Autor Tema: Verbalni delikt??  (Posjeta: 10042 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Verbalni delikt??
« : Listopad 21, 2011, 03:56:29 poslijepodne »
http://www.jutarnji.hr/sabor--vladajuci-nemaju-kvorum--bebic-zavapio--vratite-se-u-sabor--izdignimo-se-iznad-sitnih-kalkulacija/982280/

================================================

(neću prenositi tekstove jer ne dozvoljavam da ih netko kasnije mijenja ili preoblikuje)


OČito je da netko ne poznaje zakone ove zemlje, iako su ih sami donosili... zar nije smiješno da jedan "partijaš" priča o verbalnom deliktu?
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: Verbalni delikt??
« Odgovori #1 : Listopad 21, 2011, 04:25:06 poslijepodne »
Skupina ucijenjenih, preplašenih i prestrašenih zastupnika, skupina političkih diletanata na okupu, nikad do danas veća u saboru.
Nije li Hebrang danas potvrdio javno da su trgovali za kvorum? Kaj treba još nešto uz sve ono što smo danas imali prilike vidjeti u saboru. Pametnom je dovoljno.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Verbalni delikt??
« Odgovori #2 : Listopad 21, 2011, 05:19:29 poslijepodne »
Citat:
Skupina ucijenjenih, preplašenih i prestrašenih zastupnika, skupina političkih diletanata na okupu,

Da baš...he..i takvi su opet nadmudrili ove koji kak ti nisu takvi...

Bilaj

  • Gost
Odg: Verbalni delikt??
« Odgovori #3 : Listopad 23, 2011, 08:54:15 poslijepodne »

Bilaj

  • Gost
Odg: Verbalni delikt??
« Odgovori #4 : Listopad 24, 2011, 12:29:34 poslijepodne »
Nakon što je Vesna Pusić javno napala Vicu Vukojevića optuživši ga za silovanja te nakon što je 11 godišnja istraga pokazala dali je to bila laž- hoče li se barem Vesna Pusić ispričati ako već i ne odgovarati za takav verbalni delikt?

http://www.vecernji.hr/vijesti/vice-vukojevic-zeli-cuti-ispriku-posljednjoj-sjednici-sabora-clanak-339205

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Verbalni delikt??
« Odgovori #5 : Listopad 25, 2011, 08:17:24 poslijepodne »
Bilaj, nek mu se ispriča, ali pročitaj još jednom tekst, ti komentiraš kao da je ona "izmislila" to silovanje a u tekstu piše da je počelo  iz Ferala, Nacionala i Latinice ... ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Bilaj

  • Gost
Odg: Verbalni delikt??
« Odgovori #6 : Listopad 30, 2011, 02:04:53 prijepodne »
Bilaj, nek mu se ispriča, ali pročitaj još jednom tekst, ti komentiraš kao da je ona "izmislila" to silovanje a u tekstu piše da je počelo  iz Ferala, Nacionala i Latinice ... ?

Bila je jedna od onih koji su ga javno napadali.
Ali naravno neće se ispričati - to njoj nije ni na kraj pameti.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Verbalni delikt??
« Odgovori #7 : Listopad 30, 2011, 06:45:08 prijepodne »
... kad si zapeo po toj temi o verbalnom deliktu ... Da li je Jovanović bio u pravu ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Bilaj

  • Gost
Odg: Verbalni delikt??
« Odgovori #8 : Listopad 30, 2011, 09:17:59 prijepodne »
Da li je Jovanović bio u pravu ?

Odgovori sam na to pitanje.
Svatko objektivan će samo pitati jel ima presude za cijeli HDZ.

A što se tiče Pusičke- zašto se ona ne bi sada zbog još gore stvari što je napravila bar ispričati.
Ona je jedna od onih koji su pretvoritli život navinog čovijeka u pakao.
Dali njoj zastupnički imunitet omogućuje da radi što god želi.

Meni se čini da je u Hrvatskoj politici odavno zaboravljena riječ - ODGOVORNOST.
« Zadnja izmjena: Listopad 30, 2011, 09:21:16 prijepodne Bilaj »

Offline Ljudevit Kaj

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 4057
  • Karma: +0/-0
Odg: Vu tunelu vusred kmice, blešči Feral, drugarice / Verbalni delikt??
« Odgovori #9 : Ožujak 23, 2015, 11:44:12 poslijepodne »
Parti(fa)zanska kukuri.kača  / kokoda.kača:
Vu tunelu vusred kmice, blešči Feral, drugarice
Citat:
…. rekao je glavom i bradom Đuro Glogoški, u razgovoru koji je 1995. godine dao novinaru Dragi Hedlu za splitski Feral Tribune.

101 (i) Dalmatinec
Citat:
Paradoks je da proklinjači devedesetih istovremeno žale za tim vremenom u kojem je cvjetalo oporbeno novinarstvo, od “mitskog” Ferala do Radija 101, koje je nakon “izlaska iz mraka devedesetih” neslavno propalo.

Ističe se nekoliko primjera represije i gušenja slobode govora devedesetih, ali što je danas bitno drugačije? Od nepotizma, partijskog kadroviranja do otpuštanja zbog verbalnog delikta na javnoj televiziji kao u slučaju Karoline Vidović Krišto. Policija se i danas koristi za politički pritisak na medije i civilno društvo.

Što reći o predizbornom uhićenju mladića zbog lijepljenja plakata protiv aktualnog predsjednika u istom gradu u kojem su “mračnih devedesetih” izlazile novine koje su se na naslovnici sprdale s čovjekom na samrti, tadašnjim predsjednikom? Što je s javnim novcem koji se gotovo potpuno dijeli ideološki podobnim “neprofitnim” medijima?

Više:
06.02.2015, Šporka politika
NINO RASPUDIĆ: Povratak u devedesete ili u osamdesete?
http://www.forumgorica.com/politika/kolumne-(call-umne)-nino-raspudic/msg55708/#msg55708

Citat:
Citat:
Sad je stvarno kraj: Ne postoji više ni Vjesnikova internetska domena
VJESNIK je definitivno otišao u povijest. Jedan od najdugovječnijih hrvatskih dnevnih listova s kioska je nestao još krajem travnja, a lipnju su prestali osvježavati i sadržaj na svom portalu.

24.07.2012.
http://dalje.com/iz-minute-u-minutu/clanak.php?id=4093126

Čemu Vesnik delatnoga (radnoga) naroda  gda je HNS-ov LePoglavar Čačko shebal težake (radni narod) de god je stigel (1)

Ogledni primer (Čači)čobanskoga ponašajna spram medmrežne kulturne baščine  je poškodno deluvajne HNS-ovoga LePoglavara vezano vuz vukinuče Vesnika.
Prvo je vukinuto papernato vundavajne, neke kesneše elektronsko, a na koncu je fundana i domena.
Više(deset)letno vundavani i skuplani (i) kulturni sadržaji (na priliku oni o jezične baščine) nesu više pristupačni.
Daklem, ne samo da je vukinut stožerni hrvatski (najmejne žuti) dnevni političko-kulturni list, neg i zbrisana sa pismohrana, največ "zafalujuči " diletantomu LePoglavaru HNS-a.

http://www.forumgorica.com/politika/sdp-i-hns-pr(e)dmet-sprdne-(hrvatski-bog-marx)/msg50016/#msg50016

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Čemu Vesnik delatnoga (radnoga) naroda  gda je HNS-ov LePoglavar Čačko shebal težake (radni narod) de god je stigel (2)

16. veljače 2012.   

Linić i Čačić su za Vjesnik predvidjeli formulu prodati, zatvoriti, ukinuti

Vjesnik je hrvatsko kulturno dobro i kao takvoga ga treba sačuvati kao što Francuzi čuvaju svoj Le Monde ili Slovenci svoje Delo.
Jedna od mogućnosti je i da se Vjesniku vrati njegovo vlasništvo, pa da ga se potom proda tj. privatizira.Zainteresiranih je bilo, a svakako ih ima i sada. Može ga se i restrukturirati, ali pobogu, nikako ugasiti.

http://www.forumgorica.com/politika/sdp-i-hns-pr(e)dmet-sprdne-(hrvatski-bog-marx)/msg50017/#msg50017



« Zadnja izmjena: Ožujak 23, 2015, 11:47:45 poslijepodne Ljudevit Kaj »
Švicarsko-nemački TV i radijski modél za spâs nestandardizéranoga kajkavskoga (čakavskoga)
(kajkavska, čakavska i štokavska inačica članka):
http://www.forumgorica.com/kajkavski/hrvacki-trojezicni-pluralizem-ili-sto-jenoumle/msg23549/#msg23549