Autor Tema: Nemreš...  (Posjeta: 7218 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Nemreš...
« Odgovori #15 : Rujan 21, 2010, 11:15:35 prijepodne »
Drugim riječima, ti bi štel spomenika??
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

amarkulin

  • Gost
Odg: Nemreš...
« Odgovori #16 : Rujan 21, 2010, 11:38:25 prijepodne »
Ne, prijatelju, ja delam. I iza mene stoje rezultati. Oni su moj "spomenik".

A ako u nekoj ekipi nema radnog elana, ako se vrijeme troši na podmetanja i muljanja, onda ja tu nemam namjeru gubiti vrijeme - i odlazim. Ali ću uvijek argumentirano reći što mislim da ne valja, i kako mislim da bi trebalo dalje. To ne vole baš svi čuti...
« Zadnja izmjena: Rujan 21, 2010, 11:40:45 prijepodne amarkulin »

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Nemreš...
« Odgovori #17 : Rujan 21, 2010, 11:46:10 prijepodne »
Sledg,oprosti ali ako ti treba mjesta da zajedno sa Anđelkom riješite vaše zajednićke dileme ili teme otvorite si svoj forum pa tamo pište koliko vas volja.

Pretjerali ste gospodo ,totalno.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Nemreš...
« Odgovori #18 : Rujan 21, 2010, 02:02:30 poslijepodne »
Pretjerali ste gospodo ,totalno.
Ma sad već i meni polako dosađuje njihovo zagađivanje sve više tema. Ovo o otvaranju jedne teme za prepucavanje i nije tak loša ideja. Da Sleđ nije zaljučal onu jednu (ili više) temu sad bi neki moderator to mogo tam prebacit i onda bi mogli tam nastavit. Ali pošto je to ipak učinjeno sad se mora na svakom malo otvorenom prostoru o istim temama diskutirati, baš ko neka zaraza.

Ajmo, dajte to na jednoj posebnoj temi razglabajte do boli ili ostavite skroz. Ovak stvarno nema smisla. Idete nam svima već na živce s tim, neovisno o tome tko je po našem mišljenju u pravu, a tko nije. Ponavljaju se iste diskusije, iste zamjerke, isti argumenti, ista izvlačenja - stvarno dosadno.

To je u svakom slučaju konzekvencija takve politike tog našeg jednog moderatora da svojevoljno zaključava očito još nedovoljno diskutirane teme - diskusija se nastavlja drugdje gdje ne bi trebalo. Za suzbijanje zaraze koristi se karantena - to bi u ovom slučaju bila posebna tema samo za tu vašu diskusiju. Tam nebute nikom smetali.

amarkulin

  • Gost
Odg: Nemreš...
« Odgovori #19 : Rujan 21, 2010, 02:18:34 poslijepodne »
Slažem se. Ja sam se uključio u raspravu o dječjim vrtićima, kojima se godinama bavim, iznošenjem novih informacija. Sleđž se uključuje u istu temu, ali ne raspravlja o vrtićima nego lažima pokušava meni podvaliti svakakve gnjusobe. Naravno da ću se braniti. Činjenicama. Koje on ne prihvaća, nego dere po svome...

Btw, sad smo u čušpajzu, pa ovdje nije problem takva svađa. Ali u temi o vrtićima je neprimjereno raspravljati kakav sam ja (bio) političar.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Nemreš...
« Odgovori #20 : Rujan 21, 2010, 03:23:14 poslijepodne »
Sledg,oprosti ali ako ti treba mjesta da zajedno sa Anđelkom riješite vaše zajednićke dileme ili teme otvorite si svoj forum pa tamo pište koliko vas volja. Pretjerali ste gospodo ,totalno.

Ne znam zakaj se meni obraćaš - ja nisam ni započeo temu sa takvim namjerama, niti sam se prvi obratio Markulinu sa takvim namjerama, no nekako ispada da sam (i opet) ja kriv za to.

Pa ću sada konačno zaključati i ovu temu, i upozoriti sve ostale da je ubuduće pokretanje takovih tema - zabranjeno! Ukoliko netko želi komentirati postojeća, ili predlagati rješenja za budući boljitak foruma, to može u za to već postojećoj temi i bez bavljenja ljudima, već isključivo forumskim rješenjima.

Jer sve drugo nema smisla.

“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”