Autor Tema: Istočna obilaznica  (Posjeta: 15219 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline xyzzyx

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 37
  • Karma: +0/-0
Istočna obilaznica
« : Kolovoz 24, 2013, 07:50:19 prijepodne »
Vidim da svi trube o otvaranju istočne obilaznice, no nitko ama baš nitko ne pita niti ga je briga da li su postavljene rampe na križanju (kod Rakarja) ceste i rulne staze za avione kod ZTC-a!?

Pa kak misle regulirati promet na tom križanju, pa tamo će biti svaki dan sudar ako ne zatvore te prolaze sa rampama, kao i sve ostale rupe sa betonskim blokovima....Nevjerojatno. Zatvorite te divlje prolaze jer će se moroni provlačiti svuda i ugrožavati sve nas ostale !
« Zadnja izmjena: Kolovoz 24, 2013, 07:56:24 prijepodne xyzzyx »

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Istočna obilaznica
« Odgovori #1 : Kolovoz 24, 2013, 10:41:53 prijepodne »
Daj to sve malo pojasni, ja te niš nisam skužio... kakva rulna staza, križanje, sudari, ugrožavanja...??
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Istočna obilaznica
« Odgovori #2 : Kolovoz 25, 2013, 10:13:00 prijepodne »
... očito se misli na križanje gdje (za sada) obilaznica presjeca cestu koja dolati od ZTZ-a ... Ako si imao prilike voziti se onih 3-4 dana kad je bila otvorena obilaznica, mogao si vidjeti da će se ulaz na obilaznicu i fizički onemogućiti. Privremeno su onda bile postavljene betonske ograde (new jersey), a vjerojatno je da će i onda, kad se obilaznica pusti u promet na isti način biti zabranjen prolaz.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Istočna obilaznica
« Odgovori #3 : Kolovoz 25, 2013, 10:51:48 prijepodne »
Tu cestu treba općenito zatvoriti i neka ista bude jednosmjerna i samo za potrebe ZTZ-a.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Istočna obilaznica
« Odgovori #4 : Kolovoz 25, 2013, 02:07:50 poslijepodne »
...
Tu cestu treba općenito zatvoriti i neka ista bude jednosmjerna i samo za potrebe ZTZ-a.


hm ...  ovo je stručno tumačenje kako bi trebalo to napraviti. 

pročistač ?
vlasnici polja oko ZTZ-a ?
vlasnici vikendica iza ZTZ-a ?

vlasnici parcela mogu i helikopterom na svoje parcele ili radno mjesto.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Istočna obilaznica
« Odgovori #5 : Kolovoz 26, 2013, 11:52:17 prijepodne »
Pa ja nisam rekao da se ta cesta skroz zatvori ili ukine, no neka postane samo slijepa ulica gledano sa strane ulaza iz VG kod veterinarije ili slijepa ulica sa druge strane piste za potrebe stanara... iako nemam pojma koliko njih u tom području, vrlo uskom uz piste i osobito uz ogradu ZTZ-a, ima uopće ikakve njive i posjede... pa nije ta cesta od EuroPetrola do piste uz ogradu ZTZa jedina prometnica, mogu oni doći i sa druge strane... a može se i ta pista staviti konačno van uporabe, ne sjećam se kada je tamo poletio ili sletio zrakoplov, a za potrebe kojekakvih utrka ubrzanja i sličnih show-događanja pista je ionako debelo preduga...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Istočna obilaznica
« Odgovori #6 : Kolovoz 26, 2013, 03:54:14 poslijepodne »
... i nedavno sam opet naišao taman kad su šlepali Canadera od Zmaja preko obilaznice na aerodrom ... 

a da se dio piste od veterinarske stanice korisno iskoristi i preuredi za razne aktivnosti tipa street race i sl ... slažem se.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline xyzzyx

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 37
  • Karma: +0/-0
Odg: Istočna obilaznica
« Odgovori #7 : Listopad 06, 2013, 08:46:49 prijepodne »
Mene i dalje zanima kako misle spriječiti kamikaze (prije rakarskog križanja) koje će skrenuti na obilaznicu (koristeći cestu za vuču aviona) i presječi
put onima koji će voziti 80-100kmh obilaznicom, ja tu ne vidim nikakve rampe niti išta slično. Istina postavili su rampe, ali za avione, no ne i za balkance,
njima one dvije pune crte ne znače ništa.....

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Istočna obilaznica
« Odgovori #8 : Listopad 06, 2013, 10:49:29 prijepodne »
... i mene zanima, hajde da se strpimo "još par dana" samo ne znam što oni smatraju pod ono  PAR ... ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline prvivozac

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 50
  • Karma: +0/-0
Odg: Istočna obilaznica
« Odgovori #9 : Listopad 11, 2013, 10:34:57 prijepodne »
Gdje se može saznati kad će se otvoriti istočna obilaznica?

Offline spoofy

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 125
  • Karma: +0/-0
Odg: Istočna obilaznica
« Odgovori #10 : Listopad 11, 2013, 11:08:46 prijepodne »
Kod neke babe vračare koja ima kristalnu kuglu :D

Gdje se može saznati kad će se otvoriti istočna obilaznica?

Offline prvivozac

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 50
  • Karma: +0/-0
Odg: Istočna obilaznica
« Odgovori #11 : Listopad 11, 2013, 12:26:31 poslijepodne »
mislio sam da to važi samo za autoput VG-ZG, ali očito je i s ovim takva situacija

Offline spoofy

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 125
  • Karma: +0/-0
Odg: Istočna obilaznica
« Odgovori #12 : Listopad 11, 2013, 01:03:22 poslijepodne »
A kad je u Gorici ikada bilo drukčije? Tržnica, dvorana, ceste, kanalizacija po donjem turopolju...

mislio sam da to važi samo za autoput VG-ZG, ali očito je i s ovim takva situacija

Offline prvivozac

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 50
  • Karma: +0/-0
Odg: Istočna obilaznica
« Odgovori #13 : Listopad 11, 2013, 09:37:58 poslijepodne »
da, čudna karma... nisam baš upućen jer sam relativno nedavno došao, i ne znam kako si objasnit. A vidim da se sami Goričani trude oko svega i cijene svoj grad.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Istočna obilaznica
« Odgovori #14 : Listopad 16, 2013, 06:37:33 prijepodne »
... prošlo je i tih "par dana" ...  ima li tko kakvu informaciju ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.