Autor Tema: Tržnica se seli  (Posjeta: 74737 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline kiki

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 35
  • Karma: +0/-0
Odg: Tržnica se seli
« Odgovori #120 : Studeni 06, 2013, 02:32:03 poslijepodne »
Ja se samo nadam da su prije taj komad kraj škole prodali Žužiću da im može iznajmljivati za tržnicu (koja to, kao, neće biti) ;-)

Dijete mi ide tam u školu i nisam sretan jer za par let bude i drugo išlo, ali ako je to način da se VG riješi ucjena nekakvih "poduzetnika" onda nek se tržnica seli. Ionak bude i to malo seljaka koji imaju kaj prodati, propalo, pa ni tržnice nebu trebalo. Imamo Lidle, Bille i ostale gde moremo kupovati europsko i ostalo smeće.

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Tržnica se seli
« Odgovori #121 : Studeni 06, 2013, 08:00:15 poslijepodne »
Ajmo to gledati pozitivno: bar djeca nebudu morala trčati prek ceste jedne i druge dok dojdu do placa i kupe si kakav gablec.
Ovak bu si mogla kupiti koju jabuku ili koji sir bez da moraju prelaziti prek ceste. ;-)

Offline mali medo

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 36
  • Karma: +0/-1
Odg: Tržnica se seli
« Odgovori #122 : Studeni 10, 2013, 11:24:07 prijepodne »
Danas sam vidjela da su frižidere u kojima se prodaje sir preselili na onu stranu tržnice uz parkiralište. Nadam se da će i zelenu tržnicu tamo preseliti. Barem će imati krov nad glavom. A mora biti da su si gradonačelnk i Žužić prijatelji jer sam vidjela da su Žužićevi mikseri vozili beton za ogradu "javnog gradskog prostora" u Školskoj ulici.