Autor Tema: Investicijski zamah u Gorici ide dalje!  (Posjeta: 27671 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Investicijski zamah u Gorici ide dalje!
« Odgovori #45 : Lipanj 28, 2012, 04:13:13 poslijepodne »
To si gliboko povedal.

Nakon 150 godina gradsko groblje seli na drugu lokaciju
Od sljedećeg tjedna ukopi u Kušancu.
Gradsko groblje u Velikoj Gorici je zatvoreno. Novo groblje nalazi se u  Kušancu gdje je za goblje osigurano 24 hektara prostornog zemljišta. ...
http://www.totalnifm.hr/vijesti/nakon-150-godina-gradsko-groblje-seli-na-drugu-lokaciju/3544/

 :-\
wwwg tablice

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: Investicijski zamah u Gorici ide dalje!
« Odgovori #46 : Lipanj 29, 2012, 01:22:51 poslijepodne »
a pm..koji su to investicijski zamahi u gorici..ja pomislio da je siemens, abb, westighouse, alstom, dao bar najmane ponudu namjere za investicijski zamah, u turopoljskom bazenu punog kvalificirane radne snage koja dize nogu ispod gleznja , pogodne ulagacke klime , da se za svaku pizdu materinu ne treba kupovati pola tone biljega i cekati u redu drzavne i lokalne uprave, razne izvode iz maticnih knjiga, jmbg i oib-a jer jedno bez drugog nemoze , a kad tam, mercator preuredjuje djilkoski ducan u kurilovcu ...

predivno..na razini poljoprivredne zadruge , pardon,  rvatske drzave , na celu sa zokijem milanovicem.

Master

  • Gost
Odg: Investicijski zamah u Gorici ide dalje!
« Odgovori #47 : Lipanj 30, 2012, 03:59:13 poslijepodne »
Franc daj se zbudi pa ipak mi radimo najbolje dučane,kakav Simens... ;D :D

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Investicijski zamah u Gorici ide dalje!
« Odgovori #48 : Lipanj 30, 2012, 06:57:29 poslijepodne »
Nakon 150 godina gradsko groblje seli na drugu lokaciju Od sljedećeg tjedna ukopi u Kušancu

Pa to je za groblja normalno, jer zbog svoje specifičnosti (nemreš mrtvace i grobove premjestiti kao neku tvrtku na novu lokaciju) ista imaju jako spori ritam obnove upotrebljivosti, a brzo se pune, pa se prije ilim kasniejmn dosegne njihov kapacitet, bez mogućnosti širenja. Ako je na taj način "stradao" Mirogoj, pa i Miroševac, valjda može i Gradsko groblje VG. Zato izmještaj groblja, glede novih ukopa, ne treba čuditi.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Master

  • Gost
Odg: Investicijski zamah u Gorici ide dalje!
« Odgovori #49 : Srpanj 04, 2012, 09:38:47 poslijepodne »
Grad Gorica je prodao zemlju tvrtci "BAU-ELEKTRO" veći dio, a ostatak je deal s Mercatorom ... stambena zgrada 785 m2 i Mercator 500 m2
Vidio sam sliku danas na gradilištu ,nema niš osim dučana.Nikakva stambena zgrada...!

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Investicijski zamah u Gorici ide dalje!
« Odgovori #50 : Srpanj 04, 2012, 09:53:37 poslijepodne »
... ako ti tak veliš ... 
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Master

  • Gost
Odg: Investicijski zamah u Gorici ide dalje!
« Odgovori #51 : Srpanj 04, 2012, 09:59:29 poslijepodne »
... ako ti tak veliš ...
misliš ak ja tak vidim  ;D
nema veze bitno da je dučan tu !

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Investicijski zamah u Gorici ide dalje!
« Odgovori #52 : Srpanj 04, 2012, 10:03:43 poslijepodne »
Podatak o stambenoj zgradi sam dobio od Ede Vujice, vlasnika zgrade Bau-elektro, odavno prije nego su i ove u dučanu saznale da im se dućan ruši ... otprilike, prije 2 godine kada je kupio parcelu, a zašto je na oznaci gradilišta samo nacrtan dućan (kak ti veliš) ne znam ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Investicijski zamah u Gorici ide dalje!
« Odgovori #53 : Srpanj 04, 2012, 11:49:30 poslijepodne »
Vidio sam sliku danas na gradilištu ,nema niš osim dučana.Nikakva stambena zgrada...!
Videl si sliku...  :-\
A, da probaš z tum svojum kramum od imperije to poslikati pak da i mi vidimo!!!??
wwwg tablice

Master

  • Gost
Odg: Investicijski zamah u Gorici ide dalje!
« Odgovori #54 : Srpanj 05, 2012, 11:19:26 prijepodne »
Vidio sam sliku danas na gradilištu ,nema niš osim dučana.Nikakva stambena zgrada...!
Videl si sliku...  :-\
A, da probaš z tum svojum kramum od imperije to poslikati pak da i mi vidimo!!!??
krama je prodana  ;D :P.....ali ak ulovim vremena onda Olypus nastupa  ;)

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Investicijski zamah u Gorici ide dalje!
« Odgovori #55 : Srpanj 10, 2012, 12:27:01 prijepodne »
Počela javna rasprava o Studiji utjecaja na okoliš novog putničkog terminala Zračne luke Zagreb
 Ministarstvo zaštite okoliša i prirode objavilo je danas informaciju da je Studija utjecaja na okoliš ‘Novog putničkog terminala Zračne luke Zagreb’ na javnoj raspravi do 7. kolovoza 2012. godine. U tom će razdoblju javnosti biti omogućen uvid u jednu cjelovitu Studiju i tri sažetka Studije u prostorijama Grada Velike Gorice, Trg kralja Tomislava 34, IV. kat, soba 421 u vremenu od 8 do 15 sati.
 Javno izlaganje u povodu predmetne Studije, na kojem će biti nazočni predstavnici nositelja zahvata, bit će održano 13. srpnja 2012. godine u Pučkom otvorenom učilištu u Velikoj Gorici, Zagrebačka 37, s početkom u 12 sati.
Javnost i zainteresirana javnost može svoja mišljenja, prijedloge i primjedbe na Studiju do 16. kolovoza 2012. godine upisati u knjigu primjedbi izloženu uz Studiju ili u pisanom obliku dostaviti na adresu: Upravni odjel za prostorno planiranje i zaštitu okoliša Grada Velike Gorice, Trg kralja Tomislava 34, Velika Gorica.

Studija utjecaja na okoliš novog putničkog terminala Zračne luke Zagreb
http://puo.mzoip.hr/default.aspx?id=6455

http://www.gorica.hr/2012/07/pocela-javna-rasprava-o-studiji-utjecaja-na-okolis-novog-putnickog-terminala-zracne-luke-zagreb/
wwwg tablice

Jaguar

  • Gost
Odg: Investicijski zamah u Gorici ide dalje!
« Odgovori #56 : Srpanj 10, 2012, 06:34:17 poslijepodne »
http://www.gorica.hr/2012/07/nove-gospodarske-investicije-u-velikoj-gorici/#more-12389

Sama prodaja građevinskog zemljišta, kao i komunalni doprinos i naknade poboljšat će i „krvnu sliku“ gradskog proračuna u kojem će tada biti i više sredstava za zadovoljavanje potreba stanovnika Velike Gorice, osobito u poboljšanju komunalnog standarda.


A što je s komunalnim standardom iz postojećeg proračuna? Jesu li u Mraclinu ili Okujama asfaltirane raskopane ulice od kanalizacije "od kanla do kanala"? Vodoskok? Prašinaskok.
Prodaješ imovinu i dižeš kredite, kod gotovih novaca koje propiješ i prokockaš. E to je pravo gospodarenje!
Blago nasljednicima 2013, ima da čiste veći drek nego 2005, ne bi im bio u koži! Treba imati .uda pa se primiti posla nakon takvih razdoblja, koje traži krv i znoj, da se dovedeš na nulu, pa tek onda kreneš dalje.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Investicijski zamah u Gorici ide dalje!
« Odgovori #57 : Srpanj 10, 2012, 07:07:30 poslijepodne »
Nove gospodarske investicije u Velikoj Gorici
...Točnije, na prijedlog gradonačelnika Dražena Barišića gradski bi vijećnici trebali, kako se očekuje, donijeti odluku o prodaji dviju građevinskih cjelina u samom naselju Velika Gorica, odnosno parcela između Vukomeričke i Ulice Andrije Kačića Miošića. Početna cijena za te dvije građevinske cjeline sastavljene od nekoliko čestica je viša od 18 milijuna kuna. Spomenute nekretnine u vlasništvu grada stavljaju se na prodaju zbog iskazanog interesa za njihovu moguću kupnju.
 Pod istom točko dnevnog reda velikogorički bi gradski vijećnici sura trebali raspravljati i o prodaji zemljišta, također u vlasništvu grada, u Radnoj zoni Rakitovec. Na prodaji će se naći šest površina za izgradnju ukupne veličine gotovo sedam hektara, točnije 67.277 prostornih metara. Početna cijena za prodaju zemljišta u Radnoj zoni Rakitovec je 206,39 kuna za prostorni metar.
http://www.gorica.hr/2012/07/nove-gospodarske-investicije-u-velikoj-gorici/#more-12389

Teri su Igrači v igre?
wwwg tablice

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: Investicijski zamah u Gorici ide dalje!
« Odgovori #58 : Srpanj 10, 2012, 07:55:26 poslijepodne »
A što je s komunalnim standardom iz postojećeg proračuna? Jesu li u Mraclinu ili Okujama asfaltirane raskopane ulice od kanalizacije "od kanla do kanala"? Vodoskok? Prašinaskok.

To možemo zahvaliti novoj Vladi i goričkim saborskim zastupnicima iz SDP-a i HNS-a. Vidi se koliko se trude za Goricu i koliko ih cijene u vlastitim strankama.

Jaguar

  • Gost
Odg: Investicijski zamah u Gorici ide dalje!
« Odgovori #59 : Srpanj 10, 2012, 08:10:49 poslijepodne »
A što je s komunalnim standardom iz postojećeg proračuna? Jesu li u Mraclinu ili Okujama asfaltirane raskopane ulice od kanalizacije "od kanla do kanala"? Vodoskok? Prašinaskok.

To možemo zahvaliti novoj Vladi i goričkim saborskim zastupnicima iz SDP-a i HNS-a. Vidi se koliko se trude za Goricu i koliko ih cijene u vlastitim strankama.

Kaj je tebi stvarno prevruće? Odi malo na Čiče-Biče, osvježi se.