Domaće teme > Gradska poduzeća i ustanove

reciklažno dvorište

(1/3) > >>

domovinesin:
kako je sadašnje reciklažno dvorište daleko i maleno mislim da bi bilo dobro otvoriti još jedno. pogodna lokacija bi bila u kolodvorskoj gdje je sjedište svih komunalnih firmi pa bi se tamo našlo i ljudi i prostora. što mislite o tome?

marinko tur:

--- Citat: domovinesin - Rujan 29, 2009, 08:44:31 prijepodne ---kako je sadašnje reciklažno dvorište daleko i maleno mislim da bi bilo dobro otvoriti još jedno. pogodna lokacija bi bila u kolodvorskoj gdje je sjedište svih komunalnih firmi pa bi se tamo našlo i ljudi i prostora. što mislite o tome?

--- Kraj citata ---

Potpisujem  :)

Vegi:
Reciklažno dvorište ( još jedno) možda i treba , al po mom mišljenju njemu ni mesto v centru grada, am su ovu lokaciju koju spominjete v Kolodvorskoj ovi komunalci z svojim strojima, kamionima i ostalim kramerajom, kaj su  tam navlekli, već sad maximalno nagrdili i zato mortik tam more biti administrativno sedište tih firmi ali skladište i ruglo nikak ne, a kam tek još i reciklažno dvorište.

Alen:
Ovo postojeće bi možda trebalo ostati kakvo je, s naglaskom na prikupljanje opasnog otpada (motorna ulja, boje, itd.), a još jedno bi zasita bilo korisno, ali na koje bi se moglo odvesti bezopasan otpad poput papira, staklene i plastične ambalaže za koju se ne plaća povratna naknada. Doduše, sad imamo i one podzemne kontejnere na više lokacija, iako na znamo kojima. Na stranici VG Čistoće (http://www.vgcistoca.hr/vgcistoca/contactus/gdje.asp) postoji samo jedan excel dokument sa popisom, ali koliko mi se čini radi se o nekom internom dokumentu sa podacima koji im baš i ne služe na čast.

Tur:

--- Citat: ---Raspored odvoza komunalnog otpada

PONEDJELJAK: Velika Kosnica, Mala Kosnica, Petina, Mraclin, Donja Lomnica, Ogulinec
--- Kraj citata ---

Ovo ne bi išlo, pri nami se otpad odvozi v sredu.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju