Autor Tema: Pride  (Posjeta: 9584 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Pride
« : Lipanj 17, 2011, 08:38:25 poslijepodne »
I tko ce sutra na paradu?

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Pride
« Odgovori #1 : Lipanj 17, 2011, 10:27:39 poslijepodne »
Angie, kokot, jaguar i mile car.

To su oni deklarirani.

Molim ostale da ih ne gađaju ciglama.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: Pride
« Odgovori #2 : Lipanj 17, 2011, 11:12:49 poslijepodne »
Angie, kokot, jaguar i mile car.

To su oni deklarirani.

Ne spominji ime moje uzalud. 8)
I tebi bi dobro došle one parketarske.....za deklariranu ekipu. ;D

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Pride
« Odgovori #3 : Lipanj 17, 2011, 11:26:10 poslijepodne »
Jaguar, kaj se ti pališ na guranje ...   Sleđu je krivo, misli ako on ide na paradu da moraju i drugi ... To sleđovo stanje se zove BOLEST ... na njegovu žalost.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Pride
« Odgovori #4 : Lipanj 17, 2011, 11:34:40 poslijepodne »
Ni problem oditi na paradu, pitanje je samo s koje strane kordona mislite biti  :D :D :D .
Po meni, najspametneše bi bilo i jednima i drugima doma ostati.
Građanska prava svima su ista , a svoj svjetonazor i sexualnu orijentaciju neka svatko živi onako kako želi ali pritom nitko nikome ne mora javno nametati svoj stav.
Zaprav, kakva se atmosfera stvorila,  više ni prijatelu v birtiji , ak se ne slažeš z njegovim mišljenjem , onak šatrovački, nesmeš reći, "pederu jedan" jer bi ti mam uskok mogel pokucati na vrata i optužiti te za zločinački pothvat iz mržnje.
« Zadnja izmjena: Lipanj 17, 2011, 11:59:27 poslijepodne Vegi »

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Pride
« Odgovori #5 : Lipanj 18, 2011, 01:32:04 prijepodne »
Kaj ni Kro kap pobedil na nekteromu prajdu?   ;D  ;D  ;D
wwwg tablice

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Pride
« Odgovori #6 : Lipanj 18, 2011, 05:48:59 prijepodne »

Zaprav, kakva se atmosfera stvorila,  više ni prijatelu v birtiji , ak se ne slažeš z njegovim mišljenjem , onak šatrovački, nesmeš reći, "pederu jedan" jer bi ti mam uskok mogel pokucati na vrata i optužiti te za zločinački pothvat iz mržnje.

Jel nije to prestrasno? Jel to nasa vlast sve radi samo da bi se uguzila europi? Samo cekam da vidim sljedeci pride i to pedofilski... pa i oni su samo drugaciji, nista drugo... mozda im se i odobri da se zene sa djecom. A jos dalje, pride za pravo braka sa zivotinjama... zasto nebi neki pastir volio svoju ovcu toliko da je ozeni? Pa on ima na to pravo, ljubav nema granica!

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Pride
« Odgovori #7 : Lipanj 18, 2011, 05:49:37 prijepodne »
Angie, kokot, jaguar i mile car.

To su oni deklarirani.

Molim ostale da ih ne gađaju ciglama.

Samo da tvoja cigla prva ne poleti hahahaha

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Pride
« Odgovori #8 : Lipanj 18, 2011, 09:51:29 prijepodne »
Nebu, jerbo se nadam da dok ja dođem do grada u noćnu smjenu - ta šarena bagaža će se već razići. A i onda neće biti vremena isprobati poneki izbačaj... i tako, dok meni ne smrkne, njima ne svane.

Kokot - ak si ti obrazac zdravlja, ja zdrav ne želim biti, ja sam onda sretan kaj sam bolestan. Pogotovo ak to ti veliš...  ::) ::) ::)
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Pride
« Odgovori #9 : Lipanj 18, 2011, 11:39:05 prijepodne »
sleđ ... opet si počeo prvi ... da ne bude zabune ...  velim ja, nisi ti kriv, kriva je majka priroda i tata iluzionist ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Pride
« Odgovori #10 : Lipanj 18, 2011, 04:37:36 poslijepodne »
Tak je, u pravu si. Imaš majicu duginih boja na sebi?
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Bilaj

  • Gost
Odg: Pride
« Odgovori #11 : Lipanj 18, 2011, 07:05:48 poslijepodne »
Danas na RTL-u su rekli da je osiguranje Pride-a koštao milion kuna.

Još nigdje nisam vidio da je itko rekao da je tih miliun kuna neodgovorno trošenje novaca u trenutku kada je zemlja u krizi. Nitko nije rekao da svi ljudi moraju platiti Pride. Nitko nije rekao da nek homoseksualci sami plate osiguranje.

Iskotvremeno za relaciju oko 300,000 ljudi je dočekalo papu te je to koštalo 14 miliuna kuna. To bi bilo 46 kuna po pristunom dok pride košta 250 kuna po prisutnom. Ali se zato napadalo papih dolazak; pride ne. 

Eto toliko za relaciju.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Pride
« Odgovori #12 : Lipanj 18, 2011, 09:13:40 poslijepodne »
Pa neće pederi na svoje...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Pride
« Odgovori #13 : Lipanj 18, 2011, 10:49:28 poslijepodne »
Još nigdje nisam vidio da je itko rekao da je tih miliun kuna neodgovorno trošenje novaca u trenutku kada je zemlja u krizi. Nitko nije rekao da svi ljudi moraju platiti Pride. Nitko nije rekao da nek homoseksualci sami plate osiguranje.

Je,vele,ĐiPi je koštal 1,000.000.00 "veverica".
Skup pederluk...

Tak je, u pravu si. Imaš majicu duginih boja na sebi?

Kaj je bila Univerzijada?  :D
wwwg tablice

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Pride
« Odgovori #14 : Lipanj 18, 2011, 11:42:03 poslijepodne »
Danas na RTL-u su rekli da je osiguranje Pride-a koštao milion kuna.

Još nigdje nisam vidio da je itko rekao da je tih miliun kuna neodgovorno trošenje novaca u trenutku kada je zemlja u krizi. Nitko nije rekao da svi ljudi moraju platiti Pride. Nitko nije rekao da nek homoseksualci sami plate osiguranje.

Iskotvremeno za relaciju oko 300,000 ljudi je dočekalo papu te je to koštalo 14 miliuna kuna. To bi bilo 46 kuna po pristunom dok pride košta 250 kuna po prisutnom. Ali se zato napadalo papih dolazak; pride ne.  

Eto toliko za relaciju.
Pa normalno je bilo za očekivati da trošak nebu niko spomenul, jer oni koji su toliko glasno komentirali troškove za osiguranje papinog dolaska , sad su bili med svojima.

Jad i bijeda od povorke, marširali su centrom Zagreba sablasno praznim ulicama.
Mislim, dostatno da shvate kako ostatak građana percipira ovo silovanje centra grada.
Nije mi jasno zašto ne izaberu recimo Bundek ili Jarun , prijave cjelodnevni tulum pa nek paradiraju i delaju kaj hoće, vjerujem nitko se nebi bunio, ovak niti je to štovanje demokracije , niti borba za poštivanje ljudskih prava, već isključivo namjerno planirana provokacija s tendencijom izazivanja negativne reakcije, al drugo i nije bilo za očekivati, ipak su to pederska posla.
« Zadnja izmjena: Lipanj 18, 2011, 11:45:36 poslijepodne Vegi »