Autor Tema: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica  (Posjeta: 49652 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

acer1

  • Gost
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #120 : Ožujak 19, 2010, 06:13:33 poslijepodne »
Hahahahaha tko je to branio čast i moral Fabijančićke i Robića?
A kad tamo čudni neki izbori

Offline brzi

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 92
  • Karma: +0/-0
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #121 : Ožujak 19, 2010, 11:40:23 poslijepodne »

A kakav si ti tek....toliko si dobro lažirao Goričku konvenciju (38 istovjetna listića) i dobio na važnosti da te je Mihael Zmajlović angažirao u svoju komisiju....

Pa vidis da se sve može samo kad se hoće!  8)

Sutra primam lentu na Iblerovom, oces mi doc zapljeskat? Ajde pliz, puno bi mi znacilo!!! :'(
I zemi pajdu sa sobom! ;)

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #122 : Ožujak 20, 2010, 09:01:02 prijepodne »
Citat:
Sutra primam lentu na Iblerovom


Aha, kužim, obznanjuješ svoj doprinos u raspuštanju GO SDP-a Velike Gorice?? :'(

Offline brzi

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 92
  • Karma: +0/-0
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #123 : Ožujak 21, 2010, 12:59:08 poslijepodne »
Citat:
Sutra primam lentu na Iblerovom


Aha, kužim, obznanjuješ svoj doprinos u raspuštanju GO SDP-a Velike Gorice?? :'(

Doprinos je doprinos, kakav je takav je!!!  ;)

acer1

  • Gost
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #124 : Ožujak 21, 2010, 09:13:54 poslijepodne »
E muha, ali ti ljudi nisu ODBAČENI, daj shvati to. da su svjesni činjenice da je njihovo vrijeme proslo, sve bi bilo u redu, ali posto su to sve, ja bi ih nazvao nekom vrstom megalomana, nemoze se sa njima vise suradivati. jednostavno, za njih je bilo mjesta, to sigurno, ali su svojim ponasanjem koje granici sa ponasanjem djeteta od 2 godine posrali se sami sebi u zdjelu iz koje su duuuugoo duuuuugoooooo jeli.

Ovo si jako dobro rekao, ali to bi vrijedilo samo za neke od nabrojanih (Rapa, Vidić i Pišl) za druge mi je nerazumljivo.
Za Rapu je opće poznato da surađuje samo s onima od kojih ima koristi.

Offline brzi

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 92
  • Karma: +0/-0
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #125 : Ožujak 22, 2010, 12:18:47 poslijepodne »
...ali to bi vrijedilo samo za neke od nabrojanih (Rapa, Vidić i Pišl) za druge mi je nerazumljivo.
Za Rapu je opće poznato da surađuje samo s onima od kojih ima koristi.

op...op... kaj je sad to pak???!!!! ??? Aha, sad su samo neki kadrovi oštećeni i zanemareni, a ovi gore nabrojeni su zaslužili kaj nisu prošli na konvenciji???!!!

Za koga ti nije jasno, za Matu Perkovića ili Dragu Trupčevića?

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #126 : Ožujak 23, 2010, 08:52:24 prijepodne »
Citat:
Za koga ti nije jasno, za Matu Perkovića ili Dragu Trupčevića?

Perković je organizirao prosvjede stanara u predizborno vrijeme po radi poskupljenja grijanja...lik je odradio svoj dio posla, obećano mu je zauzvrat da će ga nagraditi...i jesu...IZBACIVANJEM...sdp-ovska posla....

acer1

  • Gost
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #127 : Ožujak 23, 2010, 07:53:34 poslijepodne »
op...op... kaj je sad to pak???!!!! ??? Aha, sad su samo neki kadrovi oštećeni i zanemareni, a ovi gore nabrojeni su zaslužili kaj nisu prošli na konvenciji???!!!
Za koga ti nije jasno, za Matu Perkovića ili Dragu Trupčevića?

Evo ovako što se tiče Rape koju si spomenuo, da te pitam dali ti uopće poznaš njeno političko djelovanje u cijelosti?
Što upoće znaš o toj ženi? Dali znaš da je ona bila u SDP-u preoznatljiva dok ti nisi ni krenuo u srednju školu, a od tvojih nitko nije ni želio ući u prostorije SDP-a.
Da je ista ta žena sama ljepila plakate SDP-a 90-tih godina dok si se ti bezbrižno igrao u školskom dvorištu.
Da je ona zastupala ciljeve socijaldemokracije kad su mnogi skrivali svoje partijske knjižice i brže bolje trčali se krstit u crkvu sa 40 godina, ta je žena ostala dosljedna svojoj ideologiji. Znam da ovo zvuči kako kontraditorno u odnosu na moj prethodni post ali je činjenica i ono u prvom postu i ovo u drugom. Ako te baš zanima što me zanima zanima me osim Drage Trupčeviće koji je stvarno ostavio trag u VG politici a pogotovo u VG SDP-u, kako to da se nije moglo naći mjesto za njega? odnosno da se nije moglo lobirati  barem u tom pravcu? I na kraju moje bi pitanje bilo za tebe da mi objasniš ali objektivno, koje su to tvoje kvalitete ispred kvaliteta Mirele Gajić? Ovdje bi te molio da budeš full iskren i objektivan koliko je to moguće više.

Offline brzi

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 92
  • Karma: +0/-0
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #128 : Ožujak 24, 2010, 12:18:32 prijepodne »
Perković je organizirao prosvjede stanara u predizborno vrijeme po radi poskupljenja grijanja...lik je odradio svoj dio posla, obećano mu je zauzvrat da će ga nagraditi...i jesu...IZBACIVANJEM...sdp-ovska posla....

Ma za Nobela bi ga kandidirao!!!!

Offline brzi

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 92
  • Karma: +0/-0
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #129 : Ožujak 24, 2010, 12:49:58 prijepodne »

Evo ovako što se tiče Rape koju si spomenuo,

Ako te baš zanima što me zanima zanima me osim Drage Trupčeviće koji je stvarno ostavio trag u VG politici a pogotovo u VG SDP-u, kako to da se nije moglo naći mjesto za njega?

I na kraju moje bi pitanje bilo za tebe da mi objasniš ali objektivno, koje su to tvoje kvalitete ispred kvaliteta Mirele Gajić? Ovdje bi te molio da budeš full iskren i objektivan koliko je to moguće više.

1. ja nisam spomenu gđu. Rapu već ti, a osobno o gđi Rapi imam u najmanju ruku pozitivno mišljenje i upoznat sam sa gotovo svim njezinim dosadašnjim radom i stažem u stranci i smatram da je naš odnos uvijek bio vrlo dobar, dapače ona je bila prva osoba koju sam upoznao 1999.g. kada sam prvi puta kročio u prostorije stranke.
2. G. Trupčević je ionako rekao da ga ne zanima nikakav angažman u gradskoj organizaciji već da se za NO kandidirao reda radi.
3. Nema potrebe spominjati gđicu Gajić kad ju nitko nije spominjao i ja osobno protiv nje ne samo da nemam ništa nego imam jako dobar i korektan odnos i ne znam samo gdje nalaziš konfrontaciju između nas dvoje i zašto mutiš bez razloga?! Gđica Gajić je pametna mlada žena sa puno hvalevrijednih kvaliteta i ja joj želim puno uspjeha na svakom planu u životu, i u nekim je stvarima zasigurno sposobnija od mene. Pa samo će budala za sebe reći da je napametniji i najsposobniji. Svatko je u nekim stvarima sposobniji od drugoga.

I nemoj mi se pozivati na iskrenost i objektivnost molim te, o iskrenosti i objektivnosti svakoga prosuđuju drugi ljudi i ja ne mogu reći za sebe jesam li ili nisam objektivan kada nešto iznosim, ja samo imam svoje viđenje. To što je ono slučajno drugačije od tvojega, pa što, živjela raznolikost mišljenja. ;)

Ne znam da li ti zaista misliš da ove naše male rasprave na forumu išta znače, ali one su zaista samo to, male rasprave, i ništa drugo, i ništa što ti ili Muha napišete stvarno ne može imati utjecaja niti na GO SDP-a Velika Gorica niti stvoriti lošu sliku o njoj, kao što tebe niti ostale ne bih volio držati u uvjerenju da sam ja uvjeren kako je sva ova gungula oko Konvencije zaista i jedina bitna stvar u cijeloj priči. Ali o glavnome razlogu kada za to dođe vrijeme. Evo, ovo je bilo iskreno, a da li je bilo objektivno, to ti ne mogu garantirati! Pusa!

acer1

  • Gost
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #130 : Ožujak 24, 2010, 05:58:49 poslijepodne »
1. ja nisam spomenu gđu. Rapu već ti, a osobno o gđi Rapi imam u najmanju ruku pozitivno mišljenje i upoznat sam sa gotovo svim njezinim dosadašnjim radom i stažem u stranci i smatram da je naš odnos uvijek bio vrlo dobar, dapače ona je bila prva osoba koju sam upoznao 1999.g. kada sam prvi puta kročio u prostorije stranke.
2. G. Trupčević je ionako rekao da ga ne zanima nikakav angažman u gradskoj organizaciji već da se za NO kandidirao reda radi.
3. Nema potrebe spominjati gđicu Gajić kad ju nitko nije spominjao i ja osobno protiv nje ne samo da nemam ništa nego imam jako dobar i korektan odnos i ne znam samo gdje nalaziš konfrontaciju između nas dvoje i zašto mutiš bez razloga?! Gđica Gajić je pametna mlada žena sa puno hvalevrijednih kvaliteta i ja joj želim puno uspjeha na svakom planu u životu, i u nekim je stvarima zasigurno sposobnija od mene. Pa samo će budala za sebe reći da je napametniji i najsposobniji. Svatko je u nekim stvarima sposobniji od drugoga.

I nemoj mi se pozivati na iskrenost i objektivnost molim te, o iskrenosti i objektivnosti svakoga prosuđuju drugi ljudi i ja ne mogu reći za sebe jesam li ili nisam objektivan kada nešto iznosim, ja samo imam svoje viđenje. To što je ono slučajno drugačije od tvojega, pa što, živjela raznolikost mišljenja. ;)

Ne znam da li ti zaista misliš da ove naše male rasprave na forumu išta znače, ali one su zaista samo to, male rasprave, i ništa drugo, i ništa što ti ili Muha napišete stvarno ne može imati utjecaja niti na GO SDP-a Velika Gorica niti stvoriti lošu sliku o njoj, kao što tebe niti ostale ne bih volio držati u uvjerenju da sam ja uvjeren kako je sva ova gungula oko Konvencije zaista i jedina bitna stvar u cijeloj priči. Ali o glavnome razlogu kada za to dođe vrijeme. Evo, ovo je bilo iskreno, a da li je bilo objektivno, to ti ne mogu garantirati! Pusa!

Opet ti meni pusice šalješ, daj me prvo odvedi u kino malo mi romanitku prosipaj pa onda šalji pusice.
Ovo sve što si napisao je moglo bi se reći iskreno napisano ali onda se postavlja pitanje pa što se između ostalog nisi malo nagažirao da netko od starije garde se zaboravi nakon konvencije.
Glede mlade Mirele, ako je tako kvalitetna i pametna kako to da nisu prepoznate njene kvalitete, a dosad je uvijek bila prepoznata kao iznimno kvalitetna osoba?
Kako to da netko tko je zaposlen u SDP-u nije prepoznat na lokalnom nivou? Kako to da predsjednica županijskog odbora FM nije prepoznata u VG SDP-u a recimo određeni ljudi koji su došli u stranačke prostorije po nečijem naputku su odjednom zablistali. Evo i u konačnici reci samo jedan tvoj uspjeh u SDP-u koji je veći od Mirelinog? Namjerno te uspoređujem s Mirelom jer je tvoja generacija pa mislim da je to mjerodavno mjerilo.

plemenitashica

  • Gost
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #131 : Ožujak 24, 2010, 07:00:10 poslijepodne »
Možda bi i vi ovdje trebali biti malo jasniji. Nama koji nismo "unutra" niti smo bili, ništa nije jasno. Konvencija je odavno završila kao i snijeg.
Vama se očito jako sviđaju ovakvi monolozi kad i kopirate jedan drugome cijele tekstove.  :P

Priprema li SDP koju proljetnu akciju, ili ima li kakovih novosti?

Offline brzi

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 92
  • Karma: +0/-0
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #132 : Ožujak 24, 2010, 08:05:08 poslijepodne »

Opet ti meni pusice šalješ, daj me prvo odvedi u kino malo mi romanitku prosipaj pa onda šalji pusice.

...da netko od starije garde se zaboravi nakon konvencije.

Glede mlade Mirele, ako je tako kvalitetna i pametna kako to da nisu prepoznate njene kvalitete, a dosad je uvijek bila prepoznata kao iznimno kvalitetna osoba?

Evo i u konačnici reci samo jedan tvoj uspjeh u SDP-u koji je veći od Mirelinog? Namjerno te uspoređujem s Mirelom jer je tvoja generacija pa mislim da je to mjerodavno mjerilo.

Pa rekao sam da je to platonski, nemoj se odma palit! hehe

Koliko ja vidim organi stranke su još uvijek puni stare garde, ne znam o čemu pričaš, a to što neki fale, pa ne mogu uvijek isti sjedit na istim mjestima.

Ja sam samo običan član, tu i tamo odradim nešto za stranku, i ne pada mi na pamet stavljat se uz bok gđici Gajić koja je svojom stečenom naobrazbom, dugogodišnjim radom i zalagenjem, projektima i akcionizmima, kako u svom mjesnom ogranku tako i u gradskoj organizaciji Velika Gorica uvelike zadužila SDP u Velikoj Gorici. :)

Offline brzi

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 92
  • Karma: +0/-0
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #133 : Ožujak 24, 2010, 08:15:28 poslijepodne »
Vama se očito jako sviđaju ovakvi monolozi kad i kopirate jedan drugome cijele tekstove.  :P

Priprema li SDP koju proljetnu akciju, ili ima li kakovih novosti?

Apsolutno se slažem s vama, malo smo pretjerali. Stalno se vrtimo u krug, nema smisla, a nije ni tema posta!

Što se tiče novosti, sve aktualno i planirano vezano uz SDP VG možete ovih dana pratiti na internet stranici SDP-a Velika Gorica, na www.sdpvg.org ! (napomena: stranica još nije kompletirana sa nekim fotografijama i tekstovima ali uskoro će se i to riješiti)

Sve će novosti biti na vrijeme objavljene kako bi se zainteresirani mogli uključiti ili prisustvovati događanjima u gradu.

JosipJoža

  • Gost
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #134 : Ožujak 24, 2010, 08:47:59 poslijepodne »


.....ima li kakovih novosti?

www.sdpvg.org

Plemenita, ima, ima kak ne, evo konačno su nas i posluhnuli, dobili smo konačno i website SDP-a.
Ajde falim te Bože, nakon toliko vremena, kad  su čak i Mjesni odbori napravili svoje webstranice a SDP VG ju nije imao.
Pohvale konačno za website, nadam se da ćemo sada imati više informacija i događanja i od strane SDP.



 
« Zadnja izmjena: Ožujak 24, 2010, 09:06:32 poslijepodne JosipJoža »