Autor Tema: Đenje, đenje...  (Posjeta: 6724 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

amarkulin

  • Gost
Đenje, đenje...
« : Prosinac 21, 2010, 12:14:56 poslijepodne »
Ovo je toliki kretenizam, da u meni više skoro da ne izaziva nikakvo čuđenje - tek rezigniranost: kamo ide taj svijet?

u jednom trenutku, kada je već pola gostiju otišlo kući, mladoženja je najavio veliko iznenađenje onima koji su ostali. Otišao je do očevog vozila, iz njega izvadio pištolj te ubio mladu, kuma, a zatim i sebe.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/brazilski-mladozenja-gostima-najavio-iznenadjenje-pa-ubio-mladu-kuma-i-sebe/529558.aspx

17-godišnjakinja iz Brazila priznala da je od svoje 15. godine nožem ubila čak 30 muškaraca. Detektivima je rekla kako je sve željela priznati prije nego navrši 18 godina, kako joj ne bi mogli suditi kao odrasloj.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/brazilska-tinejdzerica-nozem-ubila-30-muskaraca-smijala-se-dok-je-policiji-davala-popis-zrtava/446432.aspx

Offline stella

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 35
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Ženski
Odg: Đenje, đenje...
« Odgovori #1 : Prosinac 21, 2010, 01:11:38 poslijepodne »
Čemu ovako loše vjesti uoči blagdana koji bi trebali biti okruženi srećom, veseljem i lijepim vijestima?

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Đenje, đenje...
« Odgovori #2 : Prosinac 21, 2010, 01:18:16 poslijepodne »
Pa nazalost zato kaj takve lose vijesti postoje i tu su, eto zato.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Đenje, đenje...
« Odgovori #3 : Prosinac 21, 2010, 10:00:44 poslijepodne »
Čemu ovako loše vjesti uoči blagdana koji bi trebali biti okruženi srećom, veseljem i lijepim vijestima?

To ti je draga moja @stela uvijek tak, kad se bliži neki katolički blagdan. Tak je bilo i na starom forumu, a praksa se i dalje nastavlja. a kad su blizu neki izbori..... e onda ti svi dobiju krla i polete ko vrapci. Živa bila ... pa se osvjedoćila.
Jer treba skrenuit pažnju od očitih stvari, obitelji, ljubavi,,,,,, da ne nabrajam.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

amarkulin

  • Gost
Odg: Đenje, đenje...
« Odgovori #4 : Prosinac 22, 2010, 12:42:58 prijepodne »
Kakve veze ima forum s događajima oko nas? Nikakve, osim što ih prenosi. Pa tako zabilježimo i komentiramo kad Blanka pobijedi ili izgubi, patnje Dinama i Hajduka po Europi, recesiju i krizu, političke spletke i afere na svim razinama, crnu kroniku u Gorici i oko nje, netko stavi fotku, netko filmić ili pjesmu...

Ova tvoja tvrdnja može se shvatiti da impliciraš kako netko namjerno plasira negativne informacije za crkvene blagdane, ne bi li ih omalovažio. Vrlo smjela tvrdnja. Možeš li ju potkrijepiti nečim?

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Đenje, đenje...
« Odgovori #5 : Prosinac 22, 2010, 08:41:08 prijepodne »
Zbilja ne kužim ni ja zakaj imaš potrebu prenositi loše vijesti i kakav komentar na to očekuješ.
Ja radi takvih vijesti, koje nemaju nikakvu svrhui osim da me uzrujaju, izbjegavam novine i tv.
Radio mi je jedini izvor informacija i mogu ti reći da je to odlično, jer prenose samo čistu informaciju bez "vampirskih" detalja i krvavih slika.
Vrijeme je zagađeno, ne trebamo se još sami besmisleno trovati.
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Đenje, đenje...
« Odgovori #6 : Prosinac 22, 2010, 09:32:42 prijepodne »
... nažalost, još uvijek vrijedi ovo: "Nema tako dobre vijesti kao što je loša vijest" ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Đenje, đenje...
« Odgovori #7 : Prosinac 22, 2010, 10:13:45 prijepodne »
Kakve veze ima forum s događajima oko nas? Nikakve, osim što ih prenosi. Pa tako zabilježimo i komentiramo kad Blanka pobijedi ili izgubi, patnje Dinama i Hajduka po Europi, recesiju i krizu, političke spletke i afere na svim razinama, crnu kroniku u Gorici i oko nje, netko stavi fotku, netko filmić ili pjesmu...

Ova tvoja tvrdnja može se shvatiti da impliciraš kako netko namjerno plasira negativne informacije za crkvene blagdane, ne bi li ih omalovažio. Vrlo smjela tvrdnja. Možeš li ju potkrijepiti nečim?

Pogledaj , ako možeš dosadašnje teme na forumu u vrijeme blagdana. Ili je to slučajno ili sam ja paranoik?

Iskreno, ne vodim brigu dali si ti ili bilo tko drugi vjernik, dali prakticiraš vjeru ili ne. Tvoja osobna stvar u koju ne želim i ne mogu ulaziti, nije pristojno, osim ako sam to ne zatražiš ili spomeneš ( vjerujem da razumiješ smisao).
Ali priznajem da nije isto tako pristojno, kad god su neki katolički blagdani ili se nešto dešava oko toga, uvijek se nađe nešto slično sa čime se polako ismijava sve ono što je nama Hrvatima sveto. Ne zanima me dali će ostali reagirati ili ne. Ne mislim da će moje pisanje nešto promijeniti, ali ne želim biti dio onih koji preko toga prelaze šutke, odmahujući rukom.
Zapamti i uvjeri se , biti će istih ili slićnih stvari u mjesecu Lipnju ili malo prije njega, kada nam dolazi u posjetu Sveti otac.
Živi bili pa vidjeli!
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Đenje, đenje...
« Odgovori #8 : Prosinac 22, 2010, 10:37:52 prijepodne »
Znaci gospodo, sada treba pred svime zatvoriti ocu, kao da nis ne postoji osim Bozica? E pa dakle gospodo vjernici, vi zatvorite svoje okice i uzivajte u mraku svoje vjere, ja necu.

Bilaj

  • Gost
Odg: Đenje, đenje...
« Odgovori #9 : Prosinac 22, 2010, 11:08:34 prijepodne »
Znaci gospodo, sada treba pred svime zatvoriti ocu, kao da nis ne postoji osim Bozica? E pa dakle gospodo vjernici, vi zatvorite svoje okice i uzivajte u mraku svoje vjere, ja necu.

Ak imaš širom otovorene oči, ona sigurno kad slaviš neke vesele događaje istovremeno govoriš i o svim groznim stvarima koje se događaju istovremeno po nekim zabitima na drugom kraju svijeta.

Ljudi, govorimo o strašnim stvarima, ali koje se nas baš i preveć ne tiču. U LA se dnevno ubija na stotine ljudi.
Ali ubojstvo zaštitara danas u zagrebu je nešto što nas se itekako tiče i to bi trebalo prenesti jer je to naša realnost.
http://www.monitor.hr/clanci/u-pokusaju-pljacke-banke-ubijen-zastitar/44019/
« Zadnja izmjena: Prosinac 22, 2010, 11:18:42 prijepodne Bilaj »

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Đenje, đenje...
« Odgovori #10 : Prosinac 22, 2010, 11:36:42 prijepodne »
Ak imaš širom otvorene oči, ona sigurno kad slaviš neke vesele događaje istovremeno govoriš i o svim groznim stvarima koje se događaju istovremeno po nekim zabitima na drugom kraju svijeta.

“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Đenje, đenje...
« Odgovori #11 : Prosinac 22, 2010, 12:08:24 poslijepodne »
Znaci gospodo, sada treba pred svime zatvoriti ocu, kao da nis ne postoji osim Bozica? E pa dakle gospodo vjernici, vi zatvorite svoje okice i uzivajte u mraku svoje vjere, ja necu.

ČLAN baletnog ansambla splitskog HNK-a priveden je jučer istražnom sucu Županijskog suda u Splitu zbog višegodišnjeg seksualnog zlostavljanja svog sina.

Spolni odnošaj s djetetom i rodoskvrnuće

Kazneno je prijavljen zbog spolnog odnošaja s djetetom i rodoskvrnuća. Iako je Državno odvjetništvo tražilo pritvor zbog teških okolnosti djela te utjecaja na svjedoke, šef splitske istrage Stanko Grbavac odredio je tek zaštitnu mjeru zabrane približavanja i kontaktiranja.

Kako neslužbeno doznajemo, splitskom plesaču stavlja se na teret da je u posljednje dvije godine prisiljavao sina na oralni i analni seks. Činio je to kad bi mu sin došao u posjete, jednom ili dvaput mjesečno. Da s djetetom nešto nije u redu, shvatila je majka, a splitski Centar za socijalnu skrb također je utvrdio da je bilo zlostavljanja.

Istražni sudac Grbavac svoju je odluku o nepritvaranju donio nakon uvida u dokaznu građu, koju je kriminalističkim istraživanjem prikupila policija. Pritvor se uzima kao zaista krajnja mjera, a očito je da Grbavac nije bio posve uvjeren u utemeljenost navoda kaznene prijave.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/strava-u-splitu-baletan-hnk-godinama-silio-sina-na-oralni-i-analni-seks/526095.aspx




Nije sumnja nego činjenica.
No nigdje slike, nigdje imena i prezimena.
 
Da je svećenik bilo bi svega i još bi rekli: kako je mogao, on bi trebao biti oličenje morala.
 
SAda nitko ne kaže: pa kako je to mogao učiniti rođenom djetetu..

Otvori oći Newbie!
Ovo ti je samo jedan primjer, a ima ih još na ovom forumu.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Đenje, đenje...
« Odgovori #12 : Prosinac 22, 2010, 01:16:59 poslijepodne »
Neznam sto bi to trebalo znaciti sada? Nema slike nema nista, pa nije ni istina? Neznam sto si sa time htio reci i meni sugerirati? Nisam ga optuzio ili sto? Jel sam trebao mozda komentirati, da ajmo ga odma ubiti? Zar sam igdje za crkvene sluzbenike tako komentirao? Ne sjecam se da jesam. Na kraju krajeva, samo sam komentirao da iako su bozicni blagdani postoje i crne vijesti, ne samo ljepe bijele snjezne... kuzis me? Iskreno ni ja nevolim crne vijesti citati, volio bih da je svijet idealno mijesto za zivot, ali nije, to svi znamo. Ako je bozic tu, kaj, praviti cemo se da se nis nigdje ne dogadja ruznoga, da nigdje niko ne umire od gladi ili od hladnoce, da je svima sve bajno i veselo sa puno poklona ispod bora. To me podsjetilo na jedan crni vic:
Doso djed mraz u Afriku, posjedne malog crnca na koljena i pita djete sto bi on htio za Bozic?
A mali odgovori: Djede, djede, ja nisam nista jeo vec 5 dana!
AAA... ko ne jede, nema ni poklona!

Al nema veze jelda, bitno da je vama sretan Bozic i da ste veseli... propast svijeta naknadno dolazi, poslje Bozica :))

amarkulin

  • Gost
Odg: Đenje, đenje...
« Odgovori #13 : Prosinac 22, 2010, 01:33:51 poslijepodne »
Ali ubojstvo zaštitara danas u zagrebu je nešto što nas se itekako tiče i to bi trebalo prenesti jer je to naša realnost.
http://www.monitor.hr/clanci/u-pokusaju-pljacke-banke-ubijen-zastitar/44019/
Osim ako to napišeš pred Božić, Sveta tri kralja, Cvjetnicu, Tijelovo, Uskrs, Veliku Gospu, Sve svete, Bogojavljanje, Dušni dan,... A nemoj ni par dana iza toga, da to netko zlonamjerno ne interpretira. Uz to, pazi da ne objavljuješ takve vijesti na dan svetog Stjepana, Nikole, Martina, Josipa,...
« Zadnja izmjena: Prosinac 22, 2010, 02:02:41 poslijepodne amarkulin »

Offline stella

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 35
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Ženski
Odg: Đenje, đenje...
« Odgovori #14 : Prosinac 22, 2010, 02:10:34 poslijepodne »
Stvar je u tome da se loše stvari događaju svakodnevno no nekako mi se čini da se o njima priča najviše oko Božića. Neznam jeste li primjetili ali svaki dan se spominje neka obitelj sa puno djece koja nema kaj jesti ili nemaju za poklone, svaki dan se predstavljaju beskučnici koji nemaju gdje spavati, penzići koji kopaju po kontejnerima... Nažalost, to je naša svakodnevica ali isto tako te priče se (barem kako se meni čini) najviše naglašavaju u vijeme blagdana.

Istina, sami smo si krivi i najviše nam pažnju privlače takve priče a ne priče tipa da je skupljeno mnogo novaca za zakladu A.Rukavina ili da je neko dijete izlječilo tumor ili usvojeno...