Autor Tema: U očima stranaca Hrvati su fašisti!  (Posjeta: 36697 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Točkica

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 395
  • Karma: +8/-4
  • Spol: Ženski

plemenitashica

  • Gost
Odg: U očima stranaca Hrvati su fašisti!
« Odgovori #1 : Rujan 08, 2009, 01:50:45 poslijepodne »
Čula sam,  izravno, ovih godina na moru da smo mi barbari.

Offline Točkica

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 395
  • Karma: +8/-4
  • Spol: Ženski
Odg: U očima stranaca Hrvati su fašisti!
« Odgovori #2 : Rujan 08, 2009, 01:52:54 poslijepodne »

Pa kad u Dubrovniku usred dana namlate Jirija Menzela, a na Kornatima Talijane pobacaju u more, nije ni čudo. Ovo čak i nisu izolirani slučajevi, ima toga i previše u svakoj sezoni.

plemenitashica

  • Gost
Odg: U očima stranaca Hrvati su fašisti!
« Odgovori #3 : Rujan 08, 2009, 01:56:39 poslijepodne »

Pa kad u Dubrovniku usred dana namlate Jirija Menzela, ..... ima toga i previše u svakoj sezoni.

Da, strašno.
Ili prije dvije tri kad su one ronionice istukli a imali su prijavljene urone, zato jer su ronili u blizini vrša?
Tj nije im lik dao izroniti, tak je nekak bilo?

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: U očima stranaca Hrvati su fašisti!
« Odgovori #4 : Rujan 08, 2009, 01:59:43 poslijepodne »
A kaj se čudite?

Gle samo šerife tu doma koji bi nama gospodarili, a kam tek ne bi strancima!
Pa takvih je šerifa na svakom koraku, a kad su skužili da im niko ništa niti hoće niti može, dobro je da više mrtvih nema, iako ni mrtvi nisu rijetkost  :o
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline Neo

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 291
  • Karma: +2/-1
  • mas-tur-bator
Odg: U očima stranaca Hrvati su fašisti!
« Odgovori #5 : Rujan 08, 2009, 03:03:38 poslijepodne »
U pozadini tog članka ali i sličnih zadnjih mjesec dana krije se sutrašnja utakmica protiv Engleske. Za prošlu tekmu je bilo sličnih ispada engleskih tabloida koji su tada tvrdili kako niti jedan igrač naše repke ne može igrati u Premier ligi, a sada se trgaju za Modrićem, Čarlijem, Duduom, Pletikosom i Srnom. Čak nisu stali na tome nego su nam uhapsili glavnog tajnika Hrvatskog nogometnog saveza već na aerodromu.

Da li se tome treba čuditi?

Offline repo

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 87
  • Karma: +1/-1
Odg: U očima stranaca Hrvati su fašisti!
« Odgovori #6 : Rujan 08, 2009, 03:48:06 poslijepodne »

da im nedajemo materijala, ne bi mogli pricati takve stvari.

bila sam na zadnje dvije tekme nase repke na maksimiru i nekoliko
se puta na utakmici vikalo- za dom spremni, a thompson je pusten- prije,
na poluvremenu i na kraju tekme, tak
da kaj se tog tice, nisu rekli neistinu, samo mozda, pretjeruju...



Offline Točkica

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 395
  • Karma: +8/-4
  • Spol: Ženski
Odg: U očima stranaca Hrvati su fašisti!
« Odgovori #7 : Rujan 08, 2009, 04:13:27 poslijepodne »


Ajmo bit pošteni pa priznati: sve što je u tekstu napisano je istina. Pa makar to bilo povodom utakmice, kak veli Neo. Sve smo to i sami stotinu puta vidjeli na tekmama. Prema tome, ne bih rekla da je pretjerivanje. Samo što su naša glupost i primitivizam ovoga puta poslužili tabloidu da servira priču u ciljanom trenutku, kako bi napalio vlastite navijače.

Već vidim neke forumaše kako će skočiti na novo i vikati kako i u drugim zemljama ima primitivnih i divljih navijača. Točno je. Ali kad vam jedni BBB-ovci, Torcidaši ili kako li se već zovu krenu vani na tekme, pa se vrate razbijenih glava, a od tamo stižu informacije o dar-maru koji su napravili po gradovima koroz koje su prošli, onda nema nikakve riječi opravdanja čak ni za ovo što je naspisao engleski tabloid.

Offline repo

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 87
  • Karma: +1/-1
Odg: U očima stranaca Hrvati su fašisti!
« Odgovori #8 : Rujan 08, 2009, 04:23:50 poslijepodne »

slazem se, uz opsku da pod pretjerivanjem mislila na to da malo toga ima veze
sa fasizmom, ustasama i sl., vise je to neko isfuravanje tih "navijaca". inace, ja bi
osobno prekinula u istom trenu svaku tekmu cim se i jedna baklja se zapali ili neka
druga idijotarija napravi.

Offline Točkica

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 395
  • Karma: +8/-4
  • Spol: Ženski
Odg: U očima stranaca Hrvati su fašisti!
« Odgovori #9 : Rujan 08, 2009, 04:26:23 poslijepodne »


Da su tako postupali suci prijašnjih godina, danas ne bismo imali ovo što imamo na stadionima i ne bismo se sramili vlastitih sugrađana kad odemo negdje vani.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: U očima stranaca Hrvati su fašisti!
« Odgovori #10 : Rujan 08, 2009, 06:45:15 poslijepodne »
Pa kad u Dubrovniku usred dana namlate Jirija Menzela, a na Kornatima Talijane pobacaju u more, nije ni čudo. Ovo čak i nisu izolirani slučajevi, ima toga i previše u svakoj sezoni.

Čudno kako uživate pljuvati po domaćima, jel' i tu na djelu pokondirena tikva koja misli da će biti "svjetskija" ako gazi svoje?

Treba se uvijek - DA; UVIJEK - zapitati i što stoji iza toga, jer ja tim ciganima - koji doma ne smiju njušku otvoriti i zucnuti da ne popiju pendrek, a ovdje, u tuđoj zemlji, bi gospodarili - ne vjerujem 98% toga što kažu... a za sve te moje navode imam i osobna iskustva, zapažanja i primjere.

Da li bi Talijani vama dali da određujete tečaj eura kada bi jeli, npr., u Rimu, a vi bi htjeli platiti u kunama, dolarima ili nekoj desetoj valuti? Ili jel' bi dali da platite onoliko koliko vi mislite da nešto košta, a ne koliko piše u cjeniku? Jer - koliko se sjećam - ti isti Talijani su šutjeli k'o zadnja govna (što i jesu) kada su malo smirili doživljaj, duboko udahnuli i kada ih se konkretno pitali što i kako... odjednom nisu imali što za reći!! No glavno da su naši dežurni "demokrati" odmah skočili, i branili ne znam što i koga... a možda su zavrijedili da ih se sve spremi u bolnicu i potopi brod, onda bi tek imali razloga sratri... no možda bi onda galama bila i manja negoli sada??

Zašto je Menzel dobio po tikviu, ne znam, ali ni ja ga ne bih prepoznao, tako da njegova popularnost nije razlog zašto je dobio... no nešto ziher je, jer - kako rekoh - ništa se ne dešava samo od sebe.

Da ste se vi vani ikada ponašali samo 10% onoga kako se mnogi od tih stranaca, koji dolaze ovdje i onda se bahate kao da su došli u zadnju svetsku pi*du materinu, ponašaju - završili bi vani u zatvoru sa trajnim izgonom iz zemalja EU, naplaćali bi se kazni da bi imali o čemu pričati iduća tri života, a zbog izgona i zabrana ne bi mogli ni do Dobove kupiti gume barem 5 godina, ako ne i duže...

Prošle godine su nekakvi šugavci iz Češke "malo popili" na Hvaru, i onda srušili nekakav stari zid iz srednjeg vijeka (što li su radili - sigurno i u Češkoj nogama lupaju i pajserima nabijaju po starim zidovima...), koji je dio spomenika kulture koji se obnavlja... debil od suca ih je kaznio sa 300 kuna zbog javnog reda i mira (galamili u 3 u noći), a za spomenik kulture - ma tko te šljivi!! Vani bi dobio 6 mjeseci zatvora, plus plaćanje restauracije, plus plaćanje odštete, plus višegodišnji izgon (ako bi bio stranac u toj zemlji). U bantustanu Hrvatskom dobije 45 € kazne, a popili su više tu večer...

Eto, ja znam zašto Hrvatska neće nikada biti ništa od onoga "što bi mi željeli" da bude, a neće biti zato jer nitko neće poštovati Hrvatsku kada je i mi sami ne poštujemo. Jer gledajući kroz prizmu svih tih nemilih događaja, ne bih baš rekao da se stvari dešavaju iz čista mira...

No sve je to i jer mi nemamo političare koji bi tamo, za nekim bjelosvjetskim stolom, nekome na fini način mogli reći da isti sere, laže, i da mi imamo svoje nacionalne interese, i da nečiji status turista ni u njihovoj zemlji ne znači ništa ukoliko isti radi sranja i probleme. Zato nam i je tako.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Tur

  • Gost
Odg: U očima stranaca Hrvati su fašisti!
« Odgovori #11 : Rujan 08, 2009, 06:55:14 poslijepodne »
Se je to lepo, al ne vidim da to opravdava njihove postupke.

Offline Alen

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 344
  • Karma: +3/-0
  • Spol: Muški
    • VG Dnevnik
Odg: U očima stranaca Hrvati su fašisti!
« Odgovori #12 : Rujan 08, 2009, 06:57:18 poslijepodne »
Pa i domaći ne prolaze ništa bolje. Mene je pred par godina lik u Starigrad Paklenici gađao kamenjem dok sam hodao po plaži za koju on tvrdi da je njegova.
The will to greatness clouds the mind
Consumes the senses, veils the signs
We each are meant to recognize.
(VNV Nation)

http://twitter.com/alenf
http://twitter.com/vgdnevnik

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: U očima stranaca Hrvati su fašisti!
« Odgovori #13 : Rujan 08, 2009, 06:57:42 poslijepodne »
Se je to lepo, al ne vidim da to opravdava njihove postupke.

Čije postupke?
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Tur

  • Gost
Odg: U očima stranaca Hrvati su fašisti!
« Odgovori #14 : Rujan 08, 2009, 06:59:18 poslijepodne »
Se je to lepo, al ne vidim da to opravdava njihove postupke.

Čije postupke?

Postupke Hrvata jebagavrag.