Autor Tema: Shopping centri, i vi u njima... i općenito kupovina...  (Posjeta: 2064 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Shopping centri, i vi u njima... i općenito kupovina...
« : Studeni 12, 2010, 01:54:27 poslijepodne »
Kako je očito da je otvaranje mnogih shopping-centara postao veliki društveni događaj u ovoj našoj maloj balkanskoj kasabi, možemo malo porazgovarati općenito o tom fenomenu (jer Hrvatska, pogotovo Zagreb, imaju više kvadratnih metara shopping-centara po glavi stanovnika negoli puno razvijenije zemlje zapadne Europe... recimo, imamo više shopping-kvadrata po stanovniku od jednog Beča, npr, iako sam Beč ima stanovnika kao cijela Hrvatska, njegova kupovna moće je neusporedivo nadmoćnija našoj, itd itd...).

Sve u svemu, kao smjernice bih dao par pitanja, onako kao natuknice, pa da malo sve te slatke i gorke muke shoppinga, iliti kupovanja, malo pretresemo...

- idete li u trgovačke (shopping) centre, i ako da - u koje, kako često, koji Vam se sviđa a koji ne?
- kojeg bi preporučili za kupnju, gdje ima povoljnijih cijena, što Vam se kod kojeg sviđa a što baš i ne??
- koliko često idete u shopping-centre, idete li tamo baš zbog potrebe, ili je i to postao oblik "izlaska" obitelji?
- koliko često, općenito, idete u velike kupnje, koje trgovine možete preporučiti, što je najčešće "meta" kupnje - ili nema pravila?

Da se baš ja odmah ne "ispucam", budem prilčekao koji odgovor, pa možda i nađemo pokoji dobar savjet za kupnju, i kroz temu razmjenu informacija da se ne luta bezveze...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Shopping centri, i vi u njima... i općenito kupovina...
« Odgovori #1 : Studeni 13, 2010, 10:20:47 poslijepodne »
Što se više šoping centara otvara to manje volim šoping!
Nemam sad vremena, ali objasnit ću zašto prvom prilikom!
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....