Autor Tema: glasnogovornik gradonačelnika grada VG  (Posjeta: 18846 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

plemenitashica

  • Gost
Odg: glasnogovornik gradonačelnika grada VG
« Odgovori #30 : Rujan 10, 2009, 02:54:05 poslijepodne »

Tužna je stvar u cijeloj ovoj priči što HDZ za svoje prizemne ciljeve iskorištava nevolju čovjeka narušenog zdravlja. Očito su Šukerovi poreznici ipak imali jače argumente.

"Čovjeka narušenog zdravlja" MI-gliste odavno koriste u MI-svrhe:   

Goran Beus Richembergh je dobio  je prvostupanjsku (nepravomoćnu) presudu protiv Saše Bozića. Proglašen je krivim za uvrede i klevete koje je bljuvao neposredno pred parlamentarne izbore u studenome 2007. i presuđena je isplata odštete. On će se sigurno žaliti i gledati da rastegne stvar na županijskom sudu.

Čestitam g. Beus. Treba im pokazati gdje im je mjesto i da ne mogu vječno pljuvati, omalovažavati i prstom ukazivati na laži, besmislice i idiotarije kojima su skloni svaki dan.

I taj bi trebao biti zaposlen u gradskom poglavarstvu?

shaka zulu

  • Gost
Odg: glasnogovornik gradonačelnika grada VG
« Odgovori #31 : Rujan 10, 2009, 04:10:43 poslijepodne »
Dočem smo pri sudu a kak je Beus prešel protiv "kroničnog pijanca i uzurpatora državnog zemljišta" ili sl.?

Offline Goran Beus Richembergh

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 57
  • Karma: +2/-0
Odg: glasnogovornik gradonačelnika grada VG
« Odgovori #32 : Rujan 10, 2009, 07:06:55 poslijepodne »
Tako da sam donio 10 kg materijala (zapisnika, izjava, članaka, kopija tužbi podnesenih protiv tužitelja pred kaznenim sudovima u Beču i New Yorku, karata, izvadaka i ostalih dokumenata), iznio dvosatnu obranu i predložio saslušavanje brojnih svjedoka, potom se sudac oblio znojem od muke kad je shvatio da se radi o preozbiljnoj stvari a ne o selskoj svađi, pa je tužitelj povio rep jer je shvatio da će umjesto zeke istjerati pet međeda, pa se nisu pojavili ni on niti njegov odvjetnik na dva ročišta za redom (što podrazumijeva da su odustali od tužbe) i tako je sud obustavio postupak.

A ja se baš bio nabrusio.

Pozdrav,
GBR

Offline Rožica-ljutibijes

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 235
  • Karma: +2/-0
Odg: glasnogovornik gradonačelnika grada VG
« Odgovori #33 : Rujan 10, 2009, 09:31:16 poslijepodne »
Tako je, g. Beus, treba njih oštro i na prvu zasuti argumentima, pravo ste mi rekli jednom, treba pokazati da ih se ne bojimo, da vide da nemamo straha, a kako su oni ZNA SE MI-gliste u biti organizirana grupa "u stvari kukavica", to znači da na kraju mogu samo podviti rep i odustati ili ih sve u "aps" poslati.

Čestitam na dobivenom sudskom sporu satisfakcije (znam da vas drugo niti ne zanima), samo naprijed, posjednite ih tamo gdje im je mjesto.