Autor Tema: Gdo na Novo leto?  (Posjeta: 29968 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Gdo na Novo leto?
« Odgovori #30 : Listopad 30, 2011, 06:49:13 prijepodne »
Do najluđe noći u godini ostala su još dva mjeseca pa su svi oni željni zabave već polako počeli planirati kako što veselije ući u 2012. I dok je jednima opcija putovanje u inozemstvo, drugima odlazak u Gorski kotar, mnogi će ipak izaći na gradske trgove gdje će ih u Novu godinu uvesti hrvatske estradne zvijezde.
Iako tu noć naši pjevači provedu radno, poprilično podebljanje bankovnog računa svakako im pruža utjehu. Ako je vjerovati srpskom časopisu “Blic”, Nina Badrić za svoj nastup traži 50 tisuća eura, što ne uključuje troškove rasvjete i ostale tehnike. Dino Merlin i Prljavo kazalište, koji će dijeliti pozornicu u Budvi, ravnopravno će podijeliti i svotu od 120 tisuća eura. S obzirom na nimalo skromne honorare, većina hrvatskih estradnjaka, prema pisanju “Blica”, još ne zna gdje će nastupiti na dočeku Nove godine. Pjevačkim zvijezdama recesija, očito, ne znači mnogo jer cijenu svojih nastupa ne spuštaju. Jedna od rijetkih koja zna gdje će nastupiti nova je kraljica hrvatske estrade Jelena Rozga, koja će na Stradunu zabavljati Dubrovčane i njihove goste, ali visina honorara još nije poznata.
           Splitska grupa Magazin još ne zna gdje će nastupati, poručili su da su u pregovorima. Radi napomene, Magazin za svoj nastup traži 35 tisuća eura.
           U jednom budvanskom hotelu goste će uveseljavati Danijela Martinović i Tony Cetinski koji navodno za pjevanje u novogodišnjoj noći “ubere” oko 75 tisuća eura i slovi za najskupljeg hrvatskog pjevača. U toj kategoriji ove godine nije i Severina, koja zbog trudnoće neće nigdje nastupiti. Ona je navodno za svoj nastup u Makedoniji prije dvije godine dobila vrtoglavih 580 tisuća kuna.
            Većina zvijezda u svoj honorar ne uključuje troškove opreme i rasvjete, kao ni PDV, a mnogi traže i besplatan smještaj. Tako je Danijela Martinović za nastup od 180 tisuća kuna tražila i smještaj za deset osoba. Za prošlogodišnje nastupe u novogodišnjoj noći Mladen Grdović tražio je oko 180 tisuća kn, Jasmin Stavros 170 tisuća kn, a Boris Novković oko 100 tisuća kn i nitko od njih nije se žalio na recesiju. Pjevači, inače, nerado govore o svojim honorarima pa ćete od svih njih teško izvući za koliko se novca penju na pozornicu.

http://www.vecernji.hr/scena/badricka-novu-godinu-trazi-50-tisuca-eura-tony-jos-lani-imao-70-clanak-341494
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Gdo na Novo leto?
« Odgovori #31 : Listopad 30, 2011, 01:00:54 poslijepodne »
Pa rekli bismo da su nam oni dobar izvozni proizvod....

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Gdo na Novo leto?
« Odgovori #32 : Listopad 30, 2011, 03:06:03 poslijepodne »
Kak to misliš "da su nam oni" ... oni sam svoj proizvod ... ja od toga nemam ni kune, a i zdravstveno i mirovinsko moram sam plačati, a i stan isto tak ... a oni, večina je zaštiičena kak lički medvedi, sve im mi plačamo, i mirovinsko i zdravstveno, a nekteri su i stanove dobili, kakti zaslužni građani ... a onda se oni prijave da žive npr u San Marinu, Andori itd ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Gdo na Novo leto?
« Odgovori #33 : Prosinac 13, 2011, 11:50:05 poslijepodne »
Jel do pustil glas il bumo tek po Novem letu znali do nas je zabavlal?
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Gdo na Novo leto?
« Odgovori #34 : Prosinac 14, 2011, 09:49:50 poslijepodne »
Mene bu zabavljal moj šef sa svojim pričicama, ja delam noćnu smjenu Staro-Novo leto...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Gdo na Novo leto?
« Odgovori #35 : Prosinac 14, 2011, 09:56:29 poslijepodne »
Morti Draško u kompi s Matkovićem napravi onak za sve  usput, doček nove godine na Ključić bregu (svima je blizu, onak usput isto kak i klizalište) Klince nemrem baviti jer stalno dodijavaju da ih vodim gore.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Gdo na Novo leto?
« Odgovori #36 : Prosinac 15, 2011, 07:58:54 poslijepodne »
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Gdo na Novo leto?
« Odgovori #37 : Prosinac 15, 2011, 10:01:42 poslijepodne »
Svakako nebum u Las Vegasu...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: Gdo na Novo leto?
« Odgovori #38 : Prosinac 19, 2011, 06:43:46 poslijepodne »
Morti Draško u kompi s Matkovićem napravi onak za sve  usput,....

A možda nas i iznenadi, s Žužijem, čujem neke pričice kak se doček planira u Tržnom centru, na zelenoj....
placovina je plaćena unaprijed. ;D

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Gdo na Novo leto?
« Odgovori #39 : Prosinac 19, 2011, 08:47:48 poslijepodne »
Naj me klati...
Nekakovo novo prijatelstvo. Il investicijsko mahnitanje.
Jel se kaj za kakove nule piše il govori? Kulko bi je moglo biti?
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Gdo na Novo leto?
« Odgovori #40 : Prosinac 20, 2011, 08:36:02 poslijepodne »
Gdje dočekati Novu 2012. godinu?
...
Ukoliko vam se više sviđa ideja dočeka na otvorenom, tu je neizostavni doček Nove godine na Trgu Stjepana Radića. Ove će vas godine zabavljati isključivo Velikogoričani, i to redom:
 
Ivana Banfić,
TS Alibi i
Grupa Sjaj
.

Kao šećer na kraju moći ćete uživati u nezaboravnom vatrometu i šampanjcu u ponoć.
http://www.cityportal.hr/nightlife/gdje-docekati-novu-2012-godinu/

-Šumica sa se trese,kušuju se si od-reda!!!
-Bogat nisem pa te nemam,drugem si otišla...
-I za kuma z Bune,za šogorovoga pajdaša na šanku i za dva mrtve v bačve riže... Uzmi sve šta ti život pruža!
wwwg tablice

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: Gdo na Novo leto?
« Odgovori #41 : Prosinac 21, 2011, 11:28:29 poslijepodne »
Morti Draško u kompi s Matkovićem napravi onak za sve  usput,....

A možda nas i iznenadi, s Žužijem, čujem neke pričice kak se doček planira u Tržnom centru, na zelenoj....
placovina je plaćena unaprijed. ;D

Od koga si to čuo? Gorana Beusa Minhauzena?  ;D

Nova godina na Tržnom centru... Šuker postaje gradski vijećnik.... Kad Beus Minhauzen nešto izvali, to je sigurno istina.  ;D

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Gdo na Novo leto?
« Odgovori #42 : Prosinac 22, 2011, 07:41:39 prijepodne »
Morti Draško u kompi s Matkovićem napravi onak za sve  usput,....

A možda nas i iznenadi, s Žužijem, čujem neke pričice kak se doček planira u Tržnom centru, na zelenoj....
placovina je plaćena unaprijed. ;D

Od koga si to čuo? Gorana Beusa Minhauzena?  ;D

Nova godina na Tržnom centru... Šuker postaje gradski vijećnik.... Kad Beus Minhauzen nešto izvali, to je sigurno istina.  ;D

Tebi fakat milo dojde na spomen Beusa ...  ti se digne ?  Vidiš, nitko ga ni ne spominje, raspravljamo o dočeku Nove godine i onda ti uletiš i ... spomeneš Beusa ... Sigurno i iznad kreveta imaš njegovu sliku ... Daj se skuliraj malo  ... Tvoja seksualna orjentacija nas ne zanima.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Jaguar

  • Gost
Odg: Gdo na Novo leto?
« Odgovori #43 : Prosinac 22, 2011, 11:28:01 prijepodne »

.......

Nešto se naglo izgleda promijenilo nakon zadnje sjednice GV?
Nego reci ti nama jesu li drvene kućice i placovina gradskog zemljišta na kojima stoje kućice naplaćene?
I je su li za to izdrani pravovaljani i stvarni računi? I tko ih je izdao?
Kao i tko je  sve to kasirao? ;)

Za GBR ti je koko-vg odgovorio, pa nema potrebe da se ponavljam.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Gdo na Novo leto?
« Odgovori #44 : Prosinac 28, 2011, 11:19:14 prijepodne »
Dobrom atmosferom Siščane će zagrijati Antonija Šola i grupa The Beatles Revival Band.
Siščanima će tradicionalno sve najbolje u novoj godini zaželjeti i gradonačelnik Dinko Pintarić.
http://www.sisak.info/?p=10051389

"sve najbolje u novoj godini zaželjeti i gradonačelnik Dinko Pintarić"
I bole bi bilo optimistično a kamoli najbole.Ovo zgleda kak crni humor.
Ni nam ni tak loše...


Dočekajte Novu, 2012.godinu, na središnjem petrinjskom Trgu hrvatskih branitelja. Pod pokroviteljstvom Grada Petrinje, od 22.30 sati, zabavljat će Vas skupina „Nova odiseja".
http://www.portal53.hr/

Ovi su puno svesniji situvacije.
wwwg tablice