Autor Tema: Investicijski zamah u Gorici ide dalje!  (Posjeta: 27608 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Investicijski zamah u Gorici ide dalje!
« Odgovori #30 : Rujan 09, 2011, 10:51:20 poslijepodne »
Zakaj toga ni na Drašekovomu blogiču..?
(Ne pitam tebe,ovo je čisto onak retorički...)
wwwg tablice

Offline GrayWolf

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 96
  • Karma: +0/-0
Odg: Investicijski zamah u Gorici ide dalje!
« Odgovori #31 : Rujan 09, 2011, 11:26:32 poslijepodne »
Morti ga Hepovci nisu nikaj pitali pak neće z njima imati posla. :)

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Uskoro gradnja vrtića u Velikoj Mlaki
« Odgovori #32 : Rujan 29, 2011, 09:21:16 poslijepodne »
Uskoro gradnja vrtića u Velikoj Mlaki
Prvi korak ka izgradnji vrtića u Velikoj Mlaki konačno je učinjen: danas je, naime, potpisan Ugovor s tvrtkom Studio G2.

„Gorica postaje dom brojnim mladim obiteljima s djecom, a toj djeci treba osigurati smještaj u vrtiću. Bez brige o najmlađima nema ni povećanje standarda života –istaknuo je gradonačelnik Dražen Barišić te dodao da se o lokaciji u Velikoj Mlaki razmišlja već godinama. I u ovom najvećem gradskom naselju povećana je potreba za smještajem djece, a time će se rasteretiti i gorički vrtići.

Planirana čestica gradnje iznosi gotovo sedam tisuća četvornih metara, što zadovoljava najmodernije standarde. U ukupno deset odgojnih skupina, četiri jasličke te šest vrtićke dobi, tu će biti smješteno oko 200 mališana. Zona u kojoj će vrtić biti smješten sadržajno je bogata; tu je sportsko rekreacijski centar, osnovna škola, a uskoro i nova kapelica. Početak radova možemo očekivati početkom iduće godine.
http://www.cityportal.hr/vijesti/uskoro-gradnja-vrtica-u-velikoj-mlaki/
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Investicijski zamah u Gorici ide dalje!
« Odgovori #33 : Listopad 08, 2011, 12:05:02 poslijepodne »
wwwg tablice

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Investicijski zamah u Gorici ide dalje!
« Odgovori #34 : Travanj 30, 2012, 07:22:44 poslijepodne »
Forbes: Velika Gorica se popela na 8. mjesto najuspješnijih gradova u Hrvatskoj



U svom svibanjskom izdanju poslovni mjesečnik Forbes objavio je rezultate ovogodišnjeg istraživanja o hrvatskim gradovima koji su najbolji za život i poslovanje. Velika Gorica je u odnosu na prošlu godinu napredovala za 4 mjesta, odnosno popela se sa prošlogodišnjeg 12. na 8. mjesto ljestvice, koja obuhvaća 127 hrvatskih gradova.

Istraživanje pod nazivom „Gradovi koji pokreću Hrvatsku“ mjesečnik Forbes provodi u suradnji sa Ekonomskim institutom Zagreb. Istraživanjem je obuhvaćen niz pokazatelja Ministarstva financija i FINE pomoću kojih se ocjenjuje efikasnost gradskih uprava i uvjeti poslovanja u gradovima. Među njima su pokazatelji o zaposlenosti, dobiti poduzetnika, subvencijama poduzećima, rashodi za obrazovanje po stanovniku i sl.

Velika Gorica najbolje je rangirana u kategorijama „Ostvarene dobiti u 2010.“ i „Gradskih subvencija poduzećima“. U obje navedene kategorije Velika Gorica je rangirana kao 4. grad u Hrvatskoj. U kategoriji „Prihod po zaposlenom“ Velika Gorica se nalazi na 9. mjestu. Unatoč padu ukupnog broja zaposlenih, Velika Gorica našla se među 20 najuspješnijih gradova i u kategoriji „Rast / Pad zaposlenosti“. O razmjerima gospodarske krize najbolje govori podatak kako su od 127 gradova u Hrvatskoj, samo Sveta Nedjelja i Poreč ostvarili rast broja zaposlenih, dok je ostalih 125 gradova zabilježilo pad broja zaposlenih u 2010. godini.

-   Nakon što je Velika Gorica proglašena najuređenijim velikim gradom Hrvatske, nakon što smo nedavno prema pokazateljima Ministarstva unutarnjih poslova svrstani kao najsigurniji veliki grad u Hrvatskoj, sada smo u istraživanju Forbesa i Ekonomskog instituta uvršteni među deset najuspješnijih gradova Hrvatske. Sva ova neovisna istraživanja i dobivene nagrade jasno pokazuju da uspješno razvijamo naš grad i da je Velika Gorica jedno od najpoželjnijih mjesta u Hrvatskoj za život. Ove godine dovršit ćemo neke od kapitalnih projekata, poput nove sportske dvorane, otvorit ćemo Radnu zonu Rakitovec – Turopolje, dolaze nam velike investicije poput Zračne luke i Hrvatske pošte, proveli smo informatizaciju izdavanja građevinskih akata… Sve to čini me uvjerenim kako ćemo sljedećih godina biti još bolje rangirani na popisima najuspješnijih gradova u Hrvatskoj – prokomentirao je rezultate istraživanja gradonačelnik Dražen Barišić.

Popevši se na 8. mjesto najuspješnijih gradova u Hrvatskoj, Velika Gorica pretekla je gradove poput Rovinja, Čakovca i Samobora.

Ovo su Beus i Picula mogli samo sanjati  ;D

http://www.gorica.hr/2012/04/forbes-velika-gorica-se-popela-na-8-mjesto-najuspjesnijih-gradova-u-hrvatskoj/

« Zadnja izmjena: Travanj 30, 2012, 07:24:18 poslijepodne tromblon »

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: Investicijski zamah u Gorici ide dalje!
« Odgovori #35 : Travanj 30, 2012, 07:49:35 poslijepodne »
Forbes: Velika Gorica se popela na 8. mjesto najuspješnijih gradova u Hrvatskoj

Ovo su Beus i Picula mogli samo sanjati  ;D

http://www.gorica.hr/2012/04/forbes-velika-gorica-se-popela-na-8-mjesto-najuspjesnijih-gradova-u-hrvatskoj/



Sad će ti ekipa objasniti da Ekonomski institut nema pojma, da je sve to namješteno i potplaćeno i da jedinu istinu zna vječni student i suradnik u kulturno-znanstvenim ustanovama GBR.  ;D

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Investicijski zamah u Gorici ide dalje!
« Odgovori #36 : Travanj 30, 2012, 10:42:51 poslijepodne »
Viš,... nis nafčen na dobre vesti. Tak da...
Ak se građevinska čeka(la) po 3-4 lete... Nemamo ni jenu novu Zonu... Afera ide za aferum...
Nekak mi je susedova trava zeleneša.

Popevši se na 8. mjesto najuspješnijih gradova u Hrvatskoj, Velika Gorica pretekla je gradove poput Rovinja, Čakovca i Samobora.
Ovo su Beus i Picula mogli samo sanjati  ;D
I Krilič i Brko.
wwwg tablice

Master

  • Gost
Odg: Investicijski zamah u Gorici ide dalje!
« Odgovori #37 : Lipanj 21, 2012, 12:09:04 poslijepodne »
Ode Mercator u Kurilovcu,popularni STAKLENIK.....bageri navalili...jel zna ko kaj se bude tam gradilo???

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Investicijski zamah u Gorici ide dalje!
« Odgovori #38 : Lipanj 21, 2012, 01:23:52 poslijepodne »
Ode Mercator u Kurilovcu,popularni STAKLENIK.....bageri navalili...jel zna ko kaj se bude tam gradilo???

Kurilovec će dobiti novi uređeni Mercatorov supermarket koji će biti smješten u prizemlju nove stambene zgrade

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Investicijski zamah u Gorici ide dalje!
« Odgovori #39 : Lipanj 21, 2012, 11:57:27 poslijepodne »
Kulko m2, vekši il mejni od (pokojnega) Steklenika v Plešincu? Rok "isporuke"?
Do bu imal najviše koristi dok se of dela; Čakovečki mlinovi, Aldi il negdo trejti..?
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Investicijski zamah u Gorici ide dalje!
« Odgovori #40 : Lipanj 22, 2012, 01:45:11 poslijepodne »
Pa vjerojatno sam Mercator, koji je prodao zemlju i uz minimalna ulaganja će imati novi, veći i moderniji supermarket...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Investicijski zamah u Gorici ide dalje!
« Odgovori #41 : Lipanj 22, 2012, 10:16:28 poslijepodne »
Grad Gorica je prodao zemlju tvrtci "BAU-ELEKTRO" veći dio, a ostatak je deal s Mercatorom ... stambena zgrada 785 m2 i Mercator 500 m2
« Zadnja izmjena: Lipanj 22, 2012, 10:18:21 poslijepodne koko-vg »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Investicijski zamah u Gorici ide dalje!
« Odgovori #42 : Lipanj 26, 2012, 11:17:20 poslijepodne »
Pa vjerojatno...
Mislil sem na interval dok bu Steklenik izvan pogona, kak budu susedi "pazarili".

-

U srijedu blagoslov novog groblja u Kušancu
http://www.vgdanas.hr/Info/Clanak/4946/u-srijedu-blagoslov-novog-groblja-u-kusancu.aspx
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Investicijski zamah u Gorici ide dalje!
« Odgovori #43 : Lipanj 27, 2012, 08:33:53 poslijepodne »
Blagoslovljeno novo gradsko groblje
http://www.gorica.hr/2012/06/blagoslovljeno-novo-gradsko-groblje/

-Ovime je groblje u potpunosti spremno za prve ukope, koje prema procjenama, Vg Komunalac kao upravitelj groblja očekuje sljedećeg tjedna.
Kulko penez? Jel ima kakove razlike v cene zmed Visokoga Brega i Kušanca? Osim Šukerove 10 mil...

-Groblje Kušanec nalazi se na južnom dijelu administrativnog područja Grada Velike Gorice, cca 4 km od urbanog dijela grada Velike Gorice uz državnu cestu koja povezuje Veliku Goricu i Pokupsko. Do njega se može doći javnim prijevozom, putem linija koje prometuju na relaciji prema Velikoj Buni, prema Mraclinu i prema Kozjači.
A de su autobusne stanice? Km dale na ceste bez tratoara. To bi trebalo biti mam pri grobju.
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Investicijski zamah u Gorici ide dalje!
« Odgovori #44 : Lipanj 28, 2012, 11:45:25 prijepodne »
Bilo bu svega. Jer da nije tak kak pitaš, onda bi to pital netko drugi. Nekak mora biti - i ne mora baš svima pasati. Jer to i ni moguće.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”