Autor Tema: (ZET - HŽ ) /VG  (Posjeta: 129865 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Ego

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 128
  • Karma: +0/-0
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #45 : Siječanj 13, 2012, 08:04:03 poslijepodne »
Znači, meni bi do faksa i nazad pojedinačne karte koštale 90 kuna!!


Offline ivana_vg

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 252
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Ženski
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #46 : Siječanj 21, 2012, 10:43:11 poslijepodne »
Znači, meni bi do faksa i nazad pojedinačne karte koštale 90 kuna!!
skupi  još par ljudi,uzmite  taksi  i svatko plati 15 kn.  taksi će biti jeftiniji od ZET-a

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #47 : Siječanj 22, 2012, 01:14:15 poslijepodne »
Znači, meni bi do faksa i nazad pojedinačne karte koštale 90 kuna!!

Daj to malo pojasni...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Ego

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 128
  • Karma: +0/-0
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #48 : Siječanj 28, 2012, 04:39:13 prijepodne »
Ispravak. Meni "samo" 40. Žena mi ima sreću da joj je faks na sjevernoj strani grada. To znači, mora platiti dvije zone do Glavnog plus još jednu za bus od kaptola. Ukupno tamo i nazad šest karata, dakle ako kupuje od vozaća karte, 90 kuna.

Offline ivana_vg

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 252
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Ženski
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #49 : Veljača 29, 2012, 08:45:50 poslijepodne »
Vidim da je cijena  sa  189 kn skoknula na 310 kn. 
il sam ja  nekaj krivo pročitala,nekak mi se čini nemoguće da  srednjoškolska i studentska toliko koštaju

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: (ZET - HŽ ) /VG; zatvorena pruga između Turopolja i Lekenika
« Odgovori #50 : Ožujak 04, 2012, 10:03:06 poslijepodne »
U nedjelju zatvorena pruga između Turopolja i Lekenika
Zbog geomehaničkih ispitivanja na mostu Buna na pruzi Zagreb GK – Sisak pruga će u nedjelju, od 9,35 do 12,40 sati biti zatvorena između kolodvora Turopolje i Lekenik. Zatvorena će biti i 10., 11., 17. i 18. ožujka u vremenu između 9.35 i 19.30 sati. U to vrijeme putnike će na relaciji Lekenik – Velika Gorica – Lekenik prevoziti autobusi.
http://www.cityportal.hr/vijesti-iz-regije/smz/u-nedjelju-zatvorena-pruga-izmedu-turopolja-i-lekenika/
wwwg tablice

Offline spoofy

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 125
  • Karma: +0/-0
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #51 : Ožujak 05, 2012, 08:12:23 prijepodne »
Vidim da je cijena  sa  189 kn skoknula na 310 kn. 
il sam ja  nekaj krivo pročitala,nekak mi se čini nemoguće da  srednjoškolska i studentska toliko koštaju

Vele da bu 210 jer grad VG participira ostatak.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #52 : Travanj 10, 2012, 09:44:06 poslijepodne »
Z A K L J U Č A K
o davanju prethodne suglasnosti  Zagrebačkom Holdingu d.o.o.
Podružnica Zagrebački električni tramvaj, na  prijavljeni Cjenik za prijevoz putnika i prtljage za područje Grada Velike Gorice i  Grada Zagreba,
sa primjenom od 01.03.2012. godine
...
http://www.gorica.hr/dokumenti/odluke-gradonacelnika/zakljucci,2012,03.zip

Eto,i službeno...
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #53 : Travanj 12, 2012, 10:55:02 poslijepodne »
Integralnim prijevozom od Krapine do Plesa za 25 kuna
...No stavljanje u funkciju zajedničkog prijevoza očekuje se tek za sedam do deset godina.
http://www.vgdanas.hr/Grad/Clanak/4421/integralnim-prijevozom-od-krapine-do-plesa-za-25-kuna.aspx

Dejte najte...
Kaj bu za deset let vredilo 25 kuna!?
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Nove cijene ZET-u povećale prihode za 38 posto
« Odgovori #54 : Travanj 17, 2012, 12:36:20 prijepodne »
NAKON POSKUPLJENJA
Nove cijene ZET-u povećale prihode za 38 posto
U ZET-u ističu da su uz povećanje prihoda zabilježili i povećanje volumena prodaje karata što se povezuje s boljim kontrolama
 Povećanje cijena javnog prijevoza za prosječno 30 posto te povećanje broja kontrolora donijelo je povećanje prihoda ZET-u. Nakon analize podataka za ožujak, kada je na snagu stupio novi sustav naplate, ZET je ukupno uprihodovao 38 posto više novca od prodaje karata nego što je to uprihodovao mjesec dana ranije.
...Porast prodaje karata za 26,9 posto
...Povećanje broja kontrolorza za 25 posto
http://www.zagrebancija.com/hr-aktualnosti/nove-cijene-zet-u-povecale-prihode-za-38-posto_317502
   komentari;
-ja jednostavno ne razumijem zakaj lajbeki i dalje kupuju karte...??
-He, he, imaju povećanje od 26,9% u odnosu na veljaču, a u veljači nisu htjeli prodavati pokaze za ožujak jer su čekali povećanje cijena. Baš me zanima kakav će im biti travanj?! Vjerojatno tu informaciju neće htjeti objaviti na sva zvona...
wwwg tablice

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #55 : Travanj 17, 2012, 07:46:35 prijepodne »
 Sve je to sa ZET-om i cijenama zakuhal , velika rvtina Bandići.
On je došel na kolosalnu ideju da tramvaji voze besplatno ,da ovi ili oni ne trebaju plaćati kartu, da se izbjeglice zabadava voze i slične gluposti.
I da na kraju su zmislili Hol-Ding.
Do 90 godina je bilo normalno da se kupuje karta i da se nemereš baš samo tak švercati. I onda je poćel stampedo. Vidjeli ljudi da se on ponaša kak da je sve njegova prčija pa je sad sve rastrajbal,a račun po običaju plača raja.
Treba njega zaposliti da tuca kamen, da ga zetovci moreju metati pod šine dok popravljaju prugu.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline Ego

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 128
  • Karma: +0/-0
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #56 : Travanj 17, 2012, 12:14:32 poslijepodne »
Ma nije uopće toliko problem u tome što su neki bili oslobođeni plaćanja. Problem je u tome što se ZET godinama vodi bez ikakvog ekonomskog plana i odgovornosti. Plaće su za naš standard iznimno visoke broj zaposlenih je golem (svaki rođo mora zaposliti još svog rođu), ulazilo se u brdo preskupih i potpuno idiotskih projekata, kupovalo se svemirske tramvaje, staklene čekaonice i zlatne wc-e, a dugovi su se gomilali. Sad kad je voda došla do grla, od građana se pokušava namaknuti za nastavak poslovanja po istom principu.

Jaguar

  • Gost
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #57 : Travanj 17, 2012, 12:25:25 poslijepodne »
Sad kad je voda došla do grla, od građana se pokušava namaknuti za nastavak poslovanja po istom principu.

kao i u svemu drugom uostalom.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #58 : Travanj 17, 2012, 01:47:03 poslijepodne »
Ma nije uopće toliko problem u tome što su neki bili oslobođeni plaćanja.

Meni je, jer se socijala svugdje u svijetu rješava na drugačiji način... ako je netko socijala, bez posla itd itd - što će mu onda karta da se stalno vozika? Ako je netko socijala ili nezaposlen, to se rješava socijalnom pomoći, ili moguće HZZ daje dvije karte nezaposlenome mjesečno da može doći na burzu u skladu sa tempom javljanja, ili nekom drugom, temeljno vrlo ograničavajućom metodom - a ne daje se nigdje i nikome bezgranično besplatno vozikanje, ni socijali, ni nezaposlenima, ni penzionerima (njima pa pogotovo ne, jer oni stvarno nemaju kaj smrditi po cijele dane po tramvajima i busevima, voze se free jer im je to izlazak i dnevni izlet, odu par krugova od jednog do drugog opkretišta, a raja koja plaća karte, umorna od posla i u vrijeme najvećih gužvi - nema mjesta ni stajati...). Svudhe po svijetu ima nezaposlenih i sirotinje - no NIGDJE isti nemaju ni izbliza takve olakšice i povlastice kao u ZETu...

Problem je u tome što se ZET godinama vodi bez ikakvog ekonomskog plana i odgovornosti.

Potpuno točno.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Ego

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 128
  • Karma: +0/-0
Odg: (ZET - HŽ ) /VG
« Odgovori #59 : Travanj 17, 2012, 06:11:01 poslijepodne »
Da, stvarno, što se nezaposleni imaju vozikati u tramvaju. Nek odu dvaput mjesečno na burzu a ostataj vremena ima da trule doma dok si ne prerežu žile.
Sorry, ali sad si ga bubnuo. Nezaposlene treba poticati da budu mobilni, svakodnevno idu na razgovore, edukacije, vuku ljude za rukav, nalaze bilokakve honorarne posliće, budu uključeni u društveni život. Tako će nači posao. Ne znam još nikoga kome je fakat HZZ našao posao.

Ovo za umirovljenike još gore. Ljude treba poticati da budu aktivni, pa makar to značilo tramvajske izlete oko grada. Ne samo da je bito za kvalitetu života, nego smanjuje troškove liječenja.