Autor Tema: Nitko kao Ante!  (Posjeta: 4170 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

amarkulin

  • Gost
Nitko kao Ante!
« : Ožujak 17, 2011, 10:31:40 prijepodne »
Genije!

http://www.jutarnji.hr/nitko-kao-ante-nije-odgojio-sina-i-kcer--osvajace-devet-olimpijskih-medalja-i-svih-trofeja-u-svom-sportu/931571/

Gipsove pobjede

Janica Kostelić

Olimpijske igre
Zlato Salt Lake City 2002. slalom
Zlato Salt Lake City 2002. veleslalom
Zlato Salt Lake City 2002. kombinacija
Srebro Salt Lake City 2002. superveleslalom
Zlato Torino 2006. kombinacija
Srebro Torino 2006. superveleslalom

Svjetska prvenstva
Zlato St. Moritz 2003. slalom
Zlato St. Moritz 2003. kombinacija
Zlato Bormio 2005. slalom
Zlato Bormio 2005. spust
Zlato Bormio 2005. kombinacija

Svjetski skijaški kup
Veliki globus SSK 2001. ukupna pobjeda
Mali globus SSK 2001. slalom
Mali globus SSK 2001. kombinacija
Veliki globus SSK 2003. ukupna pobjeda
Mali globus SSK 2003. slalom
Mali globus SSK 2003. kombinacija
Mali globus SSK 2005. kombinacija
Veliki globus SSK 2006. ukupna pobjeda
Mali globus SSK 2006. slalom
Mali globus SSK 2006. kombinacija

Ivica Kostelić

Olimpijske igre
Srebro Torino 2006. kombinacija
Srebro Vancouver 2010. superkombinacija
Srebro Vancouver 2010. slalom

Svjetska prvenstva
Zlato St. Moritz 2003. slalom
Bronca Garmisch 2011. super G

Svjetski skijaški kup
Mali globus SSK 2002. slalom
Mali globus SSK 2011. superkombinacija
Veliki globus SSK 2011. ukupna pobjeda

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Nitko kao Ante!
« Odgovori #1 : Ožujak 17, 2011, 11:02:19 prijepodne »
Kakve to veze ima s - ODGOJEM??
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

amarkulin

  • Gost
Odg: Nitko kao Ante!
« Odgovori #2 : Ožujak 17, 2011, 11:49:14 prijepodne »
Kakav vražji odgoj? Stavio sam temu u sport, jer je Gips najbolji sportski trener na svijetu...

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Nitko kao Ante!
« Odgovori #3 : Ožujak 17, 2011, 12:41:02 poslijepodne »
Kakav vražji odgoj? Stavio sam temu u sport, jer je Gips najbolji sportski trener na svijetu...
Ma on ne komentira tvoj post nego članak u jutarnjem, samo se ne zna jasno izraziti.   :)

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Nitko kao Ante!
« Odgovori #4 : Ožujak 17, 2011, 02:16:26 poslijepodne »
Ja sam se vrlo jasno izrazio (dokaz je sto si cak i ti shvatio od prve!), tako da se koji put obratis i Andjelku za nerazumijevanje, a ne serendati na silu protiv mene...  :-X
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

amarkulin

  • Gost
Odg: Nitko kao Ante!
« Odgovori #5 : Ožujak 17, 2011, 02:31:30 poslijepodne »
Problem je kaj Sledge ne zna kaj je odgoj.  :-[
Odgoj se u biti sastoji od odgoja i obrazovanja. Evo ti par stručnih definicija:

Brezinkina definicija odgoja: “Odgoj čine socijalne radnje kojima ljudi pokušavaju u bilo kojem pogledu trajno poboljšati sklop dispozicija drugih ljudi ili pak održati vrijedne komponente tih dispozicija”.

Prema Nohlu odgoj je “brižan odnos zrela čovjeka prema čovjeku u razvoju i to radi njegova dobra, tako da dođe da vlastitog života”

U Enciklopediji leksikografskog zavoda iz 1968. godine definicija odgoja glasi:
»Odgoj je svjesna i planska djelatnost u smislu upravljanja duhovnim i tjelesnim razvitkom. U općem širem značenju odgoj obuhvaća sveukupnu pedagošku aktivnost, prema tome i obrazovanje i nastavu. U užem značenju predstavlja ukupnost mjera i postupaka (npr. u roditeljskom domu, u izvanškolskom životu uopće) koji teži oblikovanju ličnosti."


Kaj drugo iz ovoga zaključiti - nego da je forumaš nadimka Sledgehammer TEMELJITO NEODGOJENA OSOBA...  :-[
« Zadnja izmjena: Ožujak 17, 2011, 02:39:19 poslijepodne amarkulin »

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Nitko kao Ante!
« Odgovori #6 : Ožujak 17, 2011, 02:37:12 poslijepodne »
Ja sam se vrlo jasno izrazio (dokaz je sto si cak i ti shvatio od prve!), tako da se koji put obratis i Andjelku za nerazumijevanje, a ne serendati na silu protiv mene...  :-X
Problem je kaj zbilja nis od prve shvatio kao što ti to tvrdiš, čak sam se i čudio kaj ti to pišeš, pa sam išel prvo provjeriti kaj u članku piše. Tak da i dalje stoji ono kaj sam Andjelku reko. Da si se konkretno referenciral na članak, onda bi to bilo nekaj drugo.

No, da se vratim na temu. Odgoj stvarno nema veze sa talentom, ali ima puno veze sa promicanjem i usavršavanjem nekih osobina. Tako da je njegov odgoj i te kako imao utjecaj na Janine i Ivičine sportske rezultate.