo saberi, malo si mi previše euforičan u svezi tog ogranka, kao što vidiš, da su svi bili toliko uz Ostovića, ne bi bila tako mala razlika i zato stišaj emociju, ne pada, barem po podacima, na plodno tlo!

3. Lazina Čička
Mihael Zmajlović - 17 glasova
Zoran Ostović - 19 glasova


cijeli ogranak je raspušten tjedan dana prije izbora, nisu se svi upisali natrag, ali normalno je da je VFK stavila biračko mjesto u "svoj" ogranak
Još jedna LAŽ! Naime, ogranak je raspušten, ali svi članovi tog ogranka su imali pravo glasa na ovim izborima!
Sad je pitanje, da li lažete slučajno(neiformiranost) ili lažete s predumišljajem(kaj ja znam...malo ste frustrirani i zločesti)?
Koliko znam odluke  da su isključeni iz stranke su dobili uredno poštom i na njima nije pisalo da iako su isključeni imaju pravo glasati na unutarstranačkim izborima, a ne znam kako bi to mogli zaključiti i po čemu, jedino ako razmišljaju nelogično kao vi..

Da imaju pravo glasa nitko ih o tomu nije obavijestio!!!
Na izbornoj komisiji jedna od tema bila je i ta odluka o raspuštanju tog ogranka i pitanje je bilo da li ti članovi mogu glasati ili ne. Dvoumili su se jer je odluka protustatutarna, no odlučili su se za glasanje.
Jedini koji se protivio od sedam članova komisije da članovi imaju pravo glasa bio je Domagoj Oštrić, tajnik velikogoričkog SDP-a, koji je isto tako bio predstavnik Mihaela Zmajlovića iz Jastrebarskog u toj komisiji.

Pitanje je kakav je to tajnik i u čijem interesu radi kada se žustro bori da članovi njegove organizacije nemaju pravo glasa??

Ako sam u krivu pokažite na koji ste način obavijestili bivše članove da imaju pravo glasati mada su isključeni iz stranke, jer oni koji se to slučajno saznali i obavijestili se međusobno, izašli su na izbore.

Čekam da me razuvjerite nekakvim dokumentom koji ste im poslali da imaju pravo glasati, kao što ste poslali odluku o isključenju

sused

  • Gost
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #72 : Svibanj 13, 2010, 02:14:50 poslijepodne »

S obzirom na Mihaela Zmajlovića koji je bio na listi hss-a, kad se vratio iz Austrije odmah zasjeo na mjesto direktora gradske tvrtke i nema nikakvog političkog iskustva.



Hm...da, ovo je stvarno dubokoumno! Onako, za čitatelje Reportera ili GT-a! Ok, bio je uspješan direktor gradske tvrtke i sad je trenutno gradonačelnik Jastrebarskog! A jel` možda trebao sjediti u Domu Lordova ili u par mandata u Saboru da bi bio politički iskusan! A ovo sa hss-om neću ni komentirati jer je prebedasto! Dajte se malo bolje informirajte, da ne ispadnete smiješni... ;)


o Informacija o rezultatima izbora clanova županijskih skupština i gradskih/opcinskih vijeca

Evo link pa da vidimo tko piše BEDASTOČE!!


http://www.izbori.hr/2005Lokalni/rezultati/Z01_ZAGREBACKA.pdf


DA LI JE OVO LISTA HSS-a? I DA LI JE ZMAJLOVIĆ NA 3. MJESTU??


U gradsko vijece po kandidacijskim listama izabrani su:
1. HRVATSKA SELJACKA STRANKA - HSS 4.514
13 mjesta
1. BORIS KLEMENIC
2. ZVONIMIR NOVOSEL
3. MIHAEL ZMAJLOVIC
4. IGNAC SMETKO
5. PETAR ŠPANIC
6. IVAN SIROVICA
7. NADICA ŽUŽAK
8. IVAN TEŽAK
9. MILIVOJ IVO GOLUB
10. MILAN IVANCIC
11. ROMAN RODIC

Prije lupetanja i izvršavanja partijskih dužnosti dobro se informiraj jer ispadaš gjup!

sused

  • Gost
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #73 : Svibanj 13, 2010, 02:24:29 poslijepodne »
SDP nakon Račanove smrti, dolaskom Zorana Milanovića na mjesto predsjednika krenuo  u unutarstranačke promjene .
..........
......... Krajnje je vrijeme da se počnu baviti problemima građana i okrenu se javnom interesu jer parlamentarni izbori su pred vratima, a odmah iza njih i lokalni na kojima će ako ovako nastave, baviti se samim sobom jako loše proći. …

......Smatram da je Zoran Ostović bio bolji kandidat za Veliku Goricu jer je bio gradski vijećnik, predsjednik kluba vijećnika, predsjednik nadzornog odbora u gradskoj tvrtki, vijećnik u gradskoj četvrti, član je izvršnog županijskog odbora sdp-a, županijski vijećnik, a da ne govorim da je dva mandata bio ravnatelj ljekarni zagrebačke županije i nije nikada bio na listama drugih stranaka.

Čitajući post u temi SDP U VG koji citiram  kao i ovaj sada ne mogu se ne složiti sa vama. Međutim, u postovima vam fali podataka, bi se reklo druga stana medalje.

Naveli ste dužnosti koje je obnašao, i za pohvaliti je. Po tome se i ja čudim kak gorički SDP nije podržao svojeg člana.

Kako ovo ipak nije SDP forum, nego gorički neovisni, dozvolite da i mi ostali saznamo ono kaj vi kao SDP-ovac znadete.

Molim da mi napišete čime li je Zoran Ostović pokazao prvo vama u SDP-u i drugo - ljudima/biračima u VG i okolici da je baš on dobro odradio posao  za ovaj grad dok je obnašao sve te dužnosti, prvo u gradu, a onda i u županiji.

Ja sam birač – molim, nikad čula za to ime dok ga se nije ovdje počelo „rastezati“.
Ili mislite da je meni kao biraču dovoljno da piše u zagradi (SDP)?

E nije, niti je ikad bilo, a mnogima kojima je bez obzira na stanku je pametnije da se osvijeste što prije.


Pitanje koliko je mogao napraviti.

Problem SDP-a u VG je komunikacija, kako unutarstranačka tako i sa građanima, na tomu treba raditi.

Biti predsjednik kluba vijećnika stranke koja je na vlasti nije mala stvar, znači sudjelovanju u kreiranju gradske politike, a to je značajno. Ne mogu se složiti da nije ništa radio u stranci i da se nije zalagao za svoj grad, to su gluposti!

plemenitashica

  • Gost
Odg: VFK podržava Mihaela Zmajlovića HSS-ovca??
« Odgovori #74 : Svibanj 13, 2010, 02:38:41 poslijepodne »
Problem SDP-a u VG je komunikacija, kako unutarstranačka tako i sa građanima, na tomu treba raditi.

O tome pišem i molim SDP od kad sam se prijavila/učlanila na forum.
Kao što i pišem i SDP-u i HNS i ostalim strankama (izuzimam naravno ZNA SE, njima ništa ne pišem) da je u VG medijska blokada izazavana ZNA SE Mi-glistama i da je u VG i Turopolju pod hitno potrebita novina koja će građane na vrijeme i nadasve točno informirati što se i kako u gradu i okolici radi, odrađuje, planira, kako se troši naš novac, kako se svađaju na sjednicama GV itd... dakle o svemu.


Ne mogu se složiti da nije ništa radio u stranci i da se nije zalagao za svoj grad, to su gluposti!

Ovo ja nisam baš nigdje napisala, niti tako mislim. Napisala sam da je do sad dok gospodina niste počeli spominjati ovdje na forumu, SDP u VG bio Picula i VFK, kao da ostali nisu postojali.

Odgovorite mi na pitanje - što je Ostović i ostalo društvo iz VG koje je po županiji i glavnim odborima vaše stranke poduzeo, koje korake su on i Palma učinili da bi grad VG uopće znao za njih?