Anketa

Podržavate li vrijeđanja na javnim mjestima?

Da
3 (33.3%)
Ne
6 (66.7%)

Ukupno Glasova: 6

Glasanje završeno: Rujan 08, 2010, 01:39:47 poslijepodne

Autor Tema: Javna mjesta  (Posjeta: 10321 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

JosipJoža

  • Gost
Odg: Javna mjesta
« Odgovori #15 : Kolovoz 28, 2010, 03:59:52 poslijepodne »

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Javna mjesta
« Odgovori #16 : Kolovoz 28, 2010, 04:52:03 poslijepodne »
E moj joža, ako ti je TOP LISTA NADREALISTA putokaz za tvoju elokventnost i model po kojem ćeš upražnjavati komunikaciju sa sugrađanima i kolegama u HNS-u onda je stvarno Beus bio u pravu kad je zazivao nove izbore. Doduše sad mi je jasno zašto to nije znao reći na jedna civiliziran i hrvatskim građanima razumljiv način, ali nakon tvog posta stvari su puno razumljivije.

vjerovatno si još pod utjecajem dalmatinske glazbe iz TUR-a i naravno sve sile ispijene bevande u ugodnom društvu gospodina Lučića, koji ne samo da predvodi HNS-ovce u feštama, događanjima naroda i sličnim eventima, nego je njegov osebujan smisao za društveno politički radu u zajednici i prešao granice Hrvatske.
Sam pogled na fotografiju ne ostavlja ravnodušnim ni najveće pristalice tvrtke BADEL.
Gospodin Lučić je svojevremeno bio savjetnik za kulturu u VG, nakon odlaska Picule mislim da bi bilo dobro da pokuša radit kao PR za navednu firmu BADEL
kako kaže jedna pjesma:

Jedan pogled dovoljan je bio





"Za zanosan hod i sjaj u očima, koristite BADEL proizvode"
« Zadnja izmjena: Kolovoz 28, 2010, 05:25:56 poslijepodne Mile car »
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Javna mjesta
« Odgovori #17 : Kolovoz 28, 2010, 05:03:32 poslijepodne »

viš kak ti sve znaš, kak si pametan, ja bi te odmah zaposlio u VG Čistoću. ^-^



Vidis, ja se divim tvojoj promocurnosti... i pameti, ljepo je da ti sve znas.
Za razliku od tebe, ja se ne bojim reci tko sam i sto sam... mada vidim da ti to vec sve znas, sto mene nimalo ne dira.
No druga je stvar sto ti na forumu insuniras na to tko je to, a to je na svakom forumu kaznjivo, pa tako i na ovome, ako sam ne zelim da se sazna tko sam, zato pozivam moderatora i admina da poduzmu mjere oko te tvoje insunacije.

JosipJoža

  • Gost
Odg: Javna mjesta
« Odgovori #18 : Kolovoz 28, 2010, 05:17:54 poslijepodne »
Ovdje stavrno ne razumijem o čemu ti pišeš, za što to mene optužuješ, čitam sam sebe i nemogu dokučiti šta je pisac htio reći vezano uz moj gornji post. Možda sam ja glup, možda mi je ova promjena vremena udarila u glavu ali ne kužim, daj me prosvijetli molim te lijepo.

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Javna mjesta
« Odgovori #19 : Kolovoz 28, 2010, 05:19:42 poslijepodne »
onda si glup, gle, onda ti stvarno nema pomoci... pa ako si glup, izvini sto sam trazio admina za tvoj ban. ali ako nisi glup, onda moj zahtjev ostaje. pa ti sada odluci sto si... a adminu i moderatoru cu na Pp objasniti o cemu se radi.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Javna mjesta
« Odgovori #20 : Kolovoz 28, 2010, 05:34:48 poslijepodne »
Nemoj, nemoj...  ^-^ ^-^ ^-^

Dečki, dajte malo na loptu, kiša pada, nemrete se baš uvijek igrati...  ;) ;) ;)
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

JosipJoža

  • Gost
Odg: Javna mjesta
« Odgovori #21 : Kolovoz 28, 2010, 05:39:54 poslijepodne »
Ja prelazim malo na vaterpolo ;)

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Javna mjesta
« Odgovori #22 : Kolovoz 28, 2010, 06:51:45 poslijepodne »
Nije vaterpolo ni tako loš sport.

Što se tiče baniranja, osobno ne bi nikad nikog banirao osim u extremnim slučajevima.

Ajde sad kad smo se dobro narazgovarali sad možemo svi zajedno na jednu dobru janjetinu, ali bez medijskog pokrovitelja, ili bez informacija za medije.
To bi mogli nazvati radnim imenom "konstruktivno, društveno okupljanje politički svjesnih građana, koji žele promjeniti naše malo misto"

S obzirom na pročitano, s ovog foruma taj event nebi se puno razlikovao od priloženog video uratka naših susjeda.
Samo republičke zastave zamjenite stranačkim i to je to.....


Rokeri s Moravu - Tajna vecera
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...