Autor Tema: Kino Velika Gorica  (Posjeta: 5400 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Tur

  • Gost
Kino Velika Gorica
« : Siječanj 14, 2010, 05:26:17 poslijepodne »
Avatar u kinu

Trebalo je proći tek mjesec dana od premijere da se najnoviji filmski uradak Jamesa Camerona pojavi na goričkom kino platnu. Znanstveno fantastični film Avatar od premijere (18.prosinca) je u Hrvatskoj pogledalo preko 100 000 tisuća ljudi.

Avatar je već četiri tjedna najgledaniji film u Americi i do sada je uprihodio 440 milijuna dolara pa ne čudi najnovija najava redatelja da će film dobiti dva nastavka. Smeta li vam što tek sada možete pogledati ovaj film u Gorici zamislite samo kako je talijanima kojima je premijera filma tek sutra!

Možda nije najekskluzivnije mjesto za pogledati Avatar, ali je zasigurno najjeftinije. Ulaznice su po cijeni od 20 kuna, a goričko kino je pripremilo dvije projekcije s početkom u 17.30 i 20.30 sati.

Komentari:

vanilla_kok
goricaaaaaaa metropolaaaaa :D

http://www.vgdanas.hr/Avatar-u-kinu-782.aspx

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Kino Velika Gorica
« Odgovori #1 : Siječanj 14, 2010, 06:10:17 poslijepodne »
A jel bu samo 2D, ili budu i 3D prikazivali?
Jel to uopće može kino Gorica?

Offline biserka

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 18
  • Karma: +0/-0
Odg: Kino Velika Gorica
« Odgovori #2 : Siječanj 15, 2010, 01:49:42 poslijepodne »
samo 2D nažalost  :-[

Bilaj

  • Gost
Odg: Kino Velika Gorica
« Odgovori #3 : Siječanj 15, 2010, 03:46:35 poslijepodne »
A jel bu samo 2D, ili budu i 3D prikazivali?
Jel to uopće može kino Gorica?

Koliko ja kužim tehnologiju svako kino bi se moglo pretvoriti u 3D kino. samo nabaviti odgovarajuću rolu i naočale.

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Kino Velika Gorica
« Odgovori #4 : Siječanj 15, 2010, 09:35:58 poslijepodne »
A koliko se ja kuzim u fimove, taj Avatar je najobicnije sranje od filma, kaubojac prebacen u svemir i malo nakicen! Takve teme koje su tu navedene, davno smo gledali u winetu jos. A naivnost filma se moze mjeriti sa onim sagama mladi mjesec ili neka slicna glupost (gledao sam samo prvi dio i razmisljao, bog te kad ce to sranje zavrsiti). Netreba meni nacifrani film, meni treba film u koji cu se uziviti, povjerovati u ono sto vidim, a ne razmisljati: daj pukni tu atomsku bombu vise i pocisti te strumfove! U takvom filmu eventualno mogu uzivati generacije koje nisu gledale kaubojce, mada ih znam dosta i iz te generacije koji film smatraju smecem! Inace, film recimo pocinje obecavajuce, ali onda od djela kad se on odvaja od ekipe vec u tijelu toga naroda, kak se ono zovu, film postaje pravo pravcato sranje! Pravi festival naive!

Offline Muzh

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 152
  • Karma: +0/-0
Odg: Kino Velika Gorica
« Odgovori #5 : Siječanj 15, 2010, 10:36:02 poslijepodne »
Slazhem se. Schljokice, kak bi rekla Milak Babovich i scharene slikice chuda rade.

Film je uobichajen popularni americhki proizvod namjenjen schirokem masama, dakle prosechnom amerikancu teri je na nivou deteta v petom razredu osmoletke. Ki vrak bi v amerike gledel Bertoluccia? James Jarmusch bi za tulike peneze mogel snimati filmove tri zhivota, no kuliko god i sam bil amerikanec negovi filmi nisu pop srajne chez gusto grajne poput standardneh holiwoodskeh filmov pak su prema tomu nerazumlivi i nezanimlivi "veselim" amerikancima. Zato se i izmedju ostaloga i dela na tomu da se i v ostatku Sveta provede zaglupljivajne mladih generacija kak bi se proschirila masa priprostih konzumenata americhkog pop smetja. Jena od akcija za provedbu tega plana je i razvrgavajne klasichnih europskih fakulteta i njiovo svodjenje na nivo americhkih koledzha a da o sustavnoj degradaciji osnovnog i srednjeg schkolstva, nastavnikov i profesora i ne pricham. S populacijom glupana koju uvjerisch da su pametni i da su uzor celom Svetu (tak amere uche od malena) prek medija moresch delati kaj ochesch, u kaj se nazhalost imamo prilike prilike svakodnevo uveriti.

plemenitashica

  • Gost
Odg: Kino Velika Gorica
« Odgovori #6 : Siječanj 16, 2010, 10:49:15 prijepodne »
Slazhem se. Schljokice, kak bi rekla Milak Babovich i scharene slikice chuda rade.

Film je uobichajen popularni americhki proizvod namjenjen schirokem masama, dakle prosechnom amerikancu teri je na nivou deteta v petom razredu osmoletke. Ki vrak bi v amerike gledel Bertoluccia? James Jarmusch bi za tulike peneze mogel snimati filmove tri zhivota, no kuliko god i sam bil amerikanec negovi filmi nisu pop srajne chez gusto grajne poput standardneh holiwoodskeh filmov pak su prema tomu nerazumlivi i nezanimlivi "veselim" amerikancima. Zato se i izmedju ostaloga i dela na tomu da se i v ostatku Sveta provede zaglupljivajne mladih generacija kak bi se proschirila masa priprostih konzumenata americhkog pop smetja.
Jena od akcija za provedbu tega plana je i razvrgavajne klasichnih europskih fakulteta i njiovo svodjenje na nivo americhkih koledzha a da o sustavnoj degradaciji osnovnog i srednjeg schkolstva, nastavnikov i profesora i ne pricham.
S populacijom glupana koju uvjerisch da su pametni i da su uzor celom Svetu (tak amere uche od malena) prek medija moresch delati kaj ochesch, u kaj se nazhalost imamo prilike prilike svakodnevo uveriti.



B r a v o     Muzh. Točno tak. Imamo za to zahvaliti između ostalog i Primorcu.