Autor Tema: Uvoz iz Kine  (Posjeta: 3877 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Uvoz iz Kine
« : Kolovoz 05, 2011, 02:28:37 prijepodne »
Čemu služi sajt

Svi smo primetili da u poslednjih par godina imamo nove susede kosih očiju uvek nasmejane i spremne da nam nešto prodaju. Pa dobro, ali zašto u ovo doba globalizacije kad je sve na klik dostupno, zašto ne preuzmemo stvar u svoje ruke, zašto mora neko da nam dođe iz Kine i prodaje tu jeftinu robu. Zašto mi ne bi mogli biti uvoznici i prodavci te iste robe?
...
Trgovina sa robom iz Kine je već dugi niz godina najunosniji posao, ma gde da ste. Međutim država bez proizvodnje je osuđena na propast. Mi zbog toga podržavamo uvoz i preradu jeftine sirovine iz Kine, njenu prodaju i plasman na tržišta EU i Rusije, i otvaranje zajedničkih kompanija na našim prostorima.

Još jednom ponavljamo smatramo da smo najidealniji prostor za tako nešto, jer smo na sličnom (istom) govornom području, a imamo otvorene prolaze i ka istoku i ka zapadu
...
www.uvozizkine.com
wwwg tablice

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Uvoz iz Kine
« Odgovori #1 : Kolovoz 05, 2011, 10:11:18 prijepodne »
Odo ja na tu stranicu, kad tam s desne strane tečaj EUR: 102.42!!! Mislim si - to neki zajeb, neka skripta im ne dela, i kliknem ja na taj tečaj i gle! Tečaj je od narodne banke iz Srbije! Jesam se iznenadil...    :)

Odma znaš s kim imaš posla.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Uvoz iz Kine
« Odgovori #2 : Kolovoz 05, 2011, 10:52:43 prijepodne »
Očito su tu stranicu pokrenuli "znalci" koji nemaju blage veze kako stvari funkcioniraju, i osim svoje frustracije nemaju što za ponuditi, a htjeli bi dići pobunu i tako pridobiti istomišljenike.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Uvoz iz Kine
« Odgovori #3 : Kolovoz 05, 2011, 11:24:50 prijepodne »
Prinami takove očito fali.
Nekaj sem bludel po netu i naletim na ovo;

Citat:
...
Blagajnica   08.01.2008., 18:46
ja sam prije nekih 6 mjeseci htjela otvoriti biznis u tom sektoru.
zvala jednu uglednu firmu. tri boksa 1mil kn pa se ti msli. naravno vise od 60% ti uzme drzava na razne dozvole i strucna misljenja.
inace, biznis je imao veliku buducnost, ali milja kuna pa s tom lovom mogu pokrenuti sto god hocu.

P.S. naravno odustala. na trzistu postoje i druge tvrtke, ali negdje cijela investicija ne ide ispod 500k kn.
Ako netko ima bolju informaciju neka me slobodno demantira.
tako je bilo u mom slucaju. vi mozda imate vise srece.
...

testdriver   05.05.2009., 21:24
po mojem mišljenju malo su se oni precijenili sa tom cijenom opreme, ja sam svom jednom kolegi u bosni uvezao autoparonicu iz kine, napravio je 4 boksa i 2 usisavača, sve skupa nije koštalo više od 20000 €,  isto tako nakupovali smo raznih rezervnih dijelova ako nešto pođe po zlu pa da ima uvijek pri ruci, također veliki plus je to jer su mašine sve sa toplom vodom koje pet puta bolje peru

isto tako treba gledati da većina ljudi koji koriste te self service praone ne očekuju da se auto sjaji kao na auto showu nego da bar malo bude čišći, isto tako moreš kupiti dobar šampon ili set za čiščenje felgi i auto če biti ok, također kinezi su nam sredili da aparati primaju BH MARKE tako da i to radi, 1 marka 4 minute pranja i to je to.
http://www.forum.hr/archive/index.php/t-181604.html

I iščem do to uvozi prinami,kad ono...neeeeeemaaaaaa....
Samo ova dosta zanimliva stranica,mene ko laiku ekonomije i trgovine.
wwwg tablice