Domaće teme > Gradska poduzeća i ustanove

Smeće po ulicama

(1/3) > >>

Goričanka:
Jučer sam nakon dugo vremena prošla peške po ulici Ruđera Boškovića (to je ona koja vodi od Tesline do škole Hribarove).
Šokirala sam se od količine smeća po cesti!
Deca idu u dućan tam i onda do škole sve kaj pojedu hite ambalažu na cestu.
Možda bi i hitili u smeće da ima koja kanta, ALI NEMA ni jedna jedina košarica za smeće  >:(

Prekrasna novoobnovljena ulica, lijepe kuće s dvorištima uređenim ko parkovima, milina za vidjeti, ali zbog glupe košare za smeće - koje nema - izgleda odvratno, balkanski, prestrašno  :-X
Ja ponorim na takve stvari.
Čemu kaj uređujemo kad ne znamo za kaj služi košara za smeće i kad ju službe ne znaju deti tam di nužno treba.
Treba po svim ulicama, naravno, ali negde je OBAVEZNA!!!
Ja bi to ishodila da tam živim i da je to pred mojom ižom! Ja ne znam kak ti ljudi tam žive da to već ne reše  :(

Tur:

--- Citat: Goričanka - Rujan 30, 2009, 10:45:25 prijepodne ---Ja ne znam kak ti ljudi tam žive da to već ne reše  :(

--- Kraj citata ---

Balkan   ;)

plemenitashica:

--- Citat: Goričanka - Rujan 30, 2009, 10:45:25 prijepodne ---
Šokirala sam se od količine smeća po cesti!

Ja bi to ishodila da tam živim i da je to pred mojom ižom! Ja ne znam kak ti ljudi tam žive da to već ne reše  :(

--- Kraj citata ---

Kad VG čistoća pokosi travu, da tek tada vidite koliko smeća "ispliva". Možda po VG i ne toliko, ali po okolnim parkovima - strašno.

Da li VG čistači na biciklima idu i izvan grada ili skupljaju smeće samo po gradu?

gubec beg:
štel bi pitati jel su i direktoricu VG čistoće smenili , jer sad za blagdane više nema obavesti i rasporeda kad se smetje vozi , tak da nemreš kantu ostaviti vani jer nema rasporeda a bomeč ni kamionov. Negdar je to se bilo pod kontrolom .

tic-tac:

--- Citat: Goričanka - Rujan 30, 2009, 10:45:25 prijepodne ---Jučer sam nakon dugo vremena prošla peške po ulici Ruđera Boškovića (to je ona koja vodi od Tesline do škole Hribarove).
Šokirala sam se od količine smeća po cesti!
Deca idu u dućan tam i onda do škole sve kaj pojedu hite ambalažu na cestu.
Možda bi i hitili u smeće da ima koja kanta, ALI NEMA ni jedna jedina košarica za smeće  >:(

Prekrasna novoobnovljena ulica, lijepe kuće s dvorištima uređenim ko parkovima, milina za vidjeti, ali zbog glupe košare za smeće - koje nema - izgleda odvratno, balkanski, prestrašno  :-X
Ja ponorim na takve stvari.
Čemu kaj uređujemo kad ne znamo za kaj služi košara za smeće i kad ju službe ne znaju deti tam di nužno treba.
Treba po svim ulicama, naravno, ali negde je OBAVEZNA!!!
Ja bi to ishodila da tam živim i da je to pred mojom ižom! Ja ne znam kak ti ljudi tam žive da to već ne reše  :(

--- Kraj citata ---

Živim 20 godina u Chromosovom naselju i još nisam vidio smetlara da ide pješke ili na biciklu i da kupi smeće.Izgleda da smo mi zaboravljeni,a nije ni čudno kad nam predstavnik gradske četvrti M.Granić I.Kolarec živi u podbrežnici,pa niti ne zna di je naša ulica i naselje:-(((

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju