Anketa

Dali je cazmatransova linija za Zadar i vir dobra?

Dobra
7 (70%)
Losa
3 (30%)

Ukupno Glasova: 9

Autor Tema: AUTOBUSNE LINIJE IZ VELIKE GORICE ZA MORE  (Posjeta: 72429 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: AUTOBUSNE LINIJE IZ VELIKE GORICE ZA MORE
« Odgovori #105 : Rujan 01, 2011, 12:48:24 poslijepodne »
Ja sam prije neku godinu po staroj cesti (osim dio do Karlovca) dosao iz Gorice do Neuma za 6 sati! U turistickoj sezoni.

Ma lažeš, rekao bi Mamić - "mučko đubre!"

Kako se usuđuješ davati takve izjave, jesi ti normalan, kaj je s Tobom??

Hoćeš mi kompromitirati kokotara, čovjeka koji je izmislio aute, autoceste, brzinu i propise, karte i izračune? Kak možeš izjaviti tak nekaj neodgovorno?

Pa nisi ti Čačić, bogteušumuokren'o... skubiciraj se!!

Do Dubrovnika se NE MOŽE DOĆI ZA MANJE OD 5 SATI!! I amen, nema više priče...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: AUTOBUSNE LINIJE IZ VELIKE GORICE ZA MORE
« Odgovori #106 : Rujan 01, 2011, 01:11:58 poslijepodne »
Je, je ... ispada da je Chuck Norris mala beba za tebe, barem kaj se brzine tiče. Sad samo treba pričekati da počnu smišljati viceve o tebi ...

Vozacka
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: AUTOBUSNE LINIJE IZ VELIKE GORICE ZA MORE
« Odgovori #107 : Rujan 01, 2011, 01:30:22 poslijepodne »
Daj već jednom reci - da, ljudi, izjeo sam govna, nisam u pravu, zaletio sam se, zajeb'o - i sve 5, nikome ništa. No ti si uporan. nabijem i tebe i Norrisa...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: AUTOBUSNE LINIJE IZ VELIKE GORICE ZA MORE
« Odgovori #108 : Rujan 01, 2011, 02:30:23 poslijepodne »
Ja sam prije neku godinu po staroj cesti (osim dio do Karlovca) dosao iz Gorice do Neuma za 6 sati! U turistickoj sezoni.

Ma lažeš, rekao bi Mamić - "mučko đubre!"

Kako se usuđuješ davati takve izjave, jesi ti normalan, kaj je s Tobom??

Hoćeš mi kompromitirati kokotara, čovjeka koji je izmislio aute, autoceste, brzinu i propise, karte i izračune? Kak možeš izjaviti tak nekaj neodgovorno?

Pa nisi ti Čačić, bogteušumuokren'o... skubiciraj se!!

Do Dubrovnika se NE MOŽE DOĆI ZA MANJE OD 5 SATI!! I amen, nema više priče...
Izvini, necu nikad vise tako...

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: AUTOBUSNE LINIJE IZ VELIKE GORICE ZA MORE
« Odgovori #109 : Rujan 01, 2011, 02:45:59 poslijepodne »
... nije dobro, sad se već usudio zamjeriti i Chuck Norrisu ... (o kulturi uzražavanja neću ništa komentirati)
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: AUTOBUSNE LINIJE IZ VELIKE GORICE ZA MORE
« Odgovori #110 : Rujan 01, 2011, 03:48:44 poslijepodne »
Pusti priče, ostao si ti dužan neka druga objašnjenja... jebeš Chucka Norrisa - iako i on barem stoji iza svojih tvrdnji. I njegova naiva je naspram tebe - znanost...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: AUTOBUSNE LINIJE IZ VELIKE GORICE ZA MORE
« Odgovori #111 : Rujan 01, 2011, 03:53:45 poslijepodne »
... halo, Lauda,  ... što nisi komentirao ono što sam napisao o minutaži od Mraclina do Gorice ... Do lučkog nisam ni računao da možeš stići ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: AUTOBUSNE LINIJE IZ VELIKE GORICE ZA MORE
« Odgovori #112 : Rujan 02, 2011, 07:48:38 poslijepodne »
Iz Mraclina sam u VG za manje od 5 minuta - i to nije posao Laude, jer ja ne idem autom...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: AUTOBUSNE LINIJE IZ VELIKE GORICE ZA MORE
« Odgovori #113 : Rujan 02, 2011, 10:31:38 poslijepodne »
... falil si se da moreš dojti autom do Lučkog za 15 minuta ... ovdje nitko nije spominjao vlak do Gorice ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

hornet34

  • Gost
Odg: AUTOBUSNE LINIJE IZ VELIKE GORICE ZA MORE
« Odgovori #114 : Rujan 03, 2011, 08:23:25 prijepodne »
dečki,štel sam samo reći da kaj se motora tiće i nekakvih vremenskih dostignuća,moreš čuda napraviti(če znaš),ali ak se tak ideš vozit onda si definitivno od početka u prometnom prekršaju a i kultura ponašanja u prometu ti se srozala na minimum...

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: AUTOBUSNE LINIJE IZ VELIKE GORICE ZA MORE
« Odgovori #115 : Rujan 04, 2011, 11:15:04 prijepodne »
dečki,štel sam samo reći da kaj se motora tiće i nekakvih vremenskih dostignuća, moreš čuda napraviti(če znaš),ali ak se tak ideš vozit onda si definitivno od početka u prometnom prekršaju a i kultura ponašanja u prometu ti se srozala na minimum...

Mogu se čuda napraviti, to je, no to neki ne shvaćaju. Ja i nisam spominjao prekršaje (jasno je da ako se spustim po Sisačkoj prema VG sa prosjekom od cca 160+ kilometara da sam u prekršaju!), no mi smo ovdje pričali o MOGUĆNOSTIMA, što je i logično ukoliko netko tvrdi da se NE MOŽE (a "ne može" znači da nema mogućnosti, kao što "neću" znači da nema volje ili "ne znam" označava da ne postoji znanje potrebno da se nešto izvrši...).

Ja cijelo vrijeme tvrdim da se do Dubrovnika za manje oid 5 sati MOŽE. A ponudom za okladu sam podrazumijevao i da ja osobno to i znam i hoću.

BTW, takovo ponašanje nema baš puno veze sa "kulturom" u prometu. Ali ima sa nekim drugim negativnostima... koje ipak ne želim propagirati, neka taj slučaj stoga ostane na razini kokota i mene - on spomene okladu, ja ju prihvatim, onda on neće... još bu ispalo kak ja ne stojim iza svojih riječi.  ;)
« Zadnja izmjena: Rujan 04, 2011, 11:17:21 prijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: AUTOBUSNE LINIJE IZ VELIKE GORICE ZA MORE
« Odgovori #116 : Rujan 04, 2011, 11:27:28 prijepodne »
opet filozofiraš ... čitaj SLEDGEHAMMER,  NE MOŽEŠ AUTOMOBILOM DOĆI OD MRACLINA DO LUČKOG (naplatne kučice) za 15 minuta ! (provjeravano iz više izvora) Prestani zamarati ljude s MOGUČNOSTIMA I NEMOGUČNOSTIMA . Točka !
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: AUTOBUSNE LINIJE IZ VELIKE GORICE ZA MORE
« Odgovori #117 : Kolovoz 10, 2012, 02:52:39 poslijepodne »
 Malo osvježenje teme od prošle godine.
Autobusom iz Velike Gorice na otok Krk i do grada Krka može se putovati za 100.00 kuna. Ako se vračaš isti dan nazad vrijedi ista karta za povrat.
Autobus iz V. Gorice polazi u jutro u 6 sati. Nisam pitao kada se vraća nazad , jer mi to nije trebalo, ali ako nekoga zanima radi se o VG busu, a telefon je 091-2024683.
Meni osobno je trebao prijevoz i jedan znanac me uputio na taj podatak, pa možda nekome zatreba ova informacija.



Dopuna ; povratak autobusa za VG je u 18.30 sati.
« Zadnja izmjena: Kolovoz 11, 2012, 01:23:03 poslijepodne Mlačanin »
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: AUTOBUSNE LINIJE IZ VELIKE GORICE ZA MORE
« Odgovori #118 : Kolovoz 13, 2012, 08:19:01 prijepodne »
 Sledgehammer, koko-vg; obrisane poruke koje nastavljaju temu u kojoj je dokazana besmisao vaše prepirke.
 Bez uvrede, ali s time je gotovo.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....