Autor Tema: Auto-škola  (Posjeta: 11488 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Auto-škola
« : Srpanj 01, 2012, 04:37:37 poslijepodne »
Daklem, kak moj najstariji potomak navršava 18 let, dečec ne želi zaostajati za vršnjacima, osobito ne u smislu koji je njima pitanje prestiža, a to je imati položen vozački ispit.

Kak mi je ta tema nepoznanica na ovom dijelu hrvatskog ozemlja, osobito glede školskih institucija koje osposobljavaju vozače, molim za savjete gdje se u VG i okolici može polagati za B (možda i A) kategoriju, te kakva su vaša iskustva ukoliko ih imate, kao i što bi istaknuli kao prednosti i kao mane neke određene auto-škole...

Ja sam čul samo za Galeka u VG (i to samo u smilsu postojanja, nemam saznanja o pozitivi ili negativi te auto-škole), tam u onoj ulici iza McDonaldsa, no lahko moguće da ima još pokoja školica... ajmo help!!
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline cukra

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 10
  • Karma: +0/-0
Odg: Auto-škola
« Odgovori #1 : Srpanj 01, 2012, 06:26:02 poslijepodne »
Moj potomak je nedavno apsolvirao auto školu Galek i danas je ponosan mladi vozač. Osim auto škole Galek imaš i auto školu u Domagojevo. Galekova je sasvim ok,  naš instruktor poprilično dobar(mislim da se zove Milan), dobro prenosi vozačka znanja i vještine. Cijena je paprena kao i svugdje, no možeš platiti u ratama(sveukupno ti dođe negdje između 7.000,00 i 8.000,00 ovisno u uspješnosti polaganja ispita)
sretan koji je mogao spoznati uzroke pojava

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Auto-škola
« Odgovori #2 : Srpanj 02, 2012, 11:15:01 prijepodne »
OK, mislim da će biti ova Galekova jerbo nema puno problema oko prijevoza od Mraclina do VG i natrag - nema puno za hodati od autobusnog kolodvora do auto-škole... cijena je tako nekako, računam do soma eura sa svim...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”