Autor Tema: Klikajte do kraja klikovi Turopolja  (Posjeta: 7980 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

plemenitashica

  • Gost
Odg: Klikajte do kraja klikovi Turopolja
« Odgovori #15 : Rujan 04, 2009, 05:47:33 poslijepodne »
Ha ha ha  ;D
I oprostite svi na spamanju!

A da se vratim na temu: za očekivati je da će nas ovdje pokušavati ometati, trolati, spamati i napadati neki određeni kojih nije dugo bilona starom forumu.
Baš me zanima koliko će im trebati vremena da nas najdu i krenu u akciju  :-\

Mogu vam reći da su me iznenadili.

Očekivala sam jučer, na dogovoru jer je bio javan i najavljen, cijeli tim fotoreportera, novinara, fotografa, paparazza... bila na frizuri, spedikirala nokte na "frenč", oblekla dindrlicu, bila na šminkanju, pazila da ne govorim preglasno, pazila kaj pijem.... uglavnom na sve sam pazila da me što bolje i ljepše dožive, ali razočarali su me. Nigdje niti jednog.  ;)

Ali sigurna sam da su jako dobro pročitali sve teme na http://iz.vg/ i da im je već jasno da se bez njih može, kak veli fittt - lakše se diše.   :)

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Klikajte do kraja klikovi Turopolja
« Odgovori #16 : Rujan 04, 2009, 07:39:28 poslijepodne »
Ma meni je jedino žal kaj su se na službenim stranicama grada našpinđili kak da su oni nekakva stvarna slika grada. A ono sve Hamlet u mrduši Velikoj  ::)
Ste vidli onu fotku na na gradskim vijestima?
Ovu malu gornju kliknite kad otvorite ovaj link http://www.gorica.hr/2009/09/gradski-celnici-u-scitarjevu-i-crnkovcu/
Nadahnjujuće, nema šta  :D
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline Rožica-ljutibijes

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 235
  • Karma: +2/-0
Odg: Klikajte do kraja klikovi Turopolja
« Odgovori #17 : Rujan 04, 2009, 09:05:30 poslijepodne »
Dobro veče, klikovi Turopolja (naprije entuzijasti, oni uvijek hrabri, oni koji samo gledaju i čitaju, oni koji su dobre volje ...), evo i mene.
Najprije, svima lijepi pozdrav, a posebno velika HVALA ovoj ekipi-entuzijasta koji su stvorili u tako kratkom vremenu ovaj forum, te mi omogućili da se priključim i uključim.
Lijepo mi napisano u profilu "samo gledam" što je točno bilo, ali više ne bude, hvala Klikovima koji znaju i hoće i mogu, a kojima vjerujem, jer ovdje zaista "lakše dišem".

Iskrene čestitke i veliko Hvala.


Možda ovaj post ne spada ovdje, pa molim da bude premješten u odgovarajuću temu ako je potrebno.

PS. Točkica, lijepo prosim na forum vašu zbirku smajlića, koji su prekrasni i za svaku prigodu, a Rožica voli smajliće LP
      Dajte, molim lijepo, da i meni netko nekako stavi kvačicu na imenu Rožica.

Offline Točkica

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 395
  • Karma: +8/-4
  • Spol: Ženski
Odg: Klikajte do kraja klikovi Turopolja
« Odgovori #18 : Rujan 04, 2009, 10:43:14 poslijepodne »


Rožica, hvala na lijepim riječima. Ma svi su dobrodošli, pogotovo oni dobre volje.

A što se tiče smajlića, to je moja osobna kolekcija koju dugo skupljam i marljivo proširujem kad god uočim neki zgodan smajlić. Vrlo ću ga rado podijeliti sa vama, samo kad bi mi admin rekao kako. No do tada možete riješiti sve i sami: spremite svaki smajlić koji nađete na mojim postovima (desnim klikom) i pohranite ga negdje na svoj komp. Najbolje na "My pictures" ili negdje slično. Onda se registritrajte na nekom od portala koji omogućava razmjenu fotografija i na njega uploadajte sve spremljene smajliće. Od tud ih možete postavljati na forum.

Offline Nino_vg

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 159
  • Karma: +1/-0
  • Spol: Muški
Odg: Klikajte do kraja klikovi Turopolja
« Odgovori #19 : Rujan 04, 2009, 11:07:22 poslijepodne »
Fala ti dragi bogek na našim KLIKAVCIMA!
riječi su isto kao i gomila ljudi, nije nužno znati za sve, izaberi za sebe samo one prave.. j,b.štulić